Ulubione

YENKEE Podstawka ładujaca bezprzewodowa 3w1 YAC 5300WH 15W Apple

Numer katalogowy Nr kat AZYENTLYAC5300W,

Kod producenta Kod YAC 5300W

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Bezprzewodowa stacja ładująca 3w1. Jedna stacja rządzi wszystkim

Energia dla twojego setupu
Ładowanie bezprzewodowe już nie jest kwestią marginalną. Jestem stacją ładującą 3w1, która potrafi ładować nawet trzy urządzenia naraz. Potrafię dostarczyć energię do jakiegokolwiek telefonu komórkowego z certyfikatem Qi. Kolejne miejsca mogą zająć słuchawki Apple Airpods i zegarek Apple Watch. Wszystko połączy się łatwo i szybko. Ładowanie następnie uruchomi się automatycznie i niczymnie musisz już się przejmować. O podłączenie Airpodów zadba wbudowane złącze lightining. W przypadku zegarka można liczyć na magnes, który go uchwyci i zapobiegnie niepożądanemu upadkowi.

Tak szybko. Tak bezpiecznie
Abym mogła ładować jak najszybciej, można mnie podłączyć do zasilacza z technologią QuickCharge 2.0 lub 3.0 i potrafię osiągnąć moc do 15 W. Prędkość ładowania telefonu znacznie się zwiększy, a ciebie nie musi hamować rozładowana elektronika. Wszystko to potrafię przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Dysponuję ochroną przed przegrzaniem, przepięciami i wyjściu prądu przetężeniowego. Ponadto mam w korpusie wbudowaną detekcję przedmiotów obcych, więc nie ma się czego obawiać.

Bezprzewodowa stacja ładująca do urządzeń Apple potrafi naładować trzy urządzenia jednocześnie (iPhone, Apple Watch, Airpods). Wystarczy umieścić telefon na podkładce ładującej, a ładowanie bezprzewodowe rozpocznie się automatycznie. Telefon można ładować w pozycji poziomej i pionowej. Apple Watch połączy się z ładowarką przy pomocy magnesu i ładowanie uruchomi się automatycznie. Airpods wystarczy wsunąć do złącza Lightning.

Aby osiągnąć szybkie ładowanie (7,5 W, 10 W, 15 W) użyj zasilacza sieciowego z technologią QC2.0 lub QC3.0. Ładowarka jest kompatybilna ze wszystkimi telefonami wyposażonymi w technologię bezprzewodowego ładowania Qi, które są fabrycznie wyposażone w tę technologię lub do których zostały zakupione odpowiednie kompatybilne akcesoria.

Jeżeli na stacji ładującej zostaną umieszczone przedmioty metalowe lub magnetyczne, które nie obsługują ładowania bezprzewodowego, zamruga sygnalizacja LED i ładowanie zostanie przerwane. Ładowarka jest wyposażona funkcję wykrywania obcych przedmiotów, ochronę przed przegrzaniem, ochronę przed przepięciem na wejściu oraz ochronę przed prądem przetężeniowym na wyjściu. O stanie naładowania informuje sygnalizacja LED, która świeci na obwodzie stacji ładującej. LED można wyłączyć przy pomocy przycisku dotykowego.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Wymiary 136 × 101 × 136 mm
Waga 227 g
Pozostałe parametry
 • Wejście: 12 V / 2 A, 9 V / 2,7 A
 • Port typu C
 • Wyjście: 15 W / 10 W / 7,5 W / 5 W
 • Zasięg transmisji: 8 mm
 • Współczynnik konwersji: 73 %
Pasuje do
 • iPhone
 • Apple Watch
 • Airpods
Kolor Biały
Rodzaj Sieciowa
Złącza 1 x USB (Type C)
Prezentacja 3D

Pozostałe

abid 828967

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

YENKEE Podstawk...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: YENKEE Podstawka ładujaca bezprzewodowa 3w1 YAC 5300WH 15W Apple