Ulubione
Verbatim

Verbatim Ładowarka bezprzewodowa QI 9V/2A 10W czarna

Numer katalogowy Nr kat AZVRBUL00000001,

Kod producenta Kod 49550

netto 0 , 00 netto
0 , 00
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie

Gdzie kupić?

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Ładowanie bezprzewodowe

Zmień sposób ładowania dzięki ładowarce bezprzewodowej firmy Verbatim. Wystarczy, że położysz telefon na środku podkładki, a ładowanie natychmiast się rozpocznie. To szybsza i wygodniejsza metoda niż korzystanie z gniazdek i kabli. Urządzenie posiada wbudowane zabezpieczenie przed przeładowaniem i przechodzi w tryb czuwania, gdy ładowanie się zakończy. Niektóre obudowy nie są kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem, dlatego należy je najpierw zdjąć.

Szybkie ładowanie

Ładowarka bezprzewodowa może używać trybu szybkiego ładowania (10 W). To idealne rozwiązanie dla telefonów obsługujących taki tryb. Urządzenie dostarcza zasilanie, którego potrzebuje dany telefon, nie przekraczając wartości dla źródła zasilania.

Zgodność

Ładowarka posiada certyfikat Qi i współpracuje z telefonami obsługującymi ten standard. W nowszych telefonach taka funkcja jest dostępna domyślnie. Starsze modele mogą wymagać dodatkowych akcesoriów (np. obudowy lub futerału) albo przejściówki, która umożliwia ładowanie bezprzewodowe. Aby uzyskać certyfikat Qi, urządzenie musi przejść rygorystyczne testy bezpieczeństwa, niezawodności i zgodności.

Ekskluzywne wykończenie

Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach, z eleganckim metalowym wykończeniem lub trwałymi gumowymi krawędziami. Obydwa warianty posiadają podkładkę antypoślizgową, która zapobiega zsuwaniu się telefonu. Smukły kształt i waga poniżej 100 g sprawiają, że ładowarka jest wygodna w transporcie. W zestawie znajduje się również zasilający kabel USB (bez wtyczki do gniazdka elektrycznego). Diody LED wskazują stan zasilania i ładowania.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Prąd wyjściowy (maks.) 2 A
Napięcie wyjściowe 5 V
Pasuje do

Uniwersalna

Moc 10 W
Kolor Czarny
Rodzaj Indukcyjna
Złącza microUSB

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Verbatim Ładowarka bezprzewodowa QI 9V/2A 10W czarna