Ulubione

Unitek Stacja ładująca 8xUSB + ładowarka bezprzewodowa Qi, 96W;Y-2192

Numer katalogowy Nr kat ATUNIS000000003,

Kod producenta Kod Y-2192

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Masz coś do ładowania - daj ja to zrobię!
Stacja ładująca Unitek Y-2192 to stacja do ładowania wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych. Wyposażona jest w 8 portów USB, do których możemy podłączyć telefony, tablety i wszelkie inne urządzenia ładowane przez porty USB, zadbano nawet o specjalne miejsce do ładowania Apple Watch'a. Dodatkowo stacja posiada jedno stanowisko do ładowania bezprzewodowego. Stacja Y-2192 to doskonałe centrum ładowania dla biur, szkół, sal konferencyjnych - wszystkich miejsc, gdzie wiele urządzeń potrzebuje szybkiego podładowania. Dobrym pomysłem jest postawienia takiej stacji w domu, wówczas każdy domownik, kładąc się do snu, będzie mógł umieścić tam swoje urządzenia, aby rano były gotowe do pracy. (W domu będzie ciszej, bo zniknie częste pytanie: Gdzie jest moja ładowarka!)

Pokaz mocy
Całkowita moc ładowarki to 96W. Umożliwia ona jednoczesne ładowanie 8 urządzeń prądem 2,4A każde. Podziw budzi także moc dołączonego zasilacza: 12V/8A. A wszystko to po to aby urządzenia były ładowane szybko i bez problemu.

Bezprzewodowe ładowanie
W urządzeniu wbudowano platformę do ładowania bezprzewodowego telefonów ze standardem Qi. Ładowarka jest 3 zwojowa, ładuje szybko.  Zadbano też o bezpieczeństwo ładowanych urządzeń, w szczególności o to, aby temperatura, która naturalnie wydziela się przy tym procesie, nie przekraczała dopuszczalnych norm.

Najpierw bezpieczeństwo
Ładowarka korzysta z szeregu zabezpieczeń: przeciw zwarciu, przeciw przeładowaniu, przeciw przegrzaniu i przeciw przebiciu. Zaimplementowano w niej standard BC 1.2 (batery charging). To zestaw specjalnych argorytmów, który wpływa nie tylko na bezpieczeństwo ładowanych urządzeń ale także na wydłuża żywotność baterii. Ładowarka nie tylko negocjuje z urządzeniem odpowiednie napięcie, ale także odłącza zasilanie, kiedy wykryje że bateria urządzenia jest już w pełni naładowana.

Szereg dodatkowych udogodnień
Ładowarka jest jednocześnie stojakiem na ładowane urządzenia, dzięki temu miejsce ładowania wielu urządzeń jest dobrze zorganizowane a podłączone urządzenia bezpieczne. Separatory trzymające urządzenia w pionie, możemy ustawiać dowolnie w zależności od wymiarów ładowanych urządzeń. Zadbano nawet o specjalny stojak do ładowania Apple Watch. Uwagę zwraca specjalnie zaprojektowany system biernego chłodzenia, który powoduje, że mimo swojej dużej mocy, ładowarka nigdy się nie przegrzewa.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Prąd wyjściowy (maks.) 2.4 A
Wymiary 275 x 119 x 31 mm
Pozostałe parametry
 • Zaimplementowany standard BC 1.2
 • Ładowarka bezprzewodowa: standard Qi, 5V2A/9V1,3A
 • Port zasilania DC 12V
 • Zasilacz zewnętrzny 12V8A
 • Moc całkowita 96W
 • Diody LED sygnalizujące status pracy
 • 14 separatorów
Napięcie wyjściowe 9 V
Pasuje do Uniwersalna
Moc 96 W
Kolor Czarny
Złącza 8 x USB 2.0
Prezentacja 3D

Pozostałe

abid 618478

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Unitek Stacja ł...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Unitek Stacja ładująca 8xUSB + ładowarka bezprzewodowa Qi, 96W;Y-2192