Ulubione

Unitek Stacja ładująca 8xUSB; 120W; QC3.0; USB-C; Y-PW10012

Numer katalogowy Nr kat ATUNIS000000005,

Kod producenta Kod Y-PW10012

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Unitek Y-PW10012 Stacja ładująca 6xUSB 1xQC 1x Typ-C

Zmyślnie zaprojektowana do domu i do biura - wieloportowa ładowarka USB
Życie mnoży urządzenia ładowane przez port USB: telefony, tablety, powerbanki, e-papierosy, zegarki oraz ultrabooki. Dodatkowy problem tworzy mnogość rozwiązań: niektóre telefony ładowane są ze zwykłego portu USB, inne korzystają z szybkiego ładowania QC a jeszcze inne, w tym ultrabooki i tablety, do ładowania wykorzystują port USB-C. Unitek ma na to rozwiązanie w postaci stacji ładującej, która posiada 7 portów USB, w tym jeden z szybkim ładowaniem QC3.0 oraz 1 port USB-C. Ładowane urządzenia ustawiam pionowo, tak aby na biurku nie tworzyć bałaganu. Jednocześnie możemy ładować aż 8 różnych urządzeń.

Ładuje wszystko - także MacBooka

Port USB-C ładowarki korzysta ze standardu Power Delivery i może ładować ultrabooki lub telefony z mocą maksymalną do 60W.  Dostosowuje napięcie do podłączonego urządzenia: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A i 20V/3A.

Inteligentne i szybkie ładowanie
Stacja ładowania Unitek Y-PW10012 jest zgodna z protokółem BC 1.2, który w inteligentny sposób steruje ładowaniem, dbając o dostosowanie odpowiedniego napięcia, o odłączanie zasilania gdy urządzenie jest już naładowane i wiele innych aspektów, które wydłużają życie baterii i utrzymują ich początkową pojemność. Wyposażono ją również w szereg zabezpieczeń - przed: przeładowaniem, przegrzaniem, nadmiernym napięciem oraz zwarciem.

Jeden z portów USB ładuje w standardzie QC 3.0. 5 minut ładowania telefonu z QC 3.0 wystarcza aby rozmawiać przez 2 godziny.  Do każdego z pozostałych portów doprowadzany jest prąd max 2,4A. Aby sprostać tym wszystkim wymaganiom stację ładującą wyposażona w całkiem mocarny zasilacz - 120W.

Przystosowana do montażu na ścianie lub pod biurkiem
Stacja Unitek Y-PW10012 to unikalne rozwiązanie przystosowane zarówno do ustawienia jej na biurku, jak i do montażu na ścianie lub pod biurkiem.

Sprawdzi się zarówno w biurze jak i w domu. Potrzebna jest wszędzie tam gdzie wielu ludzi potrzebuje naładować wiele urządzeń: w salach konferencyjnych, szkołach, szpitalach, restauracjach itp.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Prąd wyjściowy (maks.) 3 A
Akcesoria w zestawie
  • 5 niskich i 4 wysokie ścianki do ustawienia telefonów w pionie
  • Uchwyt mocujący do ściany lub biurka ze śrubkami
Napięcie wyjściowe 20 V
Pasuje do Ładowarka uniwersalna
Moc 120 W
Długość przewodu 1 m
Kolor Czarny
Rodzaj Sieciowa
Złącza 1 x USB (Type C)

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Unitek Stacja ł...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Unitek Stacja ładująca 8xUSB; 120W; QC3.0; USB-C; Y-PW10012