Ulubione

BLOW Ładowarka indukcyjna Wireless Charging Pad WCH-07

Numer katalogowy Nr kat AZBLOLS00000010,

Kod producenta Kod 76-067#

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna w najnowszej technologii Qi marki BLOW pozwoli Ci pozbyć się zbędnych przewodów. Produkt przeznaczony do telefonów komórkowych z możliwością ładowania indukcyjnego - idealnie sprawdzi się w domu czy pracy.

Bezprzewodowe i szybkie ładowanie telefonu
Metoda ładowania indukcyjnego to nowoczesne rozwiązanie szybkiego uzupełnienia energii w naszym telefonie. Wystarczy podłączyć ładowarkę do źródła zasilania za pomocą dołączonego do zestawu przewodu USB, a następnie położyć telefon na panelu ładowarki - od teraz możesz cieszyć się możliwością szybkiego ładowania.

Etui nie stanowi problemu
Ochrona naszego telefonu w formie etui nie stanowi żadnego problemu dla ładowarki indukcyjnej - nie ma potrzeby zdejmowania, a następnie ponownego zakładania etui. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby móc w pełni cieszyć się możliwością szybkiego i bezprzewodowego ładowania.
 
Technologia Qi
Qi to jedna z najnowocześniejszych metod bezprzewodowego transferu energii z użyciem ładowania indukcyjnego. Przeznaczona jest do smartfonów wyposażonych w tę technologię. Podstawą systemu jest zjawisko indukcji elektromagnetycznej pomiędzy dwiema cewkami. W ładowarce znajduję się nadajnik mocy zawierający cewkę generującą oscylujące pole magnetyczne, a w smartfonie pole magnetyczne, które indukuje prąd przemienny.

Duża moc ładowania
Urządzenie posiada moc ładowania wynoszącą 10W - zapewni to szybkie ładowanie baterii telefonów. Ponadto urządzenie cechuje się wysoką wydajnością oraz zastosowanymi zaawansowanymi technologiami które w wspierają szybkie i bezpieczne ładowanie.
 
Wygodna podstawka
Specjalny kształt ładowarki umożliwia szybkie i bezpieczne odłożenie telefonu z możliwością ciągłej obserwacji ekranu - dalej możemy przeglądać zdjęcia czy oglądać film. Niewielkie wymiary podstawki umożliwią jej postawienie w wygodnym dla nas miejscu.

Lekka i bezpieczna konstrukcja
Ładowarki indukcyjne marki BLOW charakteryzują się ultra cienką konstrukcją, co czyni je lekkimi i bezproblemowo przenośnymi urządzeniami. Ponadto pakiet zamontowanych zabezpieczeń chroni ładowarkę przed zwarciem, przeładowaniem czy przegrzaniem

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Wymiary 15 x 15 x 7,1 cm
Waga 88 g
Napięcie wyjściowe 9 V
Moc 10 W
Kolor Czarny
Rodzaj Indukcyjna
Prezentacja 3D

Pozostałe

abid 781987

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

BLOW Ładowarka ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: BLOW Ładowarka indukcyjna Wireless Charging Pad WCH-07