Ulubione
Podzespoły i akcesoria komputerowe HyperX

Sprzęt komputerowy od HyperX

Sprzęt komputerowy, ze względu na wymagania klientów musi wyróżniać się najwyższą wydajnością i doskonałą jakością wykonania. Kingston, tworząc w 2002 roku osobną markę dla graczy – HyperX, nie zapomniał o fundamentach swojej firmy.  


Głównym zadaniem HyperX jest produkcja wysoce wydajnych pamięci dla graczy, które będą pracowały w możliwie najcięższych warunkach. Znane na całym świecie pamięci z serii Fury, Savage czy Predator wyróżniają się na tle konkurencji m.in. automatycznym podkręcaniem wydajności co sprawia, że w każdym momencie klient, gdy tylko tego potrzebuje, otrzymuje maksymalną moc. Dzięki temu, pamięci HyperX sprawdzą się bez problemu w najbardziej wymagających grach.  


Po wypuszczeniu na rynek pierwszych produktów, HyperX został pozytywnie przyjęty przez klientów. Zarząd firmy postanowił rozbudować działalność, dlatego na rynku znajdziemy również dyski SSD (Solid-State Drive). Technologia szybkiego przesyłania danych, sprawia że ten rodzaj dysków jest znacznie częściej wybierany przez klientów. Dysk SSD zapewnia nieporównywalnie szybsze działanie jednostki komputerowej niż tradycyjny dysk HDD. Rosnąca popularność tego rozwiązania sprawia, że firma często oferuje liczne promocje, co umożliwia zakup szerszemu gronu klientów.  


HyperX, chcąc na każdym kroku dotrzymać tempa wymagającym klientom zajmuje się również produkcją pamięci masowych. W Ich ofercie znajdziemy pamięci USB o pojemności nawet 1 TB, co sprawia że bez problemu możemy używać takiego pendrive’a jako dysk zewnętrzny. Warto również wspomnieć o szerokiej ofercie akcesoriów komputerowych dla graczy. HyperX jako sponsor ponad dwudziestu drużyn esportowych oraz takich imprez jak Intel Extreme Masters czy DreamHack produkuje topowe zestawy słuchawkowe, których jakość dźwięku dorównuje najlepszym zestawom dla audiofilów. Oprócz słuchawek, w ofercie HyperX znajdziemy klawiatury mechaniczne, myszki oraz podkładki dla graczy.

Pamięć HyperX FURY

Pamięci HyperX PREDATOR

Myszki i podkładki HyperX

Profil Praworęczny
Sensor Optyczny
Waga 123 g
193 , 27
Profil Praworęczny
Sensor Pixart 3389
Rozdzielczość (maks.) 16000 dpi
Waga 125 g
386 , 56
Kolor Czarny, Czerwony, Wzór
Wymiary 450 x 400 x 3-4 mm
118 , 33
Profil Uniwersalny
Sensor Pixart 3389
Rozdzielczość (maks.) 3200 dpi
Waga 130 g
552 , 22
Kolor Czarny, Czerwony, Wzór
Wymiary 360 x 300 x 3-4 mm
88 , 74
Profil Praworęczny
Sensor Optyczny
Rozdzielczość (maks.) 16000 dpi
Waga 130 g
331 , 34

Klawiatury HyperX

Słuchawki HyperX

Pozostałe produkty HyperX

Historia HyperX


Jednymi z pierwszych modułów pamięci, które wyprodukował HyperX – co nie jest zaskakujące – były pamięci RAM DDR1. Ciekawscy na pewno wiedzą, że oferowały one częstotliwości do 370 MHz oraz występowały tylko w dwóch wariantach pojemności – 256 MB oraz 512 MB. Szybki rozwój na rynku IT sprawił, że już w 2008 roku HyperX wypuściło na rynek pierwszy w historii firmy moduł pamięci z wysokim radiatorem odprowadzającym ciepło generowane przez moduł. Już dwa lata później, bo w 2010 roku firma wypuściła pierwszą niskonapięciową pamięć DDR3.  


Rok 2011 to przełom w działalności HyperX na rynku. Gamingowy oddział firmy Kingston decyduje się na rozwój swojej oferty i produkcję pamięci masowych, w tym dyski SSD i pendrive’y. Serca graczy zostały zdobyte przez HyperX w roku 2014 wypuszczając na rynek fenomenalny zestaw słuchawkowy Cloud. Headset został doceniony przez wielu recenzentów z branży oraz był w dużej mierze wykorzystywany przez spore grono profesjonalnych graczy na świecie. Rok później poznaliśmy HyperX Cloud II, które oferowały przestrzenny dźwięk 7.1


HyperX, wszyscy jesteśmy graczami


HyperX, jako jedna z niewielu firm produkujących sprzęt dla graczy, dba o stały kontakt ze swoimi klientami. Marka bierze aktywny udział w życiu społeczności graczy. Marka od lat jest głównym sponsorem jednej z największych imprez sportów elektronicznych na świecie, czyli DreamHack. Wspiera również organizację Intel Extreme Masters, który gości w Polsce już od kilku lat. HyperX, będąc swego rodzaju ambasadorem sportów elektronicznych stworzył kampanię marketingową – We’re All Gamers (Wszyscy jesteśmy graczami), która nawołuje do tolerancji wśród graczy i powoduje, że gry łączą a nie dzielą. Warto wspomnieć, że do kampanii przyłączyło się mnóstwo gwiazd ze świata sportu, czy muzyki. W oficjalnym wideo znajdziemy m.in. Post Malone, Casemiro czy Marco Reus.


Dlaczego warto kupić produkty HyperX?


Firma z założenia zajmuje się produkcją wysoce wydajnych podzespołów komputerowych oraz akcesoriów dla graczy. Każdy produkt, zgodnie z polityką Kingston przechodzi rygorystyczne testy przed wypuszczeniem na rynek. Obecność marki w sporcie elektronicznym, sprawia że produkty HyperX wyprzedzają konkurencję oraz tworzą nowe trendy wśród graczy. Mimo asortymentu najwyższej jakości, firma oferuje swoje produkty w dobrych cenach oraz organizuje częste promocje. Produkty HyperX to doskonały wybór, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

powrót