Ulubione

Gra Górą i dołem

Numer katalogowy Nr kat WGBA0Y0UM085554,

Kod producenta Kod 5554

netto 83 , 18 netto
102 , 31
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Gra Górą i dołem

Twoja osada została splądrowana przez barbarzyńców. Musiałeś wyruszyć w świat w poszukiwaniu miejsca na założenie nowej wioski.Kiedy w końcu odnalazłeś idealną lokację, okryłeś, że pod właśnie zbudowanym domem ciągnie się ogromna sieć podziemnych jaskiń pełnych bogactw i przygód! Teraz organizujesz ekspedycje i rozbudowujesz swoją osadę, podróżując wciąż między górą i dołem.

Górą i Dołem to ekscytująca gra, która łączy w sobie budowanie osady i przeżywanie niezwykłych przygód. Każdy z graczy pragnie zbudować jak najwspanialszą wioskę zarówno na górze, jak i na dole. Podczas gry mieszkańcy wioski zostaną przydzieleni do różnych zadań, takich jak zbieranie surowców, budowanie kolejnych domów, szkolenie nowych pracowników czy wyprawy do jaskiń. To właśnie pod powierzchnią czeka wiele tajemnic i skarbów.

W tym miejscu pojawia się Księga przygód zbiór paragrafów opisujących niezwykłe przygody jakie czekają was w podziemiach. Za każdym razem, gdy wyślesz ekspedycję do jaskini, jeden z graczy przeczyta odpowiedni paragraf, przedstawiając w ten sposób historię i wydarzenie tej ekspedycji. Narrator odczytuje graczowi możliwe decyzje, a ich wynik w dużej mierze zależeć będzie od cech wysłanych osadników. Ciebie i twoich mieszkańców czeka wiele niezapomnianych przygód! 

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Seria Gry
Wymagania wiekowe 13 lat
Płeć Dziewczynki i chłopcy
Rodzaj Planszowe , Przygodowe
Marka Brak
Liczba graczy 2 - 4
Czas gry 90 min
szerokość 300
wysokość 300
głębokość 75
waga 1840

Pozostałe

Wersja językowa Polska instrukcja
Wymagania wiekowe od 13 lat

Wybierz bank:

netto 83 , 18 netto
102 , 31
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Gra Górą i dołem