Ulubione

Gra Mistakos extra

Numer katalogowy Nr kat WGTRFR0UG001645,

Kod producenta Kod 01645

netto 54 , 60 netto
67 , 16
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Mistakos - Czteroosobowa gra zręcznościowa

Wariant 1
Celem gry jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów karnych w trakcie układania stosu krzeseł. Gracze mogą zdecydować, ile rund chcą zagrać. Średnio wybierają 5 rund. Gra może zakończyć się remisem. Grę rozpoczyna najmłodszy gracz. Wybiera kolor krzeseł i kładzie jedno na stole. Gra toczy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Następny gracz wybiera swój kolor krzeseł i kładzie je na krześle, ustawionym przez pierwszego gracza, tak aby żadna z nóg mebla nie opierała się na stole. Trzeci gracz dostaje ostatni kolor krzeseł. Ustawia swoje na krzesełkach przeciwników. Tylko jedno krzesło może stać na blacie, pozostałe można układać na sobie w dowolny sposób. Liczba punktów karnych równa się ilości krzeseł, które upadły na stół w czasie jego ruchu. Kolejną rundę rozpoczynamy od nowa. Zaczyna gracz po lewej stronie osoby, która przewróciła wieżę. Wygrywa osoba posiadająca najmniej punktów karnych.

Wariant 2
Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się swoich krzeseł. Podzielcie się równo między graczy. Gra polega na układaniu, każdy po sobie krzeseł tak, aby inne krzesła nie spadły. Tylko jedno krzesło może stać na blacie, pozostałe układamy na nim. Jeśli krzesła spadną podczas ruchu danego gracza, musi on zebrać wszystkie krzesła, które spadły i wchodzą one do jego puli. Nastepny ruch należy do gracza po lewej stronie. Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich krzeseł.

Dogrywka
Jeżeli gra zakończy się remisem, to w ramach dogrywki należy rozmonować powstałą konstrukcję. W tym celu gracze usuwają po jednym krześle w swoim kolorze. Gracz który sprawi, że którekolwiek krzesło spadnie na stół - przegrywa.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Seria Gry
Nr katalogowy

01645

Wymagania wiekowe 5 lat
Płeć Dziewczynki i chłopcy
Rodzaj Zręcznościowe
Akcesoria w zestawie

32 krzesła w 4 kolorach: 8 zielonych, 8 niebieskich, 8 czerwonych, 8 żółtych

Marka Brak
Liczba graczy 1 - 4
Czas gry 25 min
szerokość 280
wysokość 280
głębokość 60
waga 635

Pozostałe

Wersja językowa Polska
Wymagania wiekowe od 5 lat

Wybierz bank:

netto 54 , 60 netto
67 , 16
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Gra Mistakos extra