Ulubione
Microsoft

Microsoft Xbox One 1TB

Numer katalogowy Nr kat GKMICXO00000021,

Kod producenta Kod KF7-00120

Platforma Xbox One
Pojemność dysku 1 TB
Komunikacja bezprzewodowa WiFi, Bluetooth
Złącza S/PDIF, RJ-45, 3,5 mm minijack, 3 x USB 3.0, 2 x HDMI
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Xbox One 1 TB
Jest tylko jedno miejsce, w którym uzyskasz dostęp do najlepszych gier na wyłączność i największych hitów tego roku, takich jak Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider i Forza Motorsport 6. Graj na koncie Xbox Live w najbardziej zaawansowanym trybie wieloosobowym, które wykorzystuje moc setek tysięcy serwerów, i ciesz się najlepszą jakością rozgrywki. Szybko przełączaj gry, telewizję czy aplikacje i błyskawicznie wznawiaj rozgrywkę w miejscu, w którym została przerwana. Konsola zawiera teraz dysk twardy o pojemności 1 TB na gry i materiały multimedialne oraz kontroler z 3,5-mm wejściem na słuchawki.

Konsola Xbox One
Konsolę Xbox One stworzono z myślą o dzisiejszym szybkim stylu życia. Operacje pobierania i aktualizacje odbywają się w tle, więc możesz od razu przystępować do gry. Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, gry zostaną zatrzymane dokładnie w tym momencie, w którym zatrzymano rozgrywkę, co umożliwia natychmiastowe wznowienie gry.

Bezprzewodowy kontroler Xbox One
Bezprzewodowy kontroler do gier Xbox został jeszcze bardziej udoskonalony dzięki wykorzystaniu ponad 40 innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Teraz wrażenia są jeszcze bardziej realistyczne dzięki zastosowaniu nowych spustów impulsowych zapewniających precyzyjne reakcje. Technologia Kinect w sposób automatyczny wykona sparowanie Twojego kontrolera, nawet jeśli podczas gry podasz go znajomemu. Udoskonaliliśmy kształt manipulatorów thumbstick, pada kierunkowego i elementów sterujących w celu zapewnienia dokładniejszej i wygodniejszej obsługi.

Zestaw słuchawkowy Xbox One Chat
Zestaw słuchawkowy Xbox One Chat umożliwia bezproblemową komunikację podczas gry. Usłysz przyjaciół i wrogów w krystalicznie czystym cyfrowym dźwięku. Zestaw słuchawkowy Chat został zaprojektowany w celu zapewnienia komfortu podczas długich sesji grania. Dodatkowo, można też wyregulować ustawienia wyciszania i głośności bez odrywania rąk od kontrolera.

Daj się zadziwić
Witamy w nowej generacji gier i rozrywki. Realizm w grze posunięty do granic. Telewizja posłuszna wszystkim Twoim poleceniom. Słuchanie muzyki i prowadzenie rozgrywki to pestka. Możesz również natychmiast przełączać się pomiędzy oglądaniem telewizji i filmów, słuchaniem muzyki i prowadzeniem rozgrywki. Rozrywka indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb. A wszystko to w jednym miejscu. Witamy w systemie Xbox One, gdzie cała rozrywka dostępna jest w jednym miejscu.

Zdobądź więcej dzięki Gold
Konto Xbox Live Gold to darmowe gry co miesiąc, najlepszy na świecie tryb wieloosobowy, ekskluzywne zniżki aż do 75% w sklepie Xbox Store i wiele więcej.

Główne cechy:

- Jedyne miejsce, w którym uzyskasz tego roku dostęp do gier Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider i Forza Motorsport 6
- Najbardziej zaawansowany tryb wieloosobowy dzięki Xbox Live
- Swobodne przełączanie gier, telewizji na żywo i aplikacji
- Przechowywanie gier i materiałów multimedialnych na wbudowanym dysku twardym o pojemności 1 TB
- Kontroler z 3,5-mm wejściem na dowolne pasujące słuchawki

Informacje techniczne

Akcesoria w zestawie

- Czarna konsola Xbox One z dyskiem twardym o pojemności 1 TB
- Czarny kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox One z 3,5-mm wejściem na słuchawki
- 14-dniowy okres próbny w usłudze Live
- Słuchawki z mikrofonem, HDMI, zasilacz

Pojemność dysku 1 TB
Funkcje specjalne

- Real Motion
- Real Vision
- Real Voice

Platforma Xbox One
Komunikacja bezprzewodowa WiFi , Bluetooth
Złącza S/PDIF , RJ-45 , 3,5 mm minijack , 3 x USB 3.0 , 2 x HDMI

Pozostałe

Gwarancja -2
Wymiary

333 x 79 x 274 mm

Kolor Czarny

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Microsoft Xbox ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Microsoft Xbox One 1TB