Ulubione

LEGO Architecture Muzeum Salomona R.Guggenheima 21035

Numer katalogowy Nr kat WPLGPS0UL021035,

Kod producenta Kod 21035

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Zbuduj Muzeum Solomona R. Guggenheima z serii LEGO® Architecture!
Odkryj tajemnice architektury muzeum Guggenheima zaprojektowanego przez Franka Lloyda Wrighta. Ten szczegółowy model LEGO® wiernie ukazuje charakterystyczną linię i łuki, dzięki którym budynek od pół wieku cieszy się sławą ikony architektury. Uzupełnieniem okrągłych rotund głównego gmachu jest prosta, podzielona przecinającymi się liniami fasada przylegającego do muzeum wysokościowca. Zestaw zawiera także elementy zewnętrzne do złożenia, które ukazują fragment 5th Avenue Museum Mile i typowe dla tego miejsca żółte taksówki. Dla zwiększenia autentyczności model muzeum ma także szyld wykonany z użyciem „pisma architektonicznego” i kroju czcionki zbliżonego do tego, który pierwotnie zastosował Wright. Ten model z serii LEGO Architecture świetnie sprawdzi się jako element wystroju domu lub biura, a złożenie go dostarczy satysfakcji każdemu, kto interesuje się architekturą, podróżami, historią i projektowaniem.

- Interpretacja Muzeum Solomona R. Guggenheima — ważnego punktu na architektonicznej mapie świata — dostępna w ramach serii LEGO® Architecture.
- Obejmuje modernistyczną fasadę Muzeum Guggenheima z jej okrągłymi rotundami i charakterystycznymi liniami, a także przyległy ośmiopiętrowy wysokościowiec i fragment nowojorskiej 5th Avenue Museum Mile z miniaturowymi żółtymi taksówkami. Dla zwiększenia autentyczności model muzeum ma także szyld wykonany z użyciem „pisma architektonicznego” i kroju czcionki zbliżonego do tego stosowanego przez Wrighta.
- Do zestawu dołączona jest broszura z informacjami o projekcie, architekturze i historii budynku (tylko w języku angielskim, tekst w pozostałych językach można pobrać z LEGO.pl/architecture).
- Seria LEGO® Architecture, stworzona dla miłośników podróży, architektury, historii i projektowania, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO.
- Zestaw zawiera ponad 740 klocków LEGO® i jest odpowiedni dla dzieci od 12 roku życia.
- Wymiary: ok. 12 cm wysokości, 19 cm szerokości i 14 cm głębokości.

Informacje techniczne

Gwarancja 24
Seria Lego
Nr katalogowy

21035

Wymagania wiekowe 12 lat
Płeć Dziewczynki i chłopcy
Liczba elementów 744
Marka Brak
Seria Architecture
Rozmiar zestawu Duży
Pozostałe parametry

Wymiary opakowania: 9.55 x 28.2 x 26.2 cm

szerokość 260
wysokość 280
głębokość 92
waga 996

Pozostałe

Wymagania wiekowe od 12 lat

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

LEGO Architectu...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: LEGO Architecture Muzeum Salomona R.Guggenheima 21035