Ulubione
PLN

KOCH Gra PlayStation 5 Port Royale 4 Extended Edition

Numer katalogowy Nr kat GGKOHP5THB01556,

Kod producenta Kod 4020628679897

netto 149 , 60 netto
184 , 01

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

Platforma PlayStation 5
Gatunek Strategiczna
Tryby gry Singleplayer
Nośnik Blu-ray
Wersja językowa Angielska
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Gra PlayStation 5 Port Royale 4 Extended Edition

Wypłyń na szerokie wody i dołącz do kolonizatorów z Hiszpanii, Anglii, Francji oraz Niderlandów w ich rywalizacji o panowanie nad Karaibami w XVII wieku. W Port Royale 4 zostaniesz młodym i pełnym ambicji gubernatorem kolonii, będziesz musiał nauczyć się zarządzać i rozwinąć małą osadę do wielkiej metropolii.

Rozbuduj łańcuchy produkcyjne łączące wiele wysp i stwórz skomplikowane szlaki handlowe poprzez Karaiby, zaspokajając rosnące potrzeby okolicznych miast. Wykorzystaj szczegółową mapę morza, aby omijaćsztormy, klify i mielizny. Wypełniaj zadania od władcy swojego państwa, dostając w zamian więcej sławy, która pozwala odblokować nowe budynki, statki i wiele więcej. Podbijaj miasta wrogich nacji lub poluj na ich flotę z listem kaperskim -nadal mając okona piratów i innych korsarzy.

Po raz pierwszy w serii bitwy morskie będą rozgrywane turowo, przy nawet 16 (8vs8)statkach obecnych jednocześnie w akcji. Wykaż się intelektem decydując się na manewry, które mogą zmienić nawet najbardziej beznadziejną sytuację w zwycięstwo!

Port Royale 4 Extended Editionna PlayStation 5 i Xbox Series X posiada ulepszoną grafikę i wydajność, funkcję przenoszenia zapisu stanu gry pomiędzy generacjami, poprawione oświetlenie orazdynamiczną symulację zmian pogody. Ponadto towydanie pudełkowe zawiera, poza podstawową grą, kody na DLC Buccaneers i Extended Edition oraz dwustronny plakatz mapą.

CECHY GRY:

 • Ulepszona grafika i wydajność, poprawione oświetlenie oraz dynamiczna symulacja zmian pogody na PlayStation 5 i Xbox Series X.
 • Wybierz jedną spośród kolonialnych potęg: Anglię, Francję, Hiszpanię lub Niderlandy, oferujących inne przewagi oraz unikalny styl rozgrywki.
 • Cztery rozbudowane kampanie w trybie dla jednego gracza, pokazujące drogę danego państwa do całkowitej dominacji.
 • Wybierz dowódcę spośród czterech różnych klas: Badacza, Kupca, Korsarza oraz Pirata, z których każdą cechują inne mocne i słabe strony.
 • Zarządzaj handlem z 60 karaibskimi miastami na wielkiej, trójwymiarowej mapie. Omijaj klify, mielizny i tereny z częstymi sztormami, aby zoptymalizować szlaki handlowe.
 • Wybierz spośród 50 budynków, w tym 25 miejsc produkcji, aby wytwarzać rum i inne towary. Postaw budowle z pozytywnymi efektami dla lokalnej społeczności, aby zoptymalizować produktywność i zadowolenie mieszkańców.
 • 18 autentycznych historycznie statków z późnego XVI. i XVII. wieku.
 • Weź udział w turowych, taktycznych bitwach morskich, w których zmierzysz się z potężnymi kapitanami.
 • Licencje, pozwolenia na budowę, nowe typy budynków oraz statków odblokowujące się dzięki twojej rosnącej reputacji jako głowy państwa.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe Konsola PlayStation 5
Video
Platforma PlayStation 5
Data premiery 2021-09-10

Charakterystyka

Gatunek Strategiczna
Tryby gry Singleplayer
Wersja językowa Angielska
Wymagania wiekowe 12 lat
Nośnik Blu-ray

Pozostałe

Gwarancja -2
abid 790622

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

KOCH Gra PlaySt...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: KOCH Gra PlayStation 5 Port Royale 4 Extended Edition