Ulubione

Licomp Empirical Multimedia The Banner Saga PC PL

Numer katalogowy Nr kat GGLEMPCRL000001,

Kod producenta Kod 5903034005698

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Platforma PC
Gatunek Gra akcji
Tryby gry Internet
Wersja językowa Polskie napisy
Nośnik DVD
Wymagania wiekowe 16
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Wielka wyprawa Wikingów
The Banner Saga to gra RPG inspirowana legendami Wikingów. Ręcznie malowane pejzaże przedstawiają świat zawieszony w wieczystym półmroku. Miasta i osady zaczynają pogrążać się w chaosie. Bohaterowie porzucają swe domostwa i przemierzają krainę, zbierając towarzyszy broni by odbyć wielką bitwę przeciwko nowej, tajemniczej sile.
Wszystkie decyzje okupione są konsekwencjami. Gracze muszą podejmować strategiczne decyzje podczas rozbudowanych dialogów z potencjalnymi sprzymierzeńcami. Walki prowadzone są w systemie turowym. The Banner Saga to graficzne dzieło sztuki, ciekawa fabuła i rozbudowana strategia stworzona z myślą o graczach pragnących ponownie poczuć zew klasycznej przygody pomieszanej z odrobiną taktyki.

CECHY GRY:

- Wybór gracza ma wpływ na narrację. Każda decyzja jaką podejmiesz podczas podróży, dialog czy bitwa mają wpływ na to jak potoczy się historia.
- Ponad 25 postaci z 2 różnych ras – ludzi i Varlów (giganci z rogatymi hełmami). Wyrusz na wyprawę z różnymi postaciami z 7 różnych klas, każda z unikalnymi umiejętnościami i możliwością ulepszenia tak, by pasowały do twojego stylu gry.
- Strategiczne bitwy z konsekwencjami. Zwycięstwa, porażki czy nawet utrata postaci zależy od tego kogo wybierzesz na bitwę i jaką taktykę zastosujesz podczas walki.
- Wyprawa to połowa bitwy. Podczas gdy przemierzasz zmrożone połacie ziemi, rozbudowujesz i zarządzasz całą karawaną. Od tego czy przetrwacie, zależy przyszłość całej cywilizacji.
- Wielka saga Wikingów odwzorowana w 2D. Pełne szczegółów, ręcznie przygotowane sekwencje walki i animacje, ścieżka dźwiękowa stworzona przez zdobywcę nagrody Grammy – Austina Wintory’a przeniosą graczy w fantastyczny świat zbudowany na kanwie nordyckiej mitologii.
- Rozszerzony tryb walk w trybie multiplayer.  Rozwiń swoje umiejętności walki w darmowej grze multiplayer „Factions”. Podczas rozgrywki w trybie dla pojedynczego gracza odblokujesz dostęp do nowych postaci w trybie multiplayer.

Odwiedź oficjalną stronę gry

Nieprzypisane

Wymagania sprzętowe

Minimalne:
- System operacyjny: Windows XP SP3
- Pamięć: 2 GB RAM
- HDD: 3 GB dostępnego miejsca
Rekomendowane:
- System operacyjny: Windows 7 SP1
- HDD: 6 GB dostępnego miejsca

Video

Platforma PC

Charakterystyka

Gatunek Gra akcji
Tryby gry Internet
Wersja językowa Polskie napisy
Wymagania wiekowe 16
Nośnik DVD
Liczba nośników 1

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Licomp Empirical Multimedia The Banner Saga PC PL