Ulubione
PLN

KOCH Gra PC Mount & Blade II Bannerlord

Numer katalogowy Nr kat GGKOHPCPHB02068,

Kod producenta Kod 4020628695859

netto 159 , 50 netto
196 , 19

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

Platforma PC
Gatunek Klasyczne RPG, Strategiczna, Symulator
Tryby gry Multiplayer, Singleplayer
Wersja językowa Angielska, Polskie napisy
Nośnik DVD
Wymagania wiekowe 16 lat
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Rozbrzmiewają rogi i zlatują się kruki. Wojna domowa podzieliła imperium. Poza jego granicami powstają nowe królestwa. Chwyć miecz, przywdziej zbroję, wezwij popleczników i ruszaj do boju, by zdobyć chwałę na polach bitew Calradii. Sięgnij po władzę i stwórz nowy świat na zgliszczach starego.
Mount & Blade II: Bannerlord to długo wyczekiwana kontynuacja uznanego połączenia symulatora średniowiecznej walki i gry RPG, Mount & Blade: Warband. Gra, której akcja toczy się 200 lat przed wydarzeniami znanymi z poprzedniej części, oferuje bogaty system walki i jeszcze bardziej szczegółowy świat Calradii. Bombarduj górskie warownie machinami oblężniczymi, zorganizuj sekretne przestępcze imperia w ciemnych uliczkach miast lub rzuć się w wir chaotycznych bitew a wszystko po to, by zdobyć władzę.

 • Strategia / RPG akcji-Eksploruj, plądruj i podbijaj rozległy kontynent Calradii, zdobywając przy tym przyjaciół i tworząc sobie wrogów. Zorganizuj własną armię i poprowadź ją do boju, dowodząc żołnierzami i walcząc z nimi ramię w ramię.
 • Kampania dla pojedynczego gracza w otwartym świecie-Graj tak, jak chcesz! Wyznacz własną ścieżkę do władzy i podążaj nią w dynamicznym, obfitującym w przygody otwartym świecie, w którym żadna rozgrywka nie jesttaka jak poprzednie.
 • Bogate systemy tworzenia i rozwoju postaci-Stwórz i rozwijaj swoją postać tak, by dopasować ją do własnego stylu gry. Rozwijaj umiejętności, wykonując związane z nimi działania, i uzyskuj dostęp do atutów reprezentujących poziom twego mistrzostwa.
 • Realistyczna ekonomia-Obserwuj wahania dostępności dóbr w symulowanej gospodarce feudalnej, w której cena każdego towaru od kadzidła po bojowe rumaki uzależniona jest od popytu i podaży. Wykorzystaj anarchię, by nabić swój trzos, dostarczając zboże do cierpiącego głód miasta, w którym właśnie zakończyło się oblężenie, lub otwierając na nowo szlak handlowy opanowany przez bandytów.
 • Tryby rozgrywki wieloosobowej-Poddaj próbie swoje umiejętności taktyczne i bojowe, stawiając czoła graczom z całego świata w wielu zróżnicowanych trybach rozgrywki wieloosobowej od drobnych potyczek po potężne oblężenia, w których udział wezmą setki graczy.
 • Oparty na umiejętnościach kierunkowy system walki-Rozpraw się z wrogami, korzystając ze złożonego i intuicyjnego systemu walki. Jego podstawy łatwo opanować, lecz niełatwo osiągnąć w nim mistrzostwo.
 • Zapierające dech w piersiach bitwy-Rusz na pole walki i doświadcz brutalnej rzeczywistości średniowiecznych bitew. Obserwuj zmagania z perspektywy pierwszo-i trzecioosobowej wśród setek widocznych na ekranie jednostek, z których każda korzysta z własnej rozbudowanej SI.
 • Rozbudowane możliwości modyfikacji gry-Dostosuj grę, by przeżyć przygodę będącą twoim własnym dziełem. Silnik i narzędzia, przy których użyciu powstało Mount & Blade II: Bannerlord, zostały udostępnione społeczności, by twórcy modyfikacji mogli urzeczywistnić swoje wizje związane z Calradią albo stworzyć własne światy!

Informacje techniczne

Platforma PC
Data premiery 2022-10-25

Charakterystyka

Gatunek Klasyczne RPG , Strategiczna , Symulator
Tryby gry Multiplayer , Singleplayer
Wersja językowa Angielska , Polskie napisy
Wymagania wiekowe 16 lat
Nośnik DVD

Pozostałe

Gwarancja -2
abid 845185

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

KOCH Gra PC Mou...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: KOCH Gra PC Mount & Blade II Bannerlord