Ulubione
0
Cenega

Cenega Gra PC Total War Saga Thrones of Britannia

Numer katalogowy Nr kat GGCNGPCTHB00416,

Kod producenta Kod 5055277030378

Platforma PC
Gatunek Strategiczna
Tryby gry Singleplayer
Wersja językowa Polskie napisy
Nośnik DVD
Wymagania wiekowe 16 lat
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Total War Saga Thrones of Britannia

Tematyka gier z serii Total War obraca się wokół wojny: jej strategicznych i taktycznych wyzwań, wpływu na gospodarki narodowe oraz wiele innych abstrakcyjnych czynników. Prawdą niestety jest, że brutalna rzeczywistość, jaką jest wojna, niesie za sobą wiele przerażających konsekwencji głównie dla tych niewinnych, a dzieci często są najbardziej bezbronne. War Child UK, organizacja charytatywna działająca na rzecz dzieci dotkniętych konfliktem, założyła sobie na cel dążenie do świata pozbawionego krzywdy, jaką wojna wyrządza najmłodszym. Celem War Child UK jest dotarcie do dzieci najszybciej, jak to możliwe w momencie wybuchu konfliktu; i wsparcie ich w powrocie do zdrowia zapewniając bezpieczeństwo, gwarantując wykształcenie i naukę umiejętności, niezbędnych do życia.

Thrones of Britannia to samodzielna gra z serii Total War Saga. Gracze napiszą w niej od nowa kluczowy rozdział w historii, od którego zależeć będzie przyszłość Wysp Brytyjskich. Mając do wyboru dziesięć grywalnych frakcji, gracz będzie musiał zbudować i utrzymać królestwo na chwałę Anglosasów, gaelickich klanów, walijskich plemion lub wikińskich osadników. Wykuwaj sojusze, kieruj rozwojem osad, powołuj pod broń całe armie i prowadź zbrojne kampanie na mapie, która w porównaniu z wcześniejszymi grami z serii Total War zadziwia szczegółowością.

Wybierz swą strategię.

Wielka kampania zaoferuje wiele dróg do osiągnięcia zwycięstwa: podbijaj nowe tereny ogniem i stalą, zdobywaj sławę i prestiż, wznosząc wielkie budowle, odkrywając nowe technologie i gromadząc popleczników, lub ukończ łańcuch wyjątkowych zadań opartych na historii wybranego przez ciebie ludu. Po ukończeniu głównego wątku przygotuj się na poważne wyzwanie w późniejszym etapie gry i utorowanie sobie drogi do ostatecznego zwycięstwa.

Odkryj i zdobądź najdalsze zakątki Brytanii.
Od zaśnieżonych wyżyn Szkocji do sadów i łąk Kentu przemierzaj połacie lądu, odkrywaj to, co spowija mgła wojny, i zobacz Brytanię w jej pełnej krasie. Zróżnicowane miasta, wioski i regiony zagwarantują różnorodność pól bitewnych. Wykorzystuj nowe możliwości ekspansji czekają na ciebie pomniejsze osady do zdobycia. Przerwij szlaki zaopatrzeniowe nieprzyjaciół i zmuś ich do opuszczenia dogodnych pozycji obronnych.

Zbuduj swą legendę czy to jako wódz wikingów, czy anglosaski król.
Każda z frakcji stawi czoła serii wyjątkowych wyzwań i decyzji bazujących na prawdziwych wydarzeniach z kart historii oraz ówczesnych warunkach geopolitycznych. Prowadź wyprawy wikingów lub zarządzaj gospodarką rolną Anglosasów każda z frakcji posiada swój własny charakter i model rozgrywki. Pokieruj poczynaniami króla i arystokracji, spraw, by poprzez dokonywanie unikalnych wyborów wywierali oni określony wpływ na otaczający ich świat, i zdecyduj, jak potoczy się ich historia.

Dopracowana klasyczna rozgrywka serii Total War.

Gra zawiera wiele zmian i poprawek kluczowych aspektów mechaniki Total War takich jak zarządzanie prowincjami, polityka, rozwój technologii, rekrutacja jednostek, podejmowanie decyzji w obliczu ważnych wydarzeń i wiele, wiele więcej. Wszystkie zmiany zaprojektowano z myślą o bardziej wciągającej rozgrywce i położeniu większego nacisku na wybory gracza.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

PC minimalne:
- System operacyjny: Windows 7 64Bit
- Procesor: Intel Core 2 Do 3GHz
- Pamięć RAM: 5GB
- Dysk twardy: 30GB
- Karta graficzna: NVIDIA GTX 460 1GB, AMD Radeon HD 5770 1GB, Intel HD4000 720p

PC zalecane:
- System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64Bit
- Procesor: Intel Core i5-4570 3.20GHz
- Pamięć RAM: 8GB
- Dysk twardy: 30GB
- Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB, AMD Radeon R9 290X 4G 1080p

Video
Platforma PC
DRM Steam
Data premiery 2018-05-03

Charakterystyka

Gatunek Strategiczna
Tryby gry Singleplayer
Wersja językowa Polskie napisy
Wymagania wiekowe 16 lat
Nośnik DVD

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Cenega Gra PC T...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Cenega Gra PC Total War Saga Thrones of Britannia