Ulubione

Cenega Dead Rising 3: Apocalypse Edition PC

Numer katalogowy Nr kat GGCNGPCPC000024,

Kod producenta Kod 5908305209140

Platforma PC
Gatunek Gra akcji
Tryby gry Internet
Wersja językowa Angielska
Nośnik DVD
Wymagania wiekowe 18
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Wszystko może być bronią w świecie Dead Rising 3. Odkrywaj opanowane przez zombie miasto Los Perdidos i znajdź drogę ucieczki, zanim wojsko usunie z mapy całe miasto łącznie z mieszkańcami.
Niezwykle intensywna akcja i niezliczone możliwości dostosowania bohatera i tworzenia broni sprawiają, że Dead Rising 3 przyspieszy bicie twego serca gdy będziesz odkrywał miasto, poszukiwał przedmiotów i walczył o życie w otwartym świecie na krawędzi apokalipsy zombie.
 
Cechy gry:
- Dodatkowa zawartość: w wersji Apocalypse Edition dostępne są wszystkie cztery dodatki z serii „Nieopowiedziane historie z Los Perdidos”. Każdy z dodatków skupia się na innym bohaterze i daje graczom dostęp do nowych szalonych broni i pojazdów, które można włączyć do głównej gry.
- Witaj w Los Perdidos: 10 lat po wydarzeniach w Fortune City, gracze zostają wrzuceni w pełen akcji i porażający grafiką otwarty świat Los Perdidos.
- Survival horror zmierza na PC: w pełni zoptymalizowana, by działać w wysokiej rozdzielczości, wersja PC oferuje pełne wsparcie Steam i kontrolera.
- Więcej zombie niż kiedykolwiek dotąd: zombie są sprytniejsze i bardziej niebezpieczne, dzięki poprawionej SI i podzielnej uwadze. Zmusza to graczy do wykorzystania całej swojej przebiegłości i kreatywności aby ocalić życie.
- Setki unikalnych kombinowanych broni i pojazdów: dopasowuj i mieszaj setki elementów, które możesz znaleźć na całej mapie gry, łącznie ze straszliwym działem Boom Cannon czy pojazdem Party Slapper.
- Staw czoła zagrożeniu sam lub z przyjaciółmi: połącz siły ze znajomymi w celu wykończenia wszystkich zombie i zdobywaj punkty doświadczenia wpływające na twój poziom w trybie single.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe - Core i5 3.2 GHz
- 8 GB RAM
- Karta grafiki 2 GB (GeForce 670 GTX lub lepsza)
- 30 GB HDD
- Windows 7 64-bit
Video
DLC w zestawie Wszystkie cztery dodatki z serii Nieopowiedziane historie z Los Perdidos.
Platforma PC
DRM Steam
Data premiery 2014-09-05

Charakterystyka

Gatunek Gra akcji
Tryby gry Internet
Wersja językowa Angielska
Wymagania wiekowe 18
Nośnik DVD
Liczba nośników 1

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Cenega Dead Ris...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Cenega Dead Rising 3: Apocalypse Edition PC