Ulubione
CD Projekt

CD Projekt Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona PC

Numer katalogowy Nr kat GGCDPPCRCD00025,

Kod producenta Kod 5907610749372

netto 0 , 0 netto
0 , 0
  • Odbiór w całej Polsce!
  • Dostępny w ciągu24h
Platforma PC
Gatunek RPG akcji
Tryby gry Singleplayer
Wersja językowa Polska
Nośnik DVD
Wymagania wiekowe 18 lat
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Druga część sagi RPG o przygodach Wiedźmina Geralta z Rivii oferuje wciągający, dojrzały scenariusz wyznaczający nowe standardy nieliniowej, skłaniającej do myślenia narracji.
Oprócz epickiej historii gra zawiera także oryginalny, brutalny system walki, w unikalny sposób łączący elementy taktyczne z dynamiczną akcją. Nowy usprawniony engine gry, odpowiedzialny za generowanie pięknej grafiki i zaawansowanej mechaniki rozgrywki, przenosi grającego do najbardziej wiarygodnego i tętniącego życiem świata jaki kiedykolwiek stworzono w grze RPG. Porywająca historia, dynamiczna walka, przepiękna grafika i wszystkie pozostałe elementy które uczyniły z pierwszego Wiedźmina tak wspaniałą grę, teraz powracają w znacznie lepszym, bardziej zaawansowanym wydaniu.

Wciel się w rolę Geralta, zawodowego zabójcy potworów, który wplątał się w świat politycznych intryg królestwa Temerii, pomagając zdusić powstanie wzniecone przez Zakon Płonącej Róży, ratując przy tym życie króla i chroniąc go przed tajemniczymi zamachowcami.
W drugiej części sagi, Geralt pozostaje w centrum wydarzeń. Wyrusz na misję, mającą na celu ujawnienie tożsamości grupy zabójców odpowiedzialnych za morderstwa dokonane na władcach Królestw Północy. Musisz odkryć co łączy ową grupę z wiedźminami i poznać ich prawdziwe zamiary. Śledztwo zaprowadzi Cię wzdłuż rzeki Pontar, aż do rozrywanego konfliktami pogranicza Temerii, Kaedwen i Aedrin, w sam środek walki pomiędzy najpotężniejszymi siłami tego świata.

Do najważniejszych zmian, jakie wnosi Edycja Rozszerzona należą:
- Dodatkowe 4 godziny gry dzięki wprowadzeniu nowych bohaterów niezależnych i dwóch nowych przygód rozbudowujących trzeci akt.
- Ulepszony interfejs i praca kamery zaprojektowane specjalnie pod konsolę Xbox 360
- Nowe intro do gry autorstwa Tomasza Bagińskiego i ponad 30 min zupełnie nowych cut-scen i animacji

Cechy Gry:

- Prawdziwie epicka, emocjonująca przygoda z nieliniową narracją. Od poczynań gracza zależą trzy niezależne wątki fabularne, zawierające alternatywne wersje zdarzeń i prowadzące do różnorodnych zakończeń gry. Niezwykle intensywna i naładowana istotnymi wydarzeniami rozgrywka.
- Złożona, realistyczna i dojrzała opowieść dotykająca tematyki rzadko poruszanej w innych grach RPG, przedstawiona w formie przystępnej i atrakcyjnej dla współczesnego gracza. Razem z Geraltem rozwikłaj tajemnicę zabójstw władców Królestw Północy, jednocześnie próbując odszukać własną tożsamość. Stopniowo odkrywaj jak potężne siły mają wpływ na nasz los i jaką przypisały nam rolę.Dzięki nowemu silnikowi gry, kwieciste, dojrzałe dialogi z których słyną książki Andrzeja Sapkowskiego i pierwsza część gry przedstawiono w bardzo \"filmowych\" scenach przerywnikowych i sekwencjach dialogowych.
- Nowy, usprawniony system retrospekcji. Tym razem wspomnienia Geralta, ukazujące związek pomiędzy naszymi przeszłymi wyborami i teraźniejszością, wpleciono do gry w płynny i realistyczny sposób.
- Seks i erotyka przedstawione zostaną w dużo bardziej realistyczny, emocjonujący i dojrzały sposób - dużo bardziej wiarygodnie niż w pierwszym Wiedźminie.
- Unikalny, głęboki, tętniący życiem świat gry, czerpiący z bestsellerowych powieści Sapkowskiego i odtworzony tak, by stanowić bogate tło dla niesamowitej, wiarygodnej historii.
- Postacie z krwi i kości, każda ze swoimi własnymi motywacjami i zamiarami. Podczas wędrówek napotkasz zwykłych ludzi, żołnierzy, buntowników, potężnych magów, władców i ich zabójców. Zestaw postaci, które spotkasz różnić się będzie w zależności od podjętych przez Ciebie decyzji, wzajemne stosunki z innymi bohaterami ukształtują dalsze wydarzenia w świecie gry.
- Zróżnicowane, zapierające dech w piersiach lokacje, stworzone przy pomocy nowego engine\'u, tworzą jednolity, w pełni oddany Ci do eksploracji świat!
- Bogaty, żyjący świat w którym każda postać ma swoje życie i zawód. Twoje działania wpływają na stosunki pomiędzy postaciami i otoczeniem, a także - w przypadku głównego wątku - otwierają lub zamykają możliwości interakcji w świecie gry.
- Zwiększona swoboda eksploracji zapewni większy realizm i szerszy wachlarz opcji taktycznych. Geralt będzie mógł pokonywać przeszkody, przeskakiwać przez płoty, wspinać się na ściany i skały.

Nieprzypisane

Wymagania sprzętowe

Wymagania minimalne:
- Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2 Ghz lub AMD Athlon 64 X2 5000+
- Pamięć RAM: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista i Windows 7
- Karta graficzna: 512 MB RAM, wspierająca Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce 8800 lub ATI Radeon HD3850)
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c Dysk twardy: 16 GB wolnego miejsca Napęd optyczny: DVD x8, zgodny z DVD9
- Instalacja wymaga uprawnień administratora
Wymagania zalecane:
- System operacyjny: Windows XP SP2 / Windows Vista SP2 / Windows 7 (32/64-bit)
- Procesor: Intel Core 2 Quad lub AMD Phenom X4
- Pamięć RAM: 3 GB Windows XP / 4 GB Windows Vista i Windows 7
- Karta graficzna: 1 GB RAM, wspierająca Pixel Shader 3.0 (Nvidia)

Video

Platforma PC

Charakterystyka

Gatunek RPG akcji
Tryby gry Singleplayer
Wersja językowa Polska
Wymagania wiekowe 18 lat
Nośnik DVD
Liczba nośników 2

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: CD Projekt Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona PC