Ulubione

CD Projekt PC THEA THE AWAKENING

Numer katalogowy Nr kat GGCDPPCTCD00027,

Kod producenta Kod 5907610752099

Platforma PC
Gatunek Strategiczna
Tryby gry Singleplayer, Internet
Wersja językowa Polskie napisy
Nośnik DVD
Wymagania wiekowe 12 lat
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Thea: The Awakening
To turowa gra strategiczna w świecie słowiańskich legend oraz niebezpieczeństw zrodzonych w wyniku niszczycielskiej Ciemności, która spowiła i zniszczyła wszystko, co istniało przed jej nadejściem. Okolica terroryzowana jest przez strzygi, nocne mary oraz czarownice, lecz brak jest bohaterów, zabójców potworów oraz wielkich armii, mogących stawić czoła niebezpieczeństwom. Do swej dyspozycji masz zaledwie garstkę przerażonych i głodnych wieśniaków, którzy chcą po prostu przetrwać. Jesteś ich ostatnią nadzieją!

Thea łączy w sobie taktyczną, turową rozgrywkę z porywającą fabułą w stylu gier RPG, której zwroty przedstawiane są za pomocą ekscytujących wydarzeń w świecie gry, oraz wyjątkowym systemem walki inspirowanym karcianymi grami bitewnymi.
Rozbudowana i obfitująca w rozliczne opcje rozgrywka umożliwia odkrywanie świata Thei w sposób, jaki odpowiada ci najbardziej. Możesz pozostać w wiosce i skupić się na rozbudowie jej obrony, ale możesz też dzielnie wyruszyć na spotkanie z tym, co nieznane. Problemy, które napotkasz na swojej drodze, mogą być rozwiązane w drodze skrytobójstwa, poprzez skradanie się, dyplomację, polowanie, a także na wiele innych sposóbów uzależnionych od umiejętności członków twej drużyny. Walka to nie jedyny sposób na rozwiązanie konfliktu! Wybierz swój styl gry i uratuj swój lud przed Ciemnością!

Cechy gry:
- Gra o przetrwaniu w mrocznym świecie fantasy, gdzie turowa rozgrywka toczy się na heksagonalnych polach!
- Wielki, proceduralny świat do odkrycia – każda rozgrywka to zupełnie nowa przygoda!
- Zarządzanie wioską – bogata gama obiektów do wybudowania, ulepszeń i technologii do odkrycia oraz przedmiotów do wytworzenia!
- Ponad 4400 przedmiotów, które możesz wytworzyć w wiosce lub odnaleźć w świecie gry!
- Ekspedycje, których każdy członek wyposażony jest w indywidualny ekwipunek, gromadzi doświadczenie w bitwach, a także ulepsza swoje umiejętności jak zbieractwo zasobów, dyplomacja, leczenie, czarna magia i wiele innych!
- Ponad 200 otwartych fabularnie wydarzeń, które dadzą ci wielkie bogactwa, lub sprawią, iż postradasz wszystko – wraz ze swym życiem!
- Ekscytujący system karcianej gry bitewnej, która pomoże ci sprostać wyzwaniom, jak walka, dyplomacja, klątwy i wiele innych!
- Ponad 100 rodzajów zabójczych stworów i bestii, niejednokrotnie inspirowanych słowiańską mitologią!
- Proceduralnie tworzone grupy wrogów – nawet w obrębie pojedynczej grupy krwiożerczych pająków trafisz na osobniki o odmiennych statystykach!
- Cykl dnia i nocy wpływający na rozgrywkę – wieśniacy lepiej radzą sobie z dostrzeganiem zagrożeń za dnia, zaś bestie i maszkary stają się w nocy bardziej agresywne!
- Wiele odmiennych zakończeń gry, zależnych od podjętych decyzcji i oferujących nagrody oraz elementy do odblokowania, które możesz wykorzystać podczas kolejnej partii!

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

- System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10
- Procesor: dwurdzeniowy 2 GHz
- Pamięć RAM: 4 GB
- Karta graficzna: z obsługą DirectX 10 i 512 MB VRAM
- Dysk twardy: 1 GB wolnego miejsca
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX

Video

DLC w zestawie

Powrót Gigantów

Platforma PC
DRM Steam
Data premiery 2016-04-29

Charakterystyka

Gatunek Strategiczna
Tryby gry Singleplayer , Internet
Wersja językowa Polskie napisy
Wymagania wiekowe 12 lat
Nośnik DVD

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

CD Projekt PC T...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: CD Projekt PC THEA THE AWAKENING