Ulubione
CD Projekt

CD Projekt Gra PC Wiedźmin 1 Ed. 10 Lecia w STEELBOOK

Numer katalogowy Nr kat GGCDPPCRHB00198,

Kod producenta Kod 5902367640415

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Platforma PC
Gatunek RPG akcji
Tryby gry Singleplayer
Wersja językowa Polska
Nośnik DVD
Wymagania wiekowe 18 lat
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

O Edycji Rozszerzonej
RPG roku według IGN, PC Gamer i Gamespy wraca w edycji premium z unikalnymi dodatkami! Reżyserska Edycja Rozszerzona to gra, która została doceniona ponad 90 nagrodami, wzbogacona o liczne dodatki i usprawnienia techniczne.

- Poprawione dialogi i scenki przerywnikowe - ponad 5000 ponownie nagranych linijek nadają grze więcej spójności, a 200 nowych gestów podczas scenek przerywnikowych czynią animacje postaci jeszcze bardziej naturalnymi.
- Ulepszony Ekwipunek - nowy system ekwipunku sprawia, że zarządzanie przedmiotami jest dziecinnie łatwe, również dzięki zastosowaniu nowych metod sortowania przedmiotów i składników alchemicznych.
- Usprawnienia techniczne - większa stabilność gry, skrócony czas ładowania, lepsze reakcje postaci podczas walki, szybsze ładowanie ekranu ekwipunku, opcja włączania i wyłączania autozapisu i wiele, wiele więcej.
- Większa różnorodność postaci - aby dodać grze więcej różnorodności, rozszerzona wersja gry wprowadza specjalny system, który losuje wygląd napotkanych postaci spośród dziesiątek dostępnych w grze modeli.
- Dodatkowe materiały (w wersji cyfrowej): Interaktywny komiks, Edytor Przygód D'jinni, dwie nowe przygody oferujące ponad 5 godzin zabawy, ścieżka dźwiękowa gry, materiały wideo z procesu tworzenia gry, oficjalny poradnik oraz dwie mapy świata przedstawionego w grze.

Geralt z Rivii - bohater jedyny w swoim rodzaju
 Błyskotliwy i charyzmatyczny mistrz miecza, który żyje z zabijania potworów, wprowadzi cię w świat, który napawa lękiem i fascynuje... Dostosuj postać do swojego stylu gry wybierając z ponad 250 umiejętności specjalnych powiązanych z punktami rozwoju postaci, umiejętnościami bojowymi i magicznymi.

Bogaty i wiarygodny świat fantasy

Świat przedstawiony w grze inspirowany twórczością znanego polskiego autora fantasy Andrzeja Sapkowskiego. Dojrzałe podeście do fabuły i problemów nękających współczesny świat (rasizm, intrygi polityczne, ludobójstwo) ukazane w realiach fantasy. Świat Wiedźmina nie jest czarno-biały, nie ma w nim jasnego podziału na dobro i zło, a gracze są często zmuszani do wybierania mniejszego zła.

Nieliniowa i wciągająca fabuła
Pełna zwrotów akcji i ciężkich moralnych wyborów fabuła. Decyzje podjęte w trakcie gry mają faktyczne przełożenie na rozgrywkę. Większość zadań w grze może być ukończona na kilka sposobów zależnie od decyzji i działań podjętych przez gracza w trakcie trwania przygody.

Taktyka i akcja

Ekscytujące potyczki w czasie rzeczywistym, w trakcie których gracz może korzystać z metod walki opartych na prawdziwych technikach szermierczych stosowanych w średniowieczu. Realistyczne odwzorowanie w grze ponad 600 spektakularnych animacji walki dzięki sesjom motion capture w renomowanym studiu Metric Minds. Sześć różnych stylów walki, dziesiątki mikstur bojowych, rozbudowany system tworzenia eliksirów alchemicznych oraz potężne zaklęcia dodają grze unikalnej głębi taktycznej.

Nieprzypisane

Wymagania sprzętowe

- System operacyjny: Windows XP Service Pack 2 lub Vista
- Procesor: Intel Pentium 4 2,4GHz lub AMD Athlon 64 2800+
- Pamięć RAM:1 GB (Windows XP)/ 1,5 GB (Windows Vista)
- Karta graficzna: 128 MB z obsługą DirectX 9 i Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0
- Dysk twardy: 8,5 GB wolnego miejsca; napęd DVD-ROM

Video

Platforma PC
DRM GOG.com
Data premiery 2017-09-22

Charakterystyka

Gatunek RPG akcji
Tryby gry Singleplayer
Wersja językowa Polska
Wymagania wiekowe 18 lat
Nośnik DVD

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: CD Projekt Gra PC Wiedźmin 1 Ed. 10 Lecia w STEELBOOK