Ulubione

CD Projekt Gra PC Fishing Sim World

Numer katalogowy Nr kat GGCDPPCCHB00592,

Kod producenta Kod 5907610755465

netto 0 , 00 netto
0 , 00
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie

Gdzie kupić?

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

Platforma PC
Gatunek Symulator
Tryby gry Multiplayer, Singleplayer, Internet
Wersja językowa Polskie napisy
Nośnik DVD
Wymagania wiekowe 3 lat
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty

Fishing Sim World idealnie łączy realistyczną fizykę gry z wiernym odwzorowaniem zachowania ryb, zapewniając od samego początku wyjątkowe wędkarskie emocje.

Fishing Sim World zaoferuje graczom wiele miejsc do próbowania swoich sił. Sprawdzą się podczas odkrywania dwóch przepastnych amerykańskich jezior na Florydzie i w północnej części stanu Nowy Jork. Będą mogli także odwiedzić pięć miejsc w Europie, w tym słynne francuskie jezioro Gigantica Main Lake czy wymagający brytyjski Grand Union Canal.

Będzie co łowić. Polowanie na osiemnaście gatunków ryb, korzystając z setek przyborów, w tym licencjonowanego sprzętu największych producentów wędkarskiego świata, takich jak Bass Cat Boats, Rat-L-Trap, Duckett Fishing czy Korda, będzie prawdziwą uciechą dla fanatyków wędkarstwa. Posiłkując się systemem nawigacyjnym łodzi oraz sonarem, najpierw trzeba będzię wyśledzić bassa, a potem wybrać odpowiednią taktykę, by go złowić.

Dzięki zaawansowanym systemom SI oraz zachowania ryb każdy gatunek zachowuje się inaczej ryby reagują na temperaturę wody czy dobór przynęty. Dlatego warto dobrze przemyśleć obraną strategię. Wędkuj w swoim tempie w wybranych warunkach i zmierz się z własnymi możliwościami, aby schwytać najlepszą zdobycz!

Fishing Sim World to esencja ducha rywalizacji w wędkarstwie i gra umożliwiająca udział w zawodach na żywo i walkę z przeciwnikami z całego świata o tytuł mistrza! Do wyboru jest również tryb dla 4 graczy do gry ze znajomymi oraz rankingi połowów w czasie rzeczywistym.

 • Gatunki ryb 18 różnych gatunków, każda cechująca się wyjątkowym modelem zachowania i SI.
 • Sprzęt wędkarski Dobieraj sprzęt z setek kombinacji wędek, kołowrotków oraz przynęt, w tym licencjonowanych przyborów największych producentów wędkarskich na świecie i w Europie.
 • Łowiska Czeka na ciebie 7 zapewniających bogaty zasób wyzwań lokalizacji: od olbrzymich jezior Ameryki Północnej po malownicze łowiska w Europie.
 • Łodzie Wskakuj na łódź, włącz sonar i znajdź najlepsze miejsce do schwytania zdobyczy.
 • Dynamiczna pogoda Wybierz odpowiednie ustawienie i miejsce zależnie od warunków atmosferycznych. Przygotuj się na zmianę strategii przy zmianie pogody!
 • Turnieje i tryb dla wielu graczy Dołącz do zawodów na żywo i pnij się po szczeblach rankingów od nowicjusza po mistrza wędkarstwa! Pokaż ducha rywalizacji i rzuć wyzwanie znajomym oraz innym graczom w turniejach wieloosobowych!

WYJĄTKOWE WRAŻENIA

 • Wędkarska przygoda Od poziomu początkującego wędkarza po profesjonalistę szlifuj swoje umiejętności, ulepszaj sprzęt i pokonuj znajomych w grze wieloosobowej i zawodach na żywo!
 • Piękne łowiska Siedem wyjątkowych jezior, w tym polodowcowe Lake Boulder na północy stanu Nowy Jork, skąpane w słońcu Lake Johnson na Florydzie, a także pięć europejskich lokacji, w szczególności słynące z olbrzymiego karpia francuskiego jezioro Gigantica Main Lake, czy brytyjski Grand Union Canal, gdzie można złowić monstrualnego szczupaka.
 • W pełni licencjonowane produkty W grze znajdziesz największe firmy z branży wędkarskiej Ameryki Północnej i Europy, takie jak Bass Cat Boats, Rat L Trap, Duckett, Korda, Delkim czy Mainline Baits.

Informacje techniczne

Platforma PC
Data premiery 2018-10-05

Charakterystyka

Gatunek Symulator
Tryby gry Multiplayer , Singleplayer , Internet
Wersja językowa Polskie napisy
Wymagania wiekowe 3 lat
Nośnik DVD

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

netto 0 , 00 netto
0 , 00
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: CD Projekt Gra PC Fishing Sim World