Ulubione
0

CD Projekt DEMOCRACY 3 COLLECTORS EDITION

Numer katalogowy Nr kat GGCDPPCT0000025,

Kod producenta Kod 5907610751887

Platforma PC
Gatunek Strategiczna
Tryby gry Singleplayer
Wersja językowa Polskie napisy
Nośnik DVD
Wymagania wiekowe 3 lat
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Demokracja 3 to rozbudowana strategia ekonomiczna.
Gracz staje na czele fikcyjnego demokratycznego państwa, a jego zadaniem jest podejmowanie decyzji, które pozwolą mu zaspokoić często sprzeczne oczekiwania wirtualnego społeczeństwa i zarazem zdobyć poparcie wystarczające, by utrzymać się u władzy. Rozgrywka odznacza się złożonym mechanizmem symulacji procesów społeczno-ekonomicznych. Praktycznie każda podejmowana przez gracza decyzja ma wpływ na wiele sfer życia i pociąga za sobą określone pozytywne oraz negatywne konsekwencje. Dodatkową komplikację stanowią losowo pojawiające się wydarzenia, które mogą wymusić podjęcie określonych działań lub znacząco zmienić ich efekt.
 
Z myślą o fanach cyklu, deweloperzy z Positech Games postanowili pozostać wierni wielu elementom obecnym w poprzednich grach.
Dotyczy to m.in. turowego systemu rozgrywki oraz intuicyjnie prostego w obsłudze interfejsu użytkownika. Zmiany objęły natomiast takie aspekty jak chociażby wpływ sektora prywatnego na życie społeczne, a także występowanie problemów i zdarzeń obecnych we współczesnym świecie polityki (zmiany klimatyczne, załamanie gospodarcze itp.)
 
Sporo uwagi poświęcono również warstwie wizualnej gry.
Elementy graficzne w dalszym ciągu stanowią jedynie ozdobnik dla różnego rodzaju informacji tekstowych (statystyki, analizy, raporty), jednak ich jakość została znacząco poprawiona w porównaniu z wcześniejszymi odsłonami cyklu Democracy. Twórcy nie zapomnieli też o modderach, dla których przygotowano funkcjonalny edytor scenariuszy.

Scenariusze przygotował Dariusz J. Michalski - podpisujący się jako Sir Haszak redaktor i dziennikarz w przeszłości pracujący w pismach „Top Secret”, „Gambler”, „Komputer Świat Gry”, a obecnie współpracujący z miesięcznikiem „Pixel”.
Od początku swojej przygody z komputerową rozrywką gustuje w grach strategicznych, czego wyrazem było m.in. założenie i prowadzenie działu „Jest taktycznie” na łamach „Top Secretu”. Pierwszy scenariusz koncentruje się na losach świeżo wyłonionego rządu, który stara się przeforsować politykę "dobrej zmiany" - obniżenie wieku emerytalnego i program 500+ - mającą zagwarantować mu sukces w kolejnych wyborach.
Jednocześnie musi rozwiązać bieżące problemy odziedziczone po poprzednikach, m.in: nierentowne górnictwo, starzenie się społeczeństwa i związany z nim deficyt w ZUS-ie czy zanieczyszczenie powietrza.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

- System operacyjny: Windows XP
- Procesor: 2 Ghz
- Pamięć RAM: 1 GB
- Karta graficzna: 256 MB
- Dysk twardy: 500 MB wolnego miejsca
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
- Napęd: DVD-ROM

Video

Pre-order / Edycja Kolekcjonerska

Edycja Kolekcjonerska zawiera:
- Grę Demokracja 3
3 pakiety DLC:
- Klony i Drony
- Ekstremizm
- Inżynieria Społeczna

Platforma PC
DRM Steam
Data premiery 2016-04-15

Charakterystyka

Gatunek Strategiczna
Tryby gry Singleplayer
Wersja językowa Polskie napisy
Wymagania wiekowe 3 lat
Nośnik DVD
Liczba nośników 1

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

CD Projekt DEMO...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: CD Projekt DEMOCRACY 3 COLLECTORS EDITION