Ulubione

Blizzard Gra PC World of Warcraft BATTLE FOR AZEROTH Edycja kolekcjonerska

Numer katalogowy Nr kat GGBLIPCRHB00525,

Kod producenta Kod 5030917242465

netto 0 , 00 netto
0 , 00
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie

Gdzie kupić?

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

Platforma PC
Gatunek Gra MMO
Tryby gry Multiplayer, Internet
Wersja językowa Polska
Nośnik Do pobrania
Wymagania wiekowe 12 lat
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Ten ogromny świat czeka na ciebie!

Świat Azeroth zapłacił straszliwą cenę za powstrzymanie apokaliptycznego pochodu płonącej krucjaty demonicznego Legionu. Rany odniesione przez planetę w ostateczniej konfrontacji z Sargerasem potrzebują czasu, by się zabliźnić, ale znacznie trudniejsze może się okazać odbudowanie zniszczonego zaufania między Hordą a Przymierzem. W dodatku Battle for Azeroth upadek Płonącego Legionu zapoczątkowuje serię tragicznych w skutkach wydarzeń, które na nowo rozpalają konflikt leżący u źródła sagi Warcraft. Rozpoczyna się nowa wojna, a bohaterowie Azeroth muszą wyruszyć na epicką wyprawę, by zwerbować nowych sojuszników i wygrać w wyścigu o dostęp do nowych, potężnych zasobów. Czempioni Hordy i Przymierza stają w obliczu konieczności walki na kilku frontach, aby przechylić szalę zwycięstwa na korzyść swojej frakcji i zadecydować o tym, kto pokieruje losami świata ku niepewnej przyszłości. W boju od aren, poprzez pola bitew, aż do rozległych stref PvP i potyczek w otwartym świecie wszędzie walczyć możesz o sławę bohatera!

Uzyskaj wczesny dostęp do sprzymierzonych ras
Kup dodatek Battle for Azeroth w przedsprzedaży, aby jak najszybciej rozpocząć misję rekrutowania nowych, grywalnych sprzymierzonych ras. Bohaterowie Hordy mogą poprosić o wsparcie taurenów z Wysokiej Góry oraz Dzieci Nocy, zaś czempioni Przymierza staną ramię w ramię ze świetlistymi dranei oraz elfami Pustki.

Odkryj dwie legendarne krainy
Jako czempion Hordy wyruszysz z misją do Imperium Zandalariańskiego, by przekonać trolle do wsparcia twojej frakcji na morzach i oceanach Azeroth. Jako obrońca Przymierza udasz się do żeglarskiego królestwa Kul Tiras ojczyzny Jainy Proudmoore aby zachęcić mieszkańców do walki o wspólny cel. Wykonywanie zadań pozwoli ci osiągnąć nowy maksymalny poziom doświadczenia (120) i nadal rosnąć w siłę dzięki zadaniom publicznym, rajdom, podziemiom i nie tylko.

Ruszaj na Front
Wojenny Ruszaj na pierwszą linię i weź udział w zakrojonych na wielką skalę, rozgrywanych w dwudziestoosobowych grupach kooperacyjnych misjach na Frontach Wojennych, aby przejąć kontrolę nad jednym ze strategicznych punktów kluczowych dla przebiegu wojny. Gromadź zasoby, by budować potęgę swojej frakcji i poprowadź swoje oddziały ku zwycięstwu w nowych, inspirowanych strategicznymi korzeniami serii Warcraft bataliach PvE.

Nasyć swój pancerz potęgą tytanów
Wyrusz na poszukiwania azerytu tajemniczego i bezcennego zasobu, który pojawił się na świecie po inwazji Legionu. Nasyć Serce Azeroth legendarny amulet powierzony bohaterom przez Magniego Miedziobrodego mocą tego minerału, aby spersonalizować swój pancerz i nadać mu nowe cechy i właściwości.

Awansuj postać na poziom
110 Rzuć się w samo serce konfliktu między Hordą a Przymierzem i przygotuj się na walkę o przetrwanie na pierwszej linii.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe
  • Szerokopasmowe połączenie z Internetem
  • Dysk: 70 GB wolnej przestrzeni dyskowej
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • System operacyjny: Microsoft Windows 7 64-Bit lub nowszy
Video
Platforma PC
DRM Battle.net
Data premiery 2018-08-14

Charakterystyka

Gatunek Gra MMO
Tryby gry Multiplayer , Internet
Wersja językowa Polska
Wymagania wiekowe 12 lat
Nośnik Do pobrania

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Blizzard Gra PC World of Warcraft BATTLE FOR AZEROTH Edycja kolekcjonerska