Ulubione
Cenega

Cenega Gra XOne eFootball PES 2021 Season Update

Numer katalogowy Nr kat GGCNGXOOHB01207,

Kod producenta Kod 4012927113240

Gatunek Sportowa
Tryby gry Singleplayer, Internet
Wersja językowa Angielska
Wymagania wiekowe 3 lat
Nośnik Blu-ray
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE (PES 2021) zaoferuje wszystkie wysoko oceniane funkcje i gameplay z eFootball PES 2020, który otrzymał nagrodę Najlepszej Gry Sportowej na E3 2019, a także wiele innych. Poza najnowszymi danymi o zawodnikach i klubach na nowy sezon, gra będzie również zawierać ekskluzywny tryb UEFA EURO 2020 w związku ze zmienionym harmonogram turnieju w realnym życiu.

W związku z obchodami 25. rocznicy debiutu eFootball PES w 1995 r. i ponad 100 milionów egzemplarzy sprzedanych od tego czasu, KONAMI zaprasza fanów piłki nożnej na całym świecie, by po raz kolejny wyruszyli na boisko na nowy, pełen akcji sezon piłkarski i przygotowali się na przyszłość.

Jonas Lygaard, Senior Director Brand & Business Development w Konami Digital Entertainment B.V. powiedział: Ponieważ poświęcamy niezbędny czas na stworzenie podstaw pod przyszłość serii eFootball PES, ważne jest, abyśmy spojrzeli wstecz na naszą spuściznę i nieustannie dążyli do doskonalenia wszystkich aspektów gry.

PES 2021 zapewni naszym graczom wielokrotnie nagradzany model rozgrywki i najnowsze dane sezonowe, a także w pełni ekskluzywne zespoły i treści w atrakcyjnej cenie. Chciałbym podziękować graczom i naszej zaangażowanej społeczności za ich wsparcie, w czasie gdy przechodzimy na najnowszy sprzęt i całkowicie nowy silnik, który na nowo zdefiniuje symulację piłki nożnej.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

  • AKTUALIZACJA SEZONU PES 2021 to zaktualizowana wersja z zeszłego roku, eFootball PES 2020, dodająca najnowsze informacje na temat zawodniów i składów klubów. Ze względu na opóźnione zakończenie sezonu dla wielu lig, najnowsze dane dla niektórych licencjonowanych lig i drużyn będą dostępne za pośrednictwem aktualizacji przy uruchomieniu (wymagane połączenie internetowe).
  • EKSKLUZYWNA ZAWARTOŚĆ UEFA EURO 2020 Przed prawdziwym turniejem w 2021 r. oficjalna zawartość UEFA EURO 2020 zostanie dodana podczas premiery w PES 2021. W offlineowym trybie turniejowym UEFA EURO 2020, wszystkie 55 drużyn narodowych UEFA, Wembley Stadium i więcej sprawia, że jest to najlepszy sposób na symulację turnieju przed i po letnim debiucie.
  • IKONICZNE MOMENTY SERII Przeżyj i odtwórz niezapomniane chwile z kariery obecnych i byłych gwiazd futbolu dzięki nowej serii myClub.
  • BONUS DLA WETERANÓW Ponadto, dla tych, którzy grali w myClub w eFootball PES 2020, dostępny będzie Bonus Weterana z różnymi nagrodami, w zależności od kamieni milowych osiągniętych w grze. Szczegóły dotyczące nagród i kamieni milowych będą dostępne na oficjalnej stronie internetowej.

Informacje techniczne

Platforma Xbox One
Data premiery 2020-09-15

Charakterystyka

Gatunek Sportowa
Tryby gry Singleplayer , Internet
Wersja językowa Angielska
Wymagania wiekowe 3 lat
Nośnik Blu-ray

Pozostałe

Gwarancja 0
abid 744334

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Cenega Gra XOne...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Cenega Gra XOne eFootball PES 2021 Season Update