Ulubione
0
Techland

Techland Dead Island Ryders White Campaign Xbox (napisy PL)

Numer katalogowy Nr kat GGTECXB0003,

Kod producenta Kod 5907577276881

Gatunek Gra akcji
Tryby gry Singleplayer
Wersja językowa Polskie napisy
Wymagania wiekowe 18
Nośnik DVD
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Ryder White jest dodatkiem DLC rozwijającym fabułę w grze Dead Island. W przeciwieństwie do rozszerzeń dedykowanym trybowi multiplayer, tym razem mamy do czynienia z pełnoprawną historią dla jednego gracza. Polskie studio Techland postarało się o przedłużenie kampanii znanej z pełnej wersji, dzięki czemu całość jest idealną propozycją dla osób, którym wciąż mało jest zabijania zombie na tropikalnej wyspie Banoi. Dodatek jest dostępny wyłącznie za pośrednictwem elektronicznej dystrybucji.

Wcielamy się w tytułowego Rydera White’a, doskonale znanego osobom, które miały okazję sprawdzić całą fabułę Dead Island. Opowiadane w rozszerzeniu wydarzenia pozwalają spojrzeć na znaną historię z innej perspektywy, a także poznać motywacje, jakimi kierował się White w głównym wątku. Tym razem bohater rozszerzenia daje się poznać nie tylko jako wyszkolony żołnierz, ale także kochający mąż. Poznajemy go więc od bardziej prywatnej strony i łatwiej możemy zrozumieć wszystko to, co zrobił.

Dodatek zapewnia kilka godzin rozgrywki, a także nowe bronie oraz dwa projekty potrzebne do stworzenia takowych. Sama rozgrywka nie zmieniła się od premiery pełnej wersji Dead Island. Przez większość czasu walczymy z zombiakami, w czym pomaga coraz bardziej wymyślny arsenał broni wykorzystywanych przede wszystkim w bezpośrednich starciach. Każde narzędzie cechuje się odmiennymi statystykami, na co warto zwrócić uwagę przed ewentualnym starciem z wrogiem. W międzyczasie wykonujemy różnego rodzaju zadania, poruszając się po otwartym świecie i zwiedzając atrakcje oferowane przez tropikalną wyspę Banoi.

Oprawa graficzna pozostała niezmieniona i dalej prezentuje się bardzo ładnie, działając na piątej wersji silnika Chrome Engine. Twórcy przenieśli graczy na doskonale znaną wyspę, która co chwilę zachwyca bogatym otoczeniem i miłą dla oka kolorystyką. Należy docenić także duży obszar do zwiedzania.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

Xbox 360

Platforma Xbox 360

Charakterystyka

Gatunek Gra akcji
Tryby gry Singleplayer
Liczba graczy

1

Wersja językowa Polskie napisy
Wymagania wiekowe 18
Nośnik DVD
Liczba nośników 1

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Techland Dead I...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Techland Dead Island Ryders White Campaign Xbox (napisy PL)