Ulubione
Activision

Activision Gra Xbox 360 Call of Duty Black OPS Classic

Numer katalogowy Nr kat GGACVXBKHB00148,

Kod producenta Kod 5907610753669

netto 0 , 0 netto
0 , 0
  • Odbiór w całej Polsce!
  • Dostępny w ciągu24h
Gatunek Strzelanina, Gra akcji
Tryby gry Multiplayer, Singleplayer, Internet
Wersja językowa Angielska, Polskie napisy
Wymagania wiekowe 18 lat
Nośnik DVD
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Kolejna odsłona cyklu odchodzi zarówno od klimatów pierwszych Call of Duty jak i nowszych Modern Warfare, przenosząc graczy do ery Zimnej Wojny.
Cała kampania dla pojedynczego gracza przedstawiona została w formie przesłuchania Alexa Masona, świetnie wyszkolonego komandosa na usługach CIA, który jest przetrzymywany przez bliżej niezidentyfikowane osoby. W kolejnych etapach powraca się do misji, w których Mason brał udział, sterując nim samym lub innymi osobami z jego oddziału. Godne odnotowania jest to, że istotną rolę w nowej grze odgrywa Wiktor Reznow, jeden z głównych bohaterów Call of Duty: World at War. W Black Ops, wzorem poprzednich części serii, podróżuje się po całym świecie, odwiedzając między innymi Wietnam, czy góry Uralu.
 
Black Ops to przede wszystkim kampania jednoosobowa składająca się z niezwykle widowiskowych misji, które stawiają graczy w wyjątkowo nietypowych sytuacjach.
W jednym z zadań pilotujemy więc helikopter Hind i eliminujemy posterunki wroga w dżungli, a w innym znajdujemy się na pokładzie samolotu zwiadowczego Lockheed SR-71, z którego wspieramy naziemne jednostki (informując je o pozycjach wroga). Ważnym elementem kolejnej odsłony popularnej strzelanki jest oczywiście tryb multiplayer, w którym pojawiają się ponownie pojazdy (znane z World at War). Podstawą zabawy jest system perków (umiejętności) oraz zróżnicowanego uzbrojenia, który pozwala stworzyć własną klasę i unikalnego żołnierza. W grze powracają również killstreaki (zabójstwa pod rząd), chociaż działają one teraz na innych zasadach (ich liczba jest przenoszona po śmierci postaci).

Nieprzypisane

Wymagania sprzętowe

Konsola XBOX 360

Video

Platforma Xbox 360

Charakterystyka

Gatunek Strzelanina , Gra akcji
Tryby gry Multiplayer , Singleplayer , Internet
Wersja językowa Angielska , Polskie napisy
Wymagania wiekowe 18 lat
Nośnik DVD

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Activision Gra Xbox 360 Call of Duty Black OPS Classic