Ulubione
PLN

KOCH Gra PS4 Spacebase Startopia

Numer katalogowy Nr kat GGKOHP4THB01416,

Kod producenta Kod 4020628712365

netto 167 , 20 netto
205 , 66

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

Gatunek Strategiczna, Symulator
Tryby gry Multiplayer, Singleplayer
Wersja językowa Polska
Wymagania wiekowe 7 lat
Nośnik Blu-ray
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Gra PS4 Spacebase Startopia

Ratunku, wszyscy zginie... co... Och, przepraszam, pora na aktualizację systemu-[STARY STATUS USUNIĘTY] - No, teraz lepiej. WITAJCIE w Spacebase Startopia! Jestem VAL, wasza pomocna i skuteczna robotyczna przewodniczka! Według moich informacji, tej stacji nie używano od siedemnastu lat! Bardzo dziwne. Wygląda też na to, że jesteś jedyną racjonalną formą życia w tym Sektorze. GRATULACJE! Od teraz jesteś tu dowódcą! Mam nadzieję, że pójdzie ci lepiej niż twojemu poprzednikowi, który, według dziennika pokładowego miał... och... bliskie spotkanie z glistowatymi kosmitami... nic poważnego!

Żeby nie podzielić jego losu, musisz zrobić wiele różnych rzeczy. Na przykład zająć się rozwojem dalszych Sektorów, konserwacją trzech Głównych Pokładów, zdobywaniem i zabawianiem gości z najodleglejszych zakątków kosmosu, a oni z kolei dostarczą Energię

potrzebną do sfinalizowania naszych planów globalnej poprawy. A, jeszcze jedno, to chyba tylko jakiś błąd w protokołach bezpieczeństwa, ale moje sensory wykrywają dużą liczbę wrogich stworzeń we wszystkich innych Sektorach... No, na co czekasz? Do roboty, pora podbić kosmos!

Spacebase Startopia to unikalne połączenie symulacji ekonomicznej, budowania i rozwijania imperium, potyczek w czasie rzeczywistym i konkretnej dawki humoru. Wymagająca kampania dla jednego gracza i elastyczny tryb walki uzupełnia tryb współpracy lub współzawodnictwa z innymi graczami do czterech osób. A jeśli jednoczesne zarządzanie trzema Pokładami, zabawianie ośmiu ras kosmitów i obrona przed najeźdźcami wydają się nie aż takie trudne, dynamiczny komentarz uroczego i złośliwego robota z chęcią dobije gracza!

CECHY GRY:

 • 10 wymagających misji w kampanii dla pojedynczego gracza - zrób wszystko, aby stworzyć najlepszą atrakcję dla turystów z całego kosmosu.
 • Trzy Główne Pokłady wymagające odpowiedniego zarządzania - Sub Deck z pomieszczeniami utrzymującymi przy życiu, Fun Deck skupiony na rozrywce, oraz Bio Deck z roślinnością i zwierzętami, które dostarczają zasobów do przetrwania i goszczą wdzięczne Driady.
 • Zniszcz konkurencję - sabotuj przemysł przeciwników, użyj robotów żeby ich atakować, handluj i uważaj na Kosmicznych Piratów.
 • VAL, robocia narratorka - reaguje na decyzje gracza i zawsze służy pomocą oraz złośliwym komentarzem.
 • Różne tryby rozgrywki - poza kampanią dla jednego gracza jest tu też konfigurowalny tryb piaskownicy, oraz kooperacja lub współzawodnictwo z innymi, do czterech osób.
 • Darmowy upgrade do nowej generacji dla użytkowników platform PS4 i XO. Wersja gry na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S będzie działała w natywnej rozdzielczości 4K, z mocniejszą wydajnością, oraz ulepszonymi efektami graficznymi.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe Konsola PlayStation 4
Platforma PlayStation 4
Data premiery 2021-03-26

Charakterystyka

Gatunek Strategiczna , Symulator
Tryby gry Multiplayer , Singleplayer
Liczba graczy 1-4
Wersja językowa Polska
Wymagania wiekowe 7 lat
Nośnik Blu-ray

Pozostałe

Gwarancja -2
abid 769987

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

KOCH Gra PS4 Sp...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: KOCH Gra PS4 Spacebase Startopia