Ulubione
Techland

Techland Dead Island Ryders White Campaign PS3 (napisy PL)

Numer katalogowy Nr kat GGTECP30003,

Kod producenta Kod 5907577276874

Wersja językowa Polskie napisy
Wymagania wiekowe 18
Nośnik Blu-ray
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Ryder White jest dodatkiem DLC rozwijającym fabułę w grze Dead Island. W przeciwieństwie do rozszerzeń dedykowanym trybowi multiplayer, tym razem mamy do czynienia z pełnoprawną historią dla jednego gracza. Polskie studio Techland postarało się o przedłużenie kampanii znanej z pełnej wersji, dzięki czemu całość jest idealną propozycją dla osób, którym wciąż mało jest zabijania zombie na tropikalnej wyspie Banoi. Dodatek jest dostępny wyłącznie za pośrednictwem elektronicznej dystrybucji.

Wcielamy się w tytułowego Rydera White’a, doskonale znanego osobom, które miały okazję sprawdzić całą fabułę Dead Island. Opowiadane w rozszerzeniu wydarzenia pozwalają spojrzeć na znaną historię z innej perspektywy, a także poznać motywacje, jakimi kierował się White w głównym wątku. Tym razem bohater rozszerzenia daje się poznać nie tylko jako wyszkolony żołnierz, ale także kochający mąż. Poznajemy go więc od bardziej prywatnej strony i łatwiej możemy zrozumieć wszystko to, co zrobił.

Dodatek zapewnia kilka godzin rozgrywki, a także nowe bronie oraz dwa projekty potrzebne do stworzenia takowych. Sama rozgrywka nie zmieniła się od premiery pełnej wersji Dead Island. Przez większość czasu walczymy z zombiakami, w czym pomaga coraz bardziej wymyślny arsenał broni wykorzystywanych przede wszystkim w bezpośrednich starciach. Każde narzędzie cechuje się odmiennymi statystykami, na co warto zwrócić uwagę przed ewentualnym starciem z wrogiem. W międzyczasie wykonujemy różnego rodzaju zadania, poruszając się po otwartym świecie i zwiedzając atrakcje oferowane przez tropikalną wyspę Banoi.

Oprawa graficzna pozostała niezmieniona i dalej prezentuje się bardzo ładnie, działając na piątej wersji silnika Chrome Engine. Twórcy przenieśli graczy na doskonale znaną wyspę, która co chwilę zachwyca bogatym otoczeniem i miłą dla oka kolorystyką. Należy docenić także duży obszar do zwiedzania.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

PS3

Platforma PlayStation 3

Charakterystyka

Wersja językowa Polskie napisy
Wymagania wiekowe 18
Nośnik Blu-ray
Liczba nośników 1

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Techland Dead I...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Techland Dead Island Ryders White Campaign PS3 (napisy PL)