Ulubione
Sony

Sony Gra PS3 Kung Fu Rider 9185468

Numer katalogowy Nr kat GGSONPS3072,

Kod producenta Kod 711719151074

Gatunek Gra akcji
Tryby gry Singleplayer
Wersja językowa Polska
Wymagania wiekowe 16
Nośnik Blu-ray
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta
Kung Fu Rider to zwariowana gra akcji, w której naszym zadaniem jest branie udziału w pościgach po uliczkach Hong Kongu. Głównymi bohaterami opisywanej produkcji są prywatny detektyw Toby oraz jego asystentka Karin. Postaci te w każdym z rozgrywanych poziomów zmuszone są do uciekania przed goniącymi ich gangsterami.

Same pościgi są bardzo efektowne i zarazem pozbawione realizmu. Za każdym razem musimy zmieścić się w wyznaczonym przez grę limicie czasowym, a po drodze unikać różnego rodzaju zagrożeń. Mowa tu między innymi o przechodniach, pojazdach czy napotykanych gangsterach. Tych ostatnich, zgodnie z tym co może sugerować tytuł gry, jesteśmy w stanie eliminować z pomocą ciosów kung fu.

Sterowana przez nas postać może korzystać z wielu nietypowych środków transportu, wśród których nie zabrakło krzeseł biurowych, wózków na zakupy czy koszy na śmieci. Warto zauważyć, że gra szczególnie premiuje wykonywanie niebezpiecznych zagrań. Na trasie rozmieszczone są między innymi pozwalające na wykonywanie powietrznych akrobacji skocznie oraz balustrady, po których możemy się ślizgać. Kolejne ruchy łączymy w serie combosów, zdobywając tym samym więcej punktów.

Do naszej dyspozycji oddano 26 poziomów rozgrywanych w różnych dzielnicach Hong Kongu, przy czym każdy z etapów ma wiele rozgałęzień i ukrytych ścieżek. Możemy się bawić w pojedynkę (jako Toby lub Karin), jak również zaprosić do zabawy drugiego gracza. Multiplayer jest formą kooperacji i zakłada dowodzenie jedną postacią. Gracze rozdzielają mianowicie swoje obowiązki – jedna z grających osób steruje głównym bohaterem, a druga wyprowadza ciosy wręcz i usuwa z drogi mniejsze przeszkody.

Bardzo ważną cechą opisywanej produkcji jest pełne wsparcie kontrolera PlayStation Move, dzięki któremu wszystkie nasze ruchy znajdują swoje przełożenie w wydarzeniach pokazywanych na ekranie telewizora. Na oprawę wizualną gry składają się przede wszystkim zróżnicowane i bogate w detale lokacje, w których toczą się misje. Pościgi rozgrywają się w szaleńczym tempie, a kluczem do powodzenia jest niejednokrotnie zdolność do szybkiego reagowania na wydarzenia z otoczenia.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe PS3
PlayStation Move
Video
Platforma PlayStation 3

Charakterystyka

Gatunek Gra akcji
Tryby gry Singleplayer
Wersja językowa Polska
Wymagania wiekowe 16
Nośnik Blu-ray
Liczba nośników 1

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Sony Gra PS3 Ku...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Sony Gra PS3 Kung Fu Rider 9185468