Kategorie
Cenega Gra PC Lego Ninjago Movie Videogame

Cenega Gra PC Lego Ninjago Movie Videogame...

Numer katalogowy: GGCNGPCDHB00212 Kod producenta:

0
Cenega Gra PC Lego Ninjago Movie Videogame

Cenega Gra PC Lego Ninjago Movie Videogame

Gry na PC

Cenega Gra PC Lego Ninjago Movie Videogame

Numer katalogowy: GGCNGPCDHB00212

Kod producenta: 5908305219521

Niedostępny

  • Platforma: PC
  • Gatunek: Przygodowa
  • Tryby gry: Multiplayer , Singleplayer , Internet
  • Wersja językowa: Polska
  • Nośnik: DVD
  • Wymagania wiekowe: 7 lat
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

LEGO® NINJAGO Movie – Gra wideo przenosi nieprzerwaną akcję i emocjonującą walkę z filmu wprost do mieszkań graczy, gdzie będą mogli wziąć udział we własnych przygodach w świecie Ninjago” – powiedział Tom Stone, dyrektor zarządzający w TT Games. „Ulepszony system ruchu pozwoli im natomiast przemierzać go z płynnością i wdziękiem wojownika ninja, a ponadto rozwijać swoje umiejętności bojowe".
"Grupa LEGO z największą przyjemnością rozszerzy świat Ninjago o LEGO NINJAGO Movie – Gra wideo” – stwierdził Sean McEvoy, wicedyrektor ds. gier wideo w Grupie LEGO®. "Fani z pewnością będą zachwyceni możliwością gry jako swoi ulubieni bohaterowie Ninjago w epickiej walce dobra ze złem”.

W grze użytkownicy będą mogli wykazać się umiejętnościami oraz honorem, stawiając czoła kolejnym falom wrogów jako ninja Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane oraz mistrz Wu, broniąc swego domu, Krainy Ninjago, przed złym lordem Garmadonem i jego rekinią armią.
Aby to zrobić, będą musieli opanować Zwinnitzu, technikę pozwalającą im na przemierzanie Ninjago dzięki szeregowi umiejętności takich jak bieganie po ścianach, wysokie skoki czy walka z wrogami i rozwój swych zdolności bojowych. Odkrycie mocy Spinjitzu pozwoli im natomiast walczyć wspólnie. Gra zawierać będzie osiem ogromnych, pełnych akcji lokacji związanych z fabułą LEGO NINJAGO: Film. W każdej z nich znajdzie się też dojo z wyzwaniem, gdzie ninja będą testować swoje umiejętności w walce z coraz potężniejszymi przeciwnikami. Mapy bitewne pozwolą im natomiast mierzyć się z rodziną i znajomymi w czterech różnych lokalnych trybach gry na podzielonym ekranie dla maksymalnie czterech graczy.

Nieprzypisane

Video

Platforma

PC

DRM

Steam

Data premiery

2017-10-13

Charakterystyka

Gatunek

Przygodowa

Tryby gry

Multiplayer , Singleplayer , Internet

Wersja językowa

Polska

Wymagania wiekowe

7 lat

Nośnik

DVD

Pozostałe

Gwarancja

-2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Cenega Gra PC Lego Ninjago Movie Videogame