Kategorie
CD Projekt PC THE HUNTER CALL OF THE WILD

CD Projekt PC THE HUNTER CALL OF THE WILD...

Numer katalogowy: GGCDPPCKD000012 Kod producenta:

0
CD Projekt PC THE HUNTER CALL OF THE WILD

CD Projekt PC THE HUNTER CALL OF THE WILD

Gry na PC

CD Projekt PC THE HUNTER CALL OF THE WILD

Numer katalogowy: GGCDPPCKD000012

Kod producenta: 5907610754154

Niedostępny

  • Platforma: PC
  • Gatunek: Symulator
  • Tryby gry: Singleplayer , Internet
  • Wersja językowa: Polskie napisy
  • Nośnik: DVD
  • Wymagania wiekowe: 16 lat
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

PC THE HUNTER CALL OF THE WILD
Wkrocz do przepięknego otwartego świata tętniącego życiem – od majestatycznych jeleni, przez budzące podziw żubry, aż po niezliczone ptaki, małe zwierzęta i owady występujące w naturze.

theHunter™: Call of the Wild jest jedną z najbardziej wciągających gier myśliwskich w historii.

Każdy kawałek świata gry o powierzchni niemal 128 km kwadratowych stworzono z użyciem wielokrotnie nagradzanej technologii Apex, która powstawała przez ponad dekadę prac nad efektownymi grami akcji. Oprócz bogatego trybu dla jednego gracza theHunter™: Call of the Wild oferuje niezwykłe opcje gry wieloosobowej – zarówno w trybie współpracy jak i rywalizacji – dla maksymalnie 8 graczy. Przeżyj z innymi najbardziej niezwykłe emocje polowania - i pochwal się osiągnięciami!

Lekki, dobrze wyważony i bardzo dokładny! Ten łamany Magnum wyposażony jest w czuły spust, prosty a zarazem bardzo wydajny system wypalania oraz w niezwykle wytrzymałą lufę w połączeniu z charakterystyczną polerką czynią ją idealną do dalekosiężnych polowań.

Cechy:
- Polowanie w technologii nowej generacji, ze wspaniałą grafiką i niezwykle realistyczną oprawą dźwiękową.
- Odkrywaj niemal 128 kilometrów kwadratowych zróżnicowanych terenów, od mokradeł, poprzez gęste lasy, żyzne doliny, aż po otwarte tereny rolnicze. Wszędzie pełno zwierzyny, od majestatycznych jeleni, przez budzące podziw żubry, aż po niezliczone ptaki i wiele innych stworzeń.
- Zapoznaj się z trybem fabularnym dla jednego gracza lub ruszaj na polowanie wspólnie z maksymalnie 8 innymi graczami w trybach współpracy i rywalizacji.
- Uzyskaj dostęp do wielu rodzajów broni palnej długiej i krótkiej oraz łuków. Montuj przeróżne celowniki i korzystaj z różnych rodzajów amunicji. Rozwijaj swoją postać – odblokowuj kolejne umiejętności i elementy wyposażenia. Naucz się używać wabików akustycznych i zapachowych. Ale przede wszystkim musisz poznawać zwierzynę, zachowanie, cechy charakterystyczne, zwyczaje i miejsca występowania.
- Zachwycaj się się złożonymi reakcjami zwierząt, dynamicznie zmieniającymi się warunkami pogodowymi, pełnym cyklem dnia i nocy, symulacją praw balistyki, niezwykle realistycznymi efektami akustycznymi, systemem przenoszenia zapachów na wietrze i wieloma innymi aspektami gry, które mają zapewnić poczucie realizmu, abyś mógł poczuć się jak prawdziwy myśliwy.
- Obszar w grze theHunter™: Call of the Wild został stworzony z użyciem wielokrotnie nagradzanej technologii Apex Avalanche - Open World Engine, która powstawała przez ponad dekadę prac nad efektownymi grami akcji.
- Nie wiesz nic o łowiectwie? To nie problem. Pomogą ci inteligentne systemy i poprowadzą cię przez kolejne etapy polowania, bez względu na to czy jesteś początkującym czy doświadczonym myśliwym.

Nieprzypisane

Wymagania sprzętowe

- System operacyjny: Windows 7/8/10
- Procesor: 64-bitowy Intel i5 Quad-Core lub lepszy
- Pamięć RAM: 8 GB
- Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 lub R9 270x z 4 GB pamięci VRAM lub lepsza
- Dysk twardy: 20 GB wolnego miejsca
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
- Napęd: DVD-ROM

Video

Platforma

PC

DRM

Steam

Obsługiwany kontroler ruchu

Nie

Data premiery

2017-03-14

Charakterystyka

Gatunek

Symulator

Tryby gry

Singleplayer , Internet

Wersja językowa

Polskie napisy

Wymagania wiekowe

16 lat

Nośnik

DVD

Pozostałe

Gwarancja

-2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: CD Projekt PC THE HUNTER CALL OF THE WILD