Kategorie
CD Projekt Gra PC Torment Enhanced Edition

CD Projekt Gra PC Torment Enhanced Edition...

Numer katalogowy: GGCDPPCRHB00063 Kod producenta:

0
CD Projekt Gra PC Torment Enhanced Edition
CD Projekt Gra PC Torment Enhanced Edition
CD Projekt Gra PC Torment Enhanced Edition
CD Projekt Gra PC Torment Enhanced Edition
CD Projekt Gra PC Torment Enhanced Edition

CD Projekt Gra PC Torment Enhanced Edition

Gry na PC

CD Projekt Gra PC Torment Enhanced Edition

Numer katalogowy: GGCDPPCRHB00063

Kod producenta: 5907610754383

Niedostępny

  • Platforma: PC
  • Gatunek: Klasyczne RPG
  • Tryby gry: Multiplayer , Singleplayer , Internet
  • Wersja językowa: Polska
  • Nośnik: DVD
  • Wymagania wiekowe: 16 lat
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Wcielasz się w postać Bezimiennego – zwalistego mężczyzny, którego ciało pokrywają blizny i tatuaże zebrane podczas niezliczonych żywotów. Nie pamiętasz, skąd się wzięły, ale związana z nimi przeszłość powraca, by cię prześladować.
Zostajesz przebudzony przez Mortego – unoszącą się w powietrzu czaszkę, która wydaje się znać niektóre z twoich sekretów, i wyruszasz w podróż przez brudne ulice Sigil do Sfer Zewnętrznych, w tym nawet do samych Piekieł. W planarnej metropolii Sigil aż się roi od portali, dzięki którym można się dostać do najodleglejszych sfer egzystencji... pod warunkiem, że ma się odpowiedni klucz. To z powodu portali Sigil zwykło się nazywać „Miastem Drzwi”. To neutralny grunt, na którym demony, devy i przedstawiciele innych ras z całego Wieloświata zbierają się pod czujnym okiem tajemniczej władczyni zwanej Panią Bólu. Słowa mają tu większą moc niż czyny, myśli kształtują rzeczywistość, a wiara odmienia oblicze światów. Podczas wyprawy w poszukiwaniu odpowiedzi spotkasz towarzyszy równie niezwykłych, jak same sfery: cnotliwego sukkuba, którego pocałunek niesie śmierć, zagubiony sześcian z kuszą, pancerz ożywiony przez ducha żądającego SPRAWIEDLIWOŚCI i nie tylko. W towarzystwie tych oraz innych kompanów przemierzysz egzotyczne światy, by dowiedzieć się, że nie da się uciec przed przeznaczeniem i że niektórym wspomnieniom nie jest w stanie stawić czoła nawet nieśmiertelny.

ULEPSZONA WIZJA PLANESCAPE

Do prac nad grą studio Beamdog zaprosiło Chrisa Avellone'a, głównego projektanta Planescape: Torment, by dzięki nadzorowi nad nowymi elementami rozgrywki, poprawkami i ulepszeniami mógł w pełni zrealizować swoją pierwotną wizję.

WYBIERZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ

stworzenie bohatera to dopiero początek. Bezimienny może zmieniać klasę i charakter, a nawet zdobywać nowe umiejętności w oparciu o swoje wybory.

INTERFEJS W JAKOŚCI 4K:
Sigil jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze! Interfejs Planescape: Torment został odtworzony w jakości HD i zaopatrzony w mnóstwo nowych, przydatnych funkcji.

ODŚWIEŻONA MUZYKA
wszystkie utwory ze ścieżki dźwiękowej do gry Planescape: Torment zostały odświeżone, by dodać przygodom w Sigil i reszcie Wieloświata jeszcze więcej głębi.

PLANESCAPE NA MIARĘ XXI WIEKU
wersja Enhanced Edition oferuje nowoczesne funkcje, takie jak podświetlanie przyciskiem TAB, przybliżanie i oddalanie widoku obszaru, dziennik bitewny, szybkie podnoszenie przedmiotów i nie tylko!

GRAJ JAK CHCESZ
Korzystaj z funkcji dodanych w Enhanced Edition lub wyłączaj je, by doświadczyć wszystkich uroków oryginalnej wersji Planescape: Torment.

Nieprzypisane

Wymagania sprzętowe

- System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, or 10
- Procesor: 1 GHZ
- Pamięć RAM: 4 GB
- Karta graficzna: OpenGL 2.0 compatible
- Dysk twardy: 2GB wolnego miejsca
- Napęd: DVD-ROM.

Video

Platforma

PC

DRM

Steam

Data premiery

2017-06-26

Charakterystyka

Gatunek

Klasyczne RPG

Tryby gry

Multiplayer , Singleplayer , Internet

Wersja językowa

Polska

Wymagania wiekowe

16 lat

Nośnik

DVD

Pozostałe

Gwarancja

-2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: CD Projekt Gra PC Torment Enhanced Edition