Kategorie
UbiSoft Gra PS4 Assassins Creed Rogue Remastered

UbiSoft Gra PS4 Assassins Creed Rogue Remastered...

Numer katalogowy: GGUBIP4PHB00398 Kod producenta:

PLN 105.29
UbiSoft Gra PS4 Assassins Creed Rogue Remastered

UbiSoft Gra PS4 Assassins Creed Rogue Remastered

PlayStation 4

UbiSoft Gra PS4 Assassins Creed Rogue Remastered

Numer katalogowy: GGUBIP4PHB00398

Kod producenta: 3307216044536

Dostępny 24h

  • Gatunek: Gra akcji
  • Tryby gry: Singleplayer
  • Wersja językowa: Polskie napisy
  • Wymagania wiekowe: 18 lat
  • Nośnik: Blu-ray
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Assassins Creed Rogue Remastered

Najmroczniejsza odsłona serii Assassins Creed, Assassins Creed Rogue, została odnowiona z myślą o konsolach Xbox One i PlayStation4. Od teraz ze wsparciem dla standardu 4K na PS4Pro i Xbox One X, 1080p na PS4 i Xbox One, teksturami w wyższej rozdzielczości, poprawionymi cieniami i oświetleniem oraz innymi graficznymi usprawnieniami.

XVIII wiek, Ameryka Północna. Pośród chaosu i przemocy walk o dominację na kontynencie, Shay Patrick Cormac, nieustraszony i młody członek bractwa asasynów, przechodzi mroczną transformację, która na zawsze zmieni przyszłość amerykańskich kolonii. Po niebezpiecznej misji, która zakończyła się tragedią, Shay odwraca się od asasynów, którzy w ramach odwetu dokonują zamachu na jego życie. Odrzucony przez ludzi, których niegdyś nazywał swymi braćmi, Shay postanawia zgładzić wszystkich, którzy zwrócili się przeciwko niemu, by ostatecznie stać się najgroźniejszym łowcą asasynów w historii.

Assassins Creed Rogue Remastered pozwoli ci doświadczyć powolnej transformacji głównego bohatera w łowcę asasynów. Kieruj się własnym kodeksem i rusz w niesamowitą podróż, która zaprowadzi cię do Nowego Jorku, w dolinę dzikich rzek i na odległe, mroźne wody Północnego Atlantyku. Cel wyprawy jest jeden: zniszczyć zakon asasynów.

Assassins Creed Rogue Remastered zawiera dwie dodatkowe misje z oryginalnej gry, Poszukiwanie zbroi sir Gunna i Oblężenie Fortu de Sable, a także Pakiet Mistrza Templariuszy i Pakiet Odkrywcy, w których znajdują się specjalne stroje, uzbrojenie i przedmioty do personalizacji.

Cechy charakterystyczne:
Najładniejsza wersja gry
Zagraj w Assassins Creed Rogue z poprawioną oprawą wizualną na platformach nowej generacji:

Skalowanie obrazu pozwoli ci zagrać w rozdzielczości 4K na PS4 Pro i Xbox One X oraz 1080p na PS4 i Xbox One.
Lepsza grafika z liczniejszym tłumem, poprawionym renderowaniem otoczenia, cieniami w wyższej rozdzielczości i wieloma innymi usprawnieniami!

Zostań najgroźniejszym łowcą asasynów w historii

Zobacz świat Assassins Creed z perspektywy templariusza. Graj jako Shay, który, prócz zabójczych umiejętności mistrza asasynów, posiada również zupełnie nowe zdolności i broń:
Weź do rąk zabójczą strzelbę Shaya, która nadaje się do walki w zwarciu i na dystans. Odwracaj uwagę swoich wrogów, likwiduj ich i zamąć im w głowach, korzystając z różnych rodzajów amunicji, w tym z wyspecjalizowanych pocisków i granatów. Broń się przed ukrytymi asasynami, korzystając ze swojego orlego wzroku. Nieustannie rozglądaj się po otoczeniu i wykrywaj asasynów, którzy czają się w cieniu, na dachach i w tłumie.

Pozwól, by powoli pochłonął cię mrok
Bądź świadkiem transformacji Shaya z żądnego przygód asasyna w ponurego i oddanego sprawie templariusza, który gotów jest polować na swoich dawnych braci. Zobacz na własne oczy wydarzenia, które sprowadzą Shaya na tę mroczną drogę, odmieniając na zawsze losy zakonu asasynów.

Poprawiona rozgrywka na morzu
Assassins Creed Rogue w twórczy sposób rozwija wielokrotnie nagradzany model rozgrywki na morzu z Assassins Creed IV Black Flag. Odbij od brzegu na pokładzie swojego okrętu Morrigan, by walczyć na mroźnych wodach Północnego Atlantyku i w wąskich przesmykach amerykańskich dolin rzecznych.
Nieprzewidywalne taktyki wroga: broń się przed asasynami, którzy próbują dostać się na pokład twojego statku i wyeliminować twoją załogę. Pokonaj ich jak najszybciej, aby nie stracić zbyt wielu ludzi.
Zróżnicowane uzbrojenie, takie jak płonący ogień, który pozwala podpalić ścigające cię okręty wroga, a także kartaczownica Pucklea, która niczym karabin maszynowy pozwoli ci zasypać je gradem pocisków.
Arktyczny, pełen możliwości świat: przebijaj się przez lodową krę, by odnaleźć ukryte miejsca i korzystaj z gór lodowych w charakterze osłon podczas bitew na morzu.

Ogromny, zróżnicowany i otwarty świat do zbadania
Północna część Oceanu Atlantyckiego: poczuj mroźne wichry i zobacz potężne góry lodowe, którymi upstrzona jest ta ogromna morska przestrzeń. Dolina rzeczna: ogromny wycinek amerykańskiego pogranicza, który w płynny sposób łączy nawigację rzeczną z eksploracją pieszą. Nowy Jork: jedno z najbardziej znanych miast na świecie, wiernie odtworzone w swojej XVIII-wiecznej postaci.

Nieprzypisane

Wymagania sprzętowe

Konsola PlayStation 4

Video

Platforma

PlayStation 4

Obsługiwany kontroler ruchu

Nie

Data premiery

2018-03-20

Charakterystyka

Gatunek

Gra akcji

Tryby gry

Singleplayer

Wersja językowa

Polskie napisy

Wymagania wiekowe

18 lat

Nośnik

Blu-ray

Pozostałe

Gwarancja

-2

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: UbiSoft Gra PS4 Assassins Creed Rogue Remastered