Ulubione
0
Sony

Sony Playstation 3 Navigation Controller 9183969

Numer katalogowy Nr kat AGSONP30006,

Kod producenta Kod 711719183969

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Kontroler nawigacyjny PS Move – kontroler pomocniczy, pozwalający na łatwiejsze sterowanie ruchami postaci w grach, który doskonale uzupełnia się z kontrolerem ruchu PS Move. Znajdują się na nim kluczowe do wygodnej rozgrywki przyciski  kontrolera DualShock3.

Kontroler nawigacyjny PlayStation Move, który we współpracy z kontrolerem ruchu pozwala na intuicyjne sterowanie postaciami i obiektami występującymi w grach.
Pełny pakiet PlayStation Move, obejmujący kontroler ruchu, kontroler nawigacyjny oraz kamerę PlayStation Eye, połączony z ofertą gier najwyższej jakości, zapewnią graczom innowacyjne, wciągające wrażenia z grania w systemie PS3.
Połączenie systemu PS3 z kamerą PlayStation Eye pozwala na precyzyjne wykrywanie ruchów, kąta i pozycji absolutnej kontrolera ruchu PlayStation Move w trójwymiarowej przestrzeni, przez co gracze mogą poruszać się w grach tak intuicyjnie, jakby sami się w nich znajdowali.

Kontroler nawigacyjny PlayStation Move, jest obsługiwany jedną ręką, a stworzono go z myślą o rozszerzeniu opcji rozgrywki oferowanych przez gry obsługujące pakiet PlayStation Move. Kontroler nawigacyjny PlayStation Move ma elegancki, łukowaty kształt, zgrany z wyglądem kontrolera ruchu i jest wyposażony w drążek analogowy oraz przyciski kierunkowe, które umożliwiają graczowi proste sterowanie ruchem postaci lub wybieraniem kierunku w grze.

 

Informacje techniczne

Platforma PlayStation 3

Pozostałe

Wymiary

138mm × 42mm (wysokość x szerokość)

Kolor Czarny
Waga 95 g

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Sony Playstatio...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Sony Playstation 3 Navigation Controller 9183969