Informujemy, że z powodu dużego zainteresowania zakupami w naszym sklepie kontakt z infolinią może być utrudniony.

Ulubione
Mad Catz

Mad Catz Kierownica PRO RACING Force Feedback XBOX ONE

Numer katalogowy Nr kat AGMADKK00000001,

Kod producenta Kod MCB48503BM02

Interfejs USB
Kąt obrotu (maks.) 900 °
Liczba przycisków 11
Platforma Xbox One
Połączenie Przewodowe
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Kierownica oraz pedały Mad Catz Pro Racing Force Feedback to szczytowe osiągnięcie połączonych wysiłków inżynierów oraz kierowców różnych dziedzin sportów wyścigowych.
Zarówno kierownica jak i pedały to wysoce realistyczne symulacyjne akcesoria wyścigowe gotowe do instalacji w specjalnym kokpicie/stelażu, jak i na blacie biurka. Mając za centrum operacyjne oddział w Anglii kolebce sportów wyścigowych inżynierowie Mad Catza współpracowali ramię w ramie z najlepszymi kierowcami samochodów rajdowych oraz wyścigów długodystansowych na świecie. Wykorzystując niepowtarzalny dostęp do ośrodków treningowo-badawczych, Mad Catz stworzył supernowoczesny system symulacji, wrzucający gry wyścigowe nowej generacji konsoli Xbox One na wyższy bieg.

Kierownicy można używać w dwóch trybach 270 oraz 900 stopni obrotu, co czyni z niej kierownice prawdziwie wielozadaniową.
Dla gier wyścigowo-zręcznościowych typu Arcade, 270-stopniowe ustawienie pozwoli na szybsze wykonywanie zakrętów umożliwiając skupienie się na tym, co w danej chwili dzieję się na ekranie. Zmiana ustawienia na 900 stopni pozwala na zmierzenie się z pełną symulacją jazdy, a co za tym idzie wyzwaniami, przed którymi na co dzień stają profesjonalni kierowcy rajdowi. Kierownica Mad Catz pozwala graczowi efektywnie sprawdzić swoją wolę walki i umiejętności bez żadnych kompromisów pozostawiając jednak możliwość obniżenia poziomu trudności.

Kierownica posiada podwójny silnik oraz przekładnie z zębatkami śrubowymi.
Zębatki posiadają 3 zalety, dzięki którym kierownica zyskuje znaczną przewagę nad konkurencją. Są znacznie wytrzymalsze, bardziej precyzyjne oraz cichsze w porównaniu ze standardowymi zębatkami o prostym cięciu ząbków. Pionierski mechanizm force feedback zastosowany w kierownicy pozwala osiągnąć wyższy poziom realizmu, niż było to możliwe wcześniej przy zastosowaniu technologii poprzedniej generacji, pozwalając tym samym zanurzyć się użytkownikowi w rozgrywce o realizmie i intensywności nieosiągalnej przez produkty konkurencji.

Kierownicę oraz pedały można regulować, by dostosować do potrzeb użytkownika.
Naśladując technologię stosowaną w kabinach samochodów wyścigowych, w pedałach zastosowano system regulacji oparty o sprężyny połączone z obrotowym pierścieniem. Umożliwi to w łatwy i szybki sposób dostosować siłę nacisku każdego pedała oraz dystans jaki pokonuje. Położenie samych pedałów można wyregulować w 9-stopniowej skali, jak też wysokość oraz kąt nachylenia. Możliwości regulacji oczywiście nie kończą się wyłącznie na pedałach. Sama kierownica pozwala na ustawienie kąta nachylenia w zakresie od 0 do 15 stopni za pomocą klucza znajdującego się w zestawie.

Produkt takiej klasy jak kierownica oraz pedały Mad Catz Pro Racing Force Feedback wymaga wyłącznie wykończenia oraz produktów najwyższej klasy.
I w istocie tak jest autentyczna zamszowa skóra okala aluminiową ramę kierownicy. Pedały z aluminiową nakładka wykorzystują bezkontaktową technologię detekcji położenia, która oprócz oczywistych zalet wpływających na realizm odczuć podczas jazdy, dodatkowo pozwalają wydłużyć żywotność urządzenia. Dźwignie zmiany biegów oraz łopatki funkcyjne zostały wykonane z aluminium, pozwalając na natychmiastową zmianę biegów oraz również zyskując solidność i trwałość.

Informacje techniczne

Kąt obrotu (maks.) 900 °
Liczba przycisków 11
Pozostałe parametry

Kierownica wykonana ze skóry

Platforma Xbox One
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Force feedback Tak
Pedały gazu i hamulca Tak

Pozostałe

Gwarancja -2
Kolor Czarny

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Mad Catz Kierow...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Mad Catz Kierownica PRO RACING Force Feedback XBOX ONE