Ulubione
UbiSoft

UbiSoft Starlink Pilot Pack Pulse

Numer katalogowy Nr kat AGUBIUFHB000613,

Kod producenta Kod 3307216035985

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Zwiększyć swoją przygodę i osiągnąć zwycięstwo poprzez kreatywną walkę z pakietem Pulse Starship. Ten zestaw zawiera pilotażową Chase z jej unikalną umiejętnością Pilot, pulsem Starship i bronią wulkaniczną. Łączenie tych modułowych zabawek w walce pomoże ci dostosować się do wyzwań, gdy oszczędzasz Atlas.
Chase to gwiazda wyścigów ulicznych z Brazylii i jeden z dwóch najmłodszych członków Starlink Initiative. Jej statek kosmiczny, Pulse, został dopracowany do maksymalnej wydajności w oparciu o doświadczenie Chase'a z silnikami wyścigowymi. Wulkan broń palna jest tri-tulei, pożary zwiększona cząsteczki uaktywnianych cieplnie. Im dłużej spust jest przytrzymany, tym jest cieplejszy i tym więcej obrażeń może rozdać.
Pakiet Starlink: Battle for Atlas jest wymagany do gry z paczkami Starling, Pilot i Weapons . Wszystkie zabawki Starlink działają tylko z konsolą Starlink: Battle for Atlas i kontrolerem na PS4 , Nintendo Switch i Xbox One. 
W Starlink: Bitwa o Atlas, poprowadź bohaterski zespół międzygwiezdnych pilotów, by uwolnić system gwiazdy Atlasu od Zapomnianego Legionu. Nowatorskie zabawki modułowe pozwalają tworzyć wyjątkowe statki kosmiczne, które można dostosować w locie, aby uzyskać nowy sposób gry, dostosowując się do każdego wyzwania, jakie napotkasz w tej epickiej, otwartej przygodzie. 
Jak grasz z zabawkami modułowymi? Połącz swoje modułowe zabawki z uchwytem kontrolera i zobacz, jak ożywają w czasie rzeczywistym w grze! Zrób swój własny statek kosmiczny z arsenału skrzydeł, kadłubów, broni i pilotów. Przystosuj się do wyzwań, które napotykasz w czasie rzeczywistym.

Informacje techniczne

Video
Postać

Pakiet Pulse Starship:

  • Chase
  • Puls Starship
  • Broń Wulkaniczna
Pasuje do Starlink: Battle for Atlas

Pozostałe

Gwarancja -2

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

UbiSoft Starlin...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: UbiSoft Starlink Pilot Pack Pulse