Ulubione
Activision

Activision Skylander: Spyro's Adventure - Triple Pack H: Warnado, Camo, Ignitor

Numer katalogowy Nr kat AGACVUF0002,

Kod producenta Kod 5030917106866

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

W Skylanders Spyro’s Adventure to, gracz wciela się w rolę potężnego Mistrza portalu, który może kontrolować ponad 32 różnych postaci, w tym ukochanego ziejącego ogniem smoka, Spyro. Gracze wyruszają w fantastyczną podróż do fascynującego świata, gdzie będą badać tajemnicze, mityczne ziemie, brać udział w bitwach i stawiać czoła dziwacznym stworzeniom, zbierać złoto i skarby, rozwiązując interesujące łamigłówki podczas misji ratowania ich świat przed Kaos'em, złym Mistrzem Portalu którego muszą pokonać. Kaos wygnał wszystkich 32 bohaterów (w tym Spyro) z ich świata do naszego. Jednak w naszym świecie nasi bohaterowie stają się zwykłymi zabawkami. Tylko gracze mogą ich ożywić by mogły wrócić do swojego świata i go uratować!

W pudełku z grą znajdują się 3 figurki Portal Mocy ("Portal of Power"), który łączy się z konsolą gracza. Każda figurka jest jedną z ponad 32 postaci, w tym Spyro, każda z wyjątkowymi zdolnościami. Figurka staje się grywalną postacią gdy gracz umieści ją na Portalu Mocy. Gracze mogą również umieścić swoje figurki na Portalach Mocy swoich znajomych(nawet jeśli nie jest to ten sam typ konsoli który posiadamy w domu), a zgromadzone w pamięci figurki umiejętności , poziomy i osiągnięcia są przenoszone do gry. Dodatkowo, dwie figurki mogą być umieszczone na portalu jednocześnie, do gry w kooperacji lub przeciwko sobie.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe Core 2 Duo 2.6 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 GT lub lepsza), 12 GB HDD, Windows XP/Vista/7
W zestawie - figurkę Ignitor;
- figurkę Camo;
- figurkę Warnado;
- karty postaci.
Pasuje do Skylanders Giants

Charakterystyka

Wymagania wiekowe 7

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Activision Skyl...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Activision Skylander: Spyro's Adventure - Triple Pack H: Warnado, Camo, Ignitor