Ulubione

Next Level Racing Kokpit wyścigowy FGT Lite NLR-S015

Numer katalogowy Nr kat MBNLRKCS0150000,

Kod producenta Kod NLR-S015

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Kokpit wyścigowy NEXT LEVEL RACING FGT Lite NLR-S015
Przedstawiamy nasz pierwszy przenośny kokpit wyścigowy, Next Level Racing F-GT Lite. Rewolucyjna konstrukcja pozwala na zajęcie prawdziwej pozycji do wyścigów zarówno Formuły i GT w zaciszu własnego domu. Dzięki swojej minimalistycznej konstrukcji kokpit F-GT Lite jest idealnym kokpitem dla każdego użytkownika posiadającego ograniczoną przestrzeń. Dzięki nowym innowacyjnym przegubom Next Level Racing użytkownik może szybko zmienić pozycję między GT i Formuła, aby znaleźć tę najwygodniejszą.

REWOLUCYJNE PRZEGUBY REGULACYJNE
Przeguby Next Level Racing były opracowywane i projektowane przez ponad dwa lata, aby zapewnić najwyższą trwałość i sztywność, a każdy z nich jest w stanie wytrzymać 150 kg obciążenia. Przeguby Next Level Racing umożliwiają regulację różnych kątów ustawienia, aby zapewnić użytkownikowi jak najwygodniejszą pozycję podczas wyścigu. Dzięki mechanizmowi szybkozamykacza przeguby mają pełny zakres regulacji pozwalający na zmianę z pozycji Formuły na pozycję GT. Przeguby Next Level Racing sprawiają, że jest to również doskonałe rozwiązanie pod względem składowania, co oznacza, że po wyścigu produkt można łatwo złożyć i przechowywać.

POZYCJE WYŚCIGOWE FORMUŁA I GT
Nowe przeguby Next Level Racing umożliwiają szybką i łatwą regulację, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością przełączać się między pozycjami wyścigowymi GT i Formuła. Kokpit F-GT Lite zapewnia dwie prawdziwe pozycje wyścigowe, z których użytkownicy mogą korzystać dzięki funkcji szybkozamykacza.

WSTĘPNE NAWIERCENIE, STAŁE MOCOWANIE I WSPORNIK DRĄŻKA ZMIANY BIEGÓW
Kokpit F-GT Lite jest fabrycznie nawiercony do stałego montażu elektroniki, takiej jak kierownice, drążki zmiany biegów i pedały, aby zapewnić solidne doświadczenia wyścigowe, jak również pełną regulację, pozwalając użytkownikom o różnej posturze na znalezienie najbardziej komfortowej pozycji podczas wyścigów. Kokpit F-GT Lite jest kompatybilny ze wszystkimi znanymi kierownicami i pedałami oraz jest wstępnie nawiercony dla sprzętu Logitech, Thrustmaster, Fanatec i obsługuje kierownice, które mają możliwość mocowania na zacisk. Dołączony wspornik drążka zmiany biegów można zamontować po lewej lub prawej stronie.

MOBILNOŚĆ I PRZECHOWYWANIE WZNIESIONE NA NASTĘPNY POZIOM
Unikalną konstrukcję kokpitu F-GT Lite można złożyć nawet z zamontowaną elektroniką, dzięki czemu użytkownik może łatwo przechowywać swój kokpit, gdy nie jest on używany, co czyni go idealnym kokpitem dla graczy symulatorów wyścigów, którzy mają ograniczoną przestrzeń. Dzięki temu kokpit F-GT Lite jest mobilny, a użytkownik może w razie potrzeby przenieść swój zestaw do wyścigów z jednego pokoju do innego.

Informacje techniczne

Akcesoria w zestawie
 • Instrukcje i narzędzia do szybkiego i łatwego montażu
 • Śruby do stałego montażu kierownicy, drążka biegów i pedałów
 • Adapter drążka zmiany biegów

Pozostałe

Gwarancja 24
Wymiary
 • GT: 175 x 75 x 127 cm 
 • Formuła: 164 x 75 x 94 cm 
 • Po złożeniu: 75 x 40 x 87 cm 
Kolor Czarny
Waga 19 kg

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Next Level Raci...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Next Level Racing Kokpit wyścigowy FGT Lite NLR-S015