Ulubione
PLN

Next Level Racing Kokpit iRacing FGT LITE

Numer katalogowy Nr kat MBNLRKCS0250000,

Kod producenta Kod NLR-S025

netto 1199 , 00 netto
1474 , 77

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Kokpit iRacing FGT LITE

Przedstawiamy Next Level Racing F-GT Lite iRacing Edition. Oficjalnie licencjonowany produkt oparty na popularnym Next Level Racing F-GT Lite dostosowanym specjalnie dla społeczności iRacing. Rewolucyjna konstrukcja pozwala Ci znaleźć się w prawdziwych pozycjach wyścigowych zarówno w wyścigach Formuły, jak i GT w zaciszu własnego domu. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu F-GT Lite jest idealnym kokpitem dla każdego użytkownika o ograniczonej przestrzeni. Dzięki nowym innowacyjnym piastom Next Level Racing użytkownik może szybko zmieniać pozycje wyścigowe i znaleźć wygodną pozycję wyścigową GT i Formula.

DOŚWIADCZENIE iRACINGOWE

Użytkownicy mogą teraz mieć bardziej interaktywne wrażenia z marką iRacing dzięki dedykowanemu kokpitowi. Wraz z zakupem każdego kokpitu iRacing Edition nowi użytkownicy mogą teraz skorzystać z 12-miesięcznej bezpłatnej subskrypcji iRacing. Ponadto kokpit F-GT Lite iRacing zapewnia prawdziwe wrażenia z marki dzięki powlekanym logo i kolorom iRacing. F-GT Lite iRacing nadaje się do wszystkich gatunków wyścigów w oprogramowaniu iRacing, aby stworzyć wyjątkowe i wciągające wrażenia.

REWOLUCYJNE PIASTY REGULACYJNE

Piasty Next Level Racing były opracowywane i konstruowane przez ponad dwa lata, aby zapewnić najwyższą trwałość i sztywność, przy czym każda piasta jest w stanie wytrzymać 150 kg siły. Piasty Next Level Racing umożliwiają regulację różnych kątów, aby zapewnić użytkownikowi najwygodniejszą pozycję wyścigową. Dzięki mechanizmowi szybkiego zwalniania piasty mają pełen zakres możliwości zmiany z Formuły na GT. Piasty Next Level Racing sprawiają, że jest to również idealne rozwiązanie do przechowywania, co oznacza, że produkt można złożyć i przechowywać po wyścigu.

POZYCJE W FORMULE I GT RACING

Nowe piasty Next Level Racing umożliwiają szybką i łatwą regulację, umożliwiając użytkownikom łatwe przełączanie się między pozycjami wyścigowymi GT i Formula. F-GT Lite iRacing Edition umożliwia dwie prawdziwe pozycje wyścigowe, z których użytkownicy mogą korzystać dzięki funkcjom regulacji szybkiego zwalniania.

* Nie reguluj piast, gdy użytkownik siedzi w kokpicie. Upewnij się, że użytkownik wyszedł z kokpitu przed zmianą pozycji.

WSTĘPNIE NAWIERCONE, TWARDY MONTAŻ I WSPORNIK ZMIANY BIEGÓW

F-GT Lite iRacing Edition jest wstępnie nawiercony do mocowanych elementów elektronicznych, takich jak koła, dźwignie zmiany biegów i pedały, aby zapewnić sztywne wrażenia podczas wyścigów, a także pełną regulację, aby użytkownicy o różnych rozmiarach mogli znaleźć najbardziej wygodną pozycję wyścigową. F-GT Lite iRacing Edition jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi kołami i pedałami oraz wstępnie nawiercony dla Logitech, Thrustmaster, Fanatec i obsługuje koła, które mają opcje mocowania zaciskowego. Dołączony wspornik dźwigni zmiany biegów można zainstalować po lewej lub prawej stronie.

PRZENOŚNOŚĆ I PRZECHOWYWANIE NA WYŻSZYM POZIOMIE

Unikalna konstrukcja F-GT Lite iRacing Edition składa się, aby spakować się nawet z zainstalowaną elektroniką, umożliwiając użytkownikowi łatwe przechowywanie kokpitu, gdy nie jest używany, co czyni go idealnym kokpitem dla kierowców symulatorów wyścigów, którzy mają ograniczoną przestrzeń. Dzięki temu F-GT Lite iRacing jest przenośny, a użytkownik może w razie potrzeby przenieść konfigurację wyścigową z pokoju do pokoju.

Informacje techniczne

Platforma PC , PlayStation 5 , Xbox

Pozostałe

Gwarancja 24
Wymiary Wymiary opakowania 77 x 67.5 x 22.5 cm Waga opakowania 21 kg
Kolor Czarny
Waga 19 kg
abid 793079

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Next Level Raci...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Next Level Racing Kokpit iRacing FGT LITE