Ulubione
PLN

Next Level Racing Kokpit aluminiowy GTElite Wheel Plate Edition

Numer katalogowy Nr kat MBNLRKCE0220000,

Kod producenta Kod NLR-E022

netto 2850 , 43 netto
3506 , 03

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Kokpit aluminiowy GT Elite Wheel Plate Edition

Pozwól się zabrać w przestworza. Next Level Racing Flight Simulator Lite, to pierwszy składany kokpit lotu. Flight Simulator Lite jest idealnym kokpitem dla użytkowników, którzy mają ograniczoną przestrzeń, ale wciąż wymagają sztywnego i wciągającego rozwiązania do symulatorów lotu. Aby zadowolić zarówno entuzjastów lotów komercyjnych, jak i bojowych, Flight Simulator Lite jest kompatybilny z jarzmami, joystickiem, przepustnicą i sterami kierunku oraz ze wszystkimi głównymi urządzeniami elektronicznymi do wyścigów i lotów. Innowacyjny Next Level Racing zapewnia sztywność, jednocześnie umożliwiając szybką konfigurację i łatwe składanie celem przechowywania.

  • Piasty kokpitu rekonstruowano przez ponad dwa lata, zapewniając wysoką trwałość i sztywność. Każda piasta jest w stanie wytrzymać po 150 kg nacisku,gwarantując solidną pozycję w locie. Piasty Next Level Racing sprawiają, że jest to również dobre rozwiązanie do przechowywania sprzętu.
  • Flight Simulator Lite jest kompatybilny z szeroką gamą elektroniki lotniczej dostępnej na rynku. Elektronika, taka jak jarzma, stery, joystick i przepustnice różnych producentów, takich jak Thrustmaster, Logitech, Saitek i Honeycomb, można podłączyć bezpośrednio do Flight Simulator Lite. Wspornik klawiatury może być używany, gdy jarzmo nie jest używane lub przymocowane.
  • Flight Simulator Lite to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy lubią symulację lotów komercyjnych, bojowych i kosmicznych. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji wysokości i odległości, Flight Simulator Lite może być używany przez szerokie grono użytkowników. Flight Simulator Lite jest również kompatybilny z większością głównej elektroniki wyścigowej, pozwalając użytkownikowi doświadczyć zarówno wyścigów i lotu w tym samym kompaktowym kokpicie z łatwą wymianą elektroniki.

 

Informacje techniczne

Platforma PC , PlayStation 5 , Xbox

Pozostałe

Gwarancja 24
Wymiary Długość 115 x Wysokość 95 x Szerokość 175 [cm]
Kolor Czarny
Waga 18.98 kg
abid 818529

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Next Level Raci...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Next Level Racing Kokpit aluminiowy GTElite Wheel Plate Edition