Ulubione
PLN

Next Level Racing Kokpit aluminiowy GTElite Front and Side Mount

Numer katalogowy Nr kat MBNLRKCE0230000,

Kod producenta Kod NLR-E023

Skorzystaj z rat 0% >>

netto 3651 , 07 netto
4490 , 82

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Kokpit Gtelite - wersja do montażu przedniego i bocznego
Przedstawiamy nowy kokpit Next Level Racing GTElite. Oczekująca na opatentowanie konstrukcja kokpitu GTElite zapewnia sztywność i stabilność w nowym przedziale cenowym, co czyni go najlepszym na rynku kokpitem ze średniej półki z profilem aluminiowym. Z dbałością o szczegóły i inżynierię, którą widać w naszej serii Elite, GTElite w porównaniu do kokpitów średniej klasy w swojej klasie jest sztywniejszy i łatwiejszy w montażu zapewniając jednocześnie wyższą jakość wykończenia.

Choć skonstruowany tak, aby pasował do kategorii średniej klasy z profilem 4080, dzięki najnowocześniejszej inżynierii i produkcji, w połączeniu z unikalnymi komponentami, osprzętem i wzmocnieniami, GTElite jest najbardziej sztywnym kokpitem średniej klasy. Dzięki temu innowacyjnemu procesowi, GTElite w niektórych przypadkach jest silniejszy niż konwencjonalne kokpity 16040 obecne na rynku.

Mając na uwadze rozległy ekosystem, GTElite można aktualizować, aby był kompatybilny z Next Level Racing Motion Products i może zostać przekształcony w wielopozycyjne rozwiązanie kokpitu za pomocą gotowych zestawów*.

*Zestaw Motion Kit i Formula należy zakupić osobno.

Zbudowany, by być silnym
Konwencjonalne wsporniki narożne to już przeszłość. Kokpit GTELite wykorzystuje płyty do bezpośredniego montażu pionowego wzmocnionego stalą węglową o grubości 8 mm. GTElite ma silniejsze wzmocnienie i połączenie między pionowymi wspornikami a podstawą podwozia. Aby wyeliminować jakikolwiek ruch i zwiększyć siłę zacisku między komponentami, w całej konstrukcji zastosowano specjalnie zaprojektowane nakrętki kulkowe z rowkiem teowym o pełnej szerokości kanału + śruby przelotowe w obszarach, które wymagają większej siły zacisku i sztywności. Płyta warstwowa ze stali węglowej 8 mm zapewnia również połączenie między pionowymi wspornikami a płytą pedału, aby zablokować i zwiększyć wzmocnienie między elementami konstrukcyjnymi kokpitu. Stabilność jest uzyskiwana dzięki precyzyjnie obrobionym otworom, które bezpośrednio przykręcają podstawę profilu, aby uzyskać sztywniejszy fundament.

Składane maszynowo i precyzyjnie wycinane laserowo części sprawiają, że kokpit Next Level Racing GTELITE z mocowaniem przednim i bocznym jest opcją premium dla zawodników, którzy wymagają od swojego kokpitu najwyższej wszechstronności i sztywności.

Mocowania boczne ze stali węglowej o grubości 8 mm zapewniają kąt nachylenia 70 stopni (40 stopni w dół, 30 stopni w górę), dając kierowcom możliwość precyzyjnego dostrojenia kokpitu Elite w celu uzyskania idealnej pozycji do jazdy. UWAGA: GTElite Front & Side Mount Edition jest również wyposażony w 6 mm stal węglową (złożoną maszynowo i wycinaną laserowo) WINGS, a także opcję przedniego wspornika 6 mm.

Pedał Deck odpowiednik 10,84 mm stali lub 15,83 mm aluminium
Shifter Plate odpowiednik stali 18,51 lub aluminium 29,18 mm

Nasze niestandardowe mocowanie przednie i boczne jest kompatybilne z najlepszymi markami rozstawów osi z napędem bezpośrednim na rynku, pełna kompatybilność poniżej:

 • Bezpośredni napęd Fanatec dd1/dd2 na podium
 • Simucube 2 Pro /Simucube 2 Sport/Simucube 2 Ultimate
 • Simagic Alpha/M10
 • Silniki Mige 130
 • VRS Directforce Pro
 • Kollmorgen akm 52-53-54 (systemy OSW i Leo Bodnar Simsteering)
 • + więcej

Innowacyjny system prowadnic foteli i wsporników Flex-Free NLR
Innowacyjny system przesuwny fotela Next Level Racing został zaprojektowany i skonstruowany w celu wyeliminowania problemu elastyczności występującego w konwencjonalnych suwakach foteli używanych w symulatorach. Grzechotki NLR są dołączone, aby łatwo przesuwać siedzenie do przodu i do tyłu i znaleźć żądaną pozycję

Wsporniki foteli wyścigowych Next Level są wykonane z 4 mm stali węglowej, aby zapewnić sztywność wymaganą dla wyczynowych kierowców wyścigowych, a nowa konstrukcja zapewnia większą regulację w celu obsługi wielu pozycji siedzących z 55 kombinacjami regulacji. Użytkownicy mogą również korzystać z dołączonych uniwersalnych wsporników do siedzenia, aby zapewnić regulację wysokości i kąta dolnych siedzeń montażowych. Jest to nowy zakres regulacji wprowadzony dla użytkowników foteli z dolnym montażem, który zapewni dokładniejsze regulacje, co zapewni bardziej spersonalizowane wrażenia z wyścigów. Fotele Next Level Racing Elite Sim Racing Seats są zalecane do użytku z kokpitami Elite, ponieważ zostały zaprojektowane i zoptymalizowane dla elitarnych kierowców wyścigowych.

Łatwość montażu
Projektując niestandardowe komponenty i wykorzystując zaawansowane procesy produkcyjne z precyzyjnie obrobionymi otworami w profilu aluminiowym, uzyskano łatwiejszy montaż i sztywniejsze połączenie. Każdy element jest indywidualnie umieszczany w naszym niestandardowym opakowaniu piankowym, aby zapewnić bezpieczeństwo produktu podczas transportu, zapewniając bezproblemową obsługę od momentu otwarcia opakowania.

Informacje techniczne

Platforma PC , PlayStation 5 , Xbox

Pozostałe

Gwarancja 24
Wymiary
 • Obsługiwana wysokość: 120 -210 cm
 • Obsługiwana maksymalna waga: 150 kg
 • Wymiary produktu: 120 cm (dł.) x 70 cm (szer.) x 84 cm (wys.) 
 • Wymiary pudełka: 125 cm (dł.) x 43 cm (szer.) x 34,5 (wys.)
 
Kolor Czarny
Waga 53 kg
abid 818530

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Next Level Raci...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Next Level Racing Kokpit aluminiowy GTElite Front and Side Mount