Ulubione
Mad Catz

Mad Catz Kierownica PRO RACING Force Feedback XBOX ONE

Numer katalogowy Nr kat AGMADKK00000001,

Kod producenta Kod MCB48503BM02

Interfejs USB
Kąt obrotu (maks.) 900 °
Liczba przycisków 11
Platforma Xbox One
Połączenie Przewodowe
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Kierownica oraz pedały Mad Catz Pro Racing Force Feedback to szczytowe osiągnięcie połączonych wysiłków inżynierów oraz kierowców różnych dziedzin sportów wyścigowych.
Zarówno kierownica jak i pedały to wysoce realistyczne symulacyjne akcesoria wyścigowe gotowe do instalacji w specjalnym kokpicie/stelażu, jak i na blacie biurka. Mając za centrum operacyjne oddział w Anglii kolebce sportów wyścigowych inżynierowie Mad Catza współpracowali ramię w ramie z najlepszymi kierowcami samochodów rajdowych oraz wyścigów długodystansowych na świecie. Wykorzystując niepowtarzalny dostęp do ośrodków treningowo-badawczych, Mad Catz stworzył supernowoczesny system symulacji, wrzucający gry wyścigowe nowej generacji konsoli Xbox One na wyższy bieg.

Kierownicy można używać w dwóch trybach 270 oraz 900 stopni obrotu, co czyni z niej kierownice prawdziwie wielozadaniową.
Dla gier wyścigowo-zręcznościowych typu Arcade, 270-stopniowe ustawienie pozwoli na szybsze wykonywanie zakrętów umożliwiając skupienie się na tym, co w danej chwili dzieję się na ekranie. Zmiana ustawienia na 900 stopni pozwala na zmierzenie się z pełną symulacją jazdy, a co za tym idzie wyzwaniami, przed którymi na co dzień stają profesjonalni kierowcy rajdowi. Kierownica Mad Catz pozwala graczowi efektywnie sprawdzić swoją wolę walki i umiejętności bez żadnych kompromisów pozostawiając jednak możliwość obniżenia poziomu trudności.

Kierownica posiada podwójny silnik oraz przekładnie z zębatkami śrubowymi.
Zębatki posiadają 3 zalety, dzięki którym kierownica zyskuje znaczną przewagę nad konkurencją. Są znacznie wytrzymalsze, bardziej precyzyjne oraz cichsze w porównaniu ze standardowymi zębatkami o prostym cięciu ząbków. Pionierski mechanizm force feedback zastosowany w kierownicy pozwala osiągnąć wyższy poziom realizmu, niż było to możliwe wcześniej przy zastosowaniu technologii poprzedniej generacji, pozwalając tym samym zanurzyć się użytkownikowi w rozgrywce o realizmie i intensywności nieosiągalnej przez produkty konkurencji.

Kierownicę oraz pedały można regulować, by dostosować do potrzeb użytkownika.
Naśladując technologię stosowaną w kabinach samochodów wyścigowych, w pedałach zastosowano system regulacji oparty o sprężyny połączone z obrotowym pierścieniem. Umożliwi to w łatwy i szybki sposób dostosować siłę nacisku każdego pedała oraz dystans jaki pokonuje. Położenie samych pedałów można wyregulować w 9-stopniowej skali, jak też wysokość oraz kąt nachylenia. Możliwości regulacji oczywiście nie kończą się wyłącznie na pedałach. Sama kierownica pozwala na ustawienie kąta nachylenia w zakresie od 0 do 15 stopni za pomocą klucza znajdującego się w zestawie.

Produkt takiej klasy jak kierownica oraz pedały Mad Catz Pro Racing Force Feedback wymaga wyłącznie wykończenia oraz produktów najwyższej klasy.
I w istocie tak jest autentyczna zamszowa skóra okala aluminiową ramę kierownicy. Pedały z aluminiową nakładka wykorzystują bezkontaktową technologię detekcji położenia, która oprócz oczywistych zalet wpływających na realizm odczuć podczas jazdy, dodatkowo pozwalają wydłużyć żywotność urządzenia. Dźwignie zmiany biegów oraz łopatki funkcyjne zostały wykonane z aluminium, pozwalając na natychmiastową zmianę biegów oraz również zyskując solidność i trwałość.

Informacje techniczne

Kąt obrotu (maks.) 900 °
Liczba przycisków 11
Pozostałe parametry Kierownica wykonana ze skóry
Platforma Xbox One
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Force feedback Tak
Pedały gazu i hamulca Tak

Pozostałe

Gwarancja -2
Kolor Czarny

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Mad Catz Kierow...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Mad Catz Kierownica PRO RACING Force Feedback XBOX ONE