Ulubione
PLN

Thrustmaster Zestaw TCA Captain Pack Airbus Edition

Numer katalogowy Nr kat AGTMRPC00001044,

Kod producenta Kod 2960858

netto 917 , 88 netto
1129 , 00

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Zestaw TCA Captain Pack Airbus Edition

Zestaw THRUSTMASTER TCA Officer Pack Airbus Edition

Rzeczywistość wirtualna pozwala realizować marzenia i sprawdzić się podczas różnych czynności. Chcesz poznać uczucia, które towarzyszą pilotowaniu samolotu? Zestaw THRUSTMASTER TCA Officer Pack Airbus Edition pomoże Ci w tym. Jest to ergonomiczna i wykonana w skali 1:1 replika bocznego drążka sterownego słynnego samolotu Airbus. Wyróżnia się uniwersalną modułową konstrukcją.

Co więcej, obrotowy uchwyt drążka umożliwia korzystanie ze steru kierunku. W rezultacie można pilotować w trybie wielozadaniowym. Ergonomiczne przyciski stanowią wierne odwzorowanie elementów sterujących samolotu. To jednak nie wszystkie zalety tego zestawu! Poznaj je wszystkie i zapewnij sobie wspaniałe wrażenia, których próżno szukać w jakimkolwiek innymi miejscu.

ŁATWE DOSTOSOWANIE DO SWOICH POTRZEB

Drążek bez trudności dostosujesz do swoich potrzeb. Jest to możliwe dzięki uniwersalnej modułowej konstrukcji. Możesz zdecydować się na wariant dla kapitana bądź też drugiego pilota. Dostępne jest także centralne położenie drążka. Wszystko zależy od Twoich preferencji

FUNKCJA ODWRACACZA CIĄGU

W mechanizm produktu wbudowano mechanizm odwracacza ciągu. Funkcja ta występuje wyłącznie w dużych samolotach pasażerskich. Dzięki temu uda Ci się opanować podstawowe manewry. Zyskasz w ten sposób kontrolę i poradzisz sobie z każdym lądowaniem. Będzie to dla Ciebie ogromna frajda!

UKŁAD BLOKUJĄCY ZWIĘKSZAJĄCY REALIZM PILOTOWANIA

Inwestując w ten zestaw, możesz korzystać ze steru kierunku. Dzięki temu bez trudności będziesz pilotować w trybie wielozadaniowym. Co więcej, na pokładzie znalazło się także miejsce dla układu blokującego, który zwiększa realizm pilotowania

PRZYCISKI CZYNNOŚCI

Na panelu przepustnicy drążka TCA Officer Pack Airbus Edition znajdziesz osiem wygodnych przycisków czynności. Stanowią one bardzo dobre odzwierciedlenie elementów sterujących znajdujących się w samolotach pasażerskich Airbus. To stanowi gwarancję niezapomnianych wrażeń. Poczujesz się jak prawdziwy pilot i może dzięki temu odkryjesz swoje powołanie?

DŹWIGNIE CIĄGU

Konstrukcja uwzględnia również dwie osobne dźwignie ciągu. Co więcej, można połączyć dwa panele przepustnicy i otrzymać cztery dźwignie ciągu. W ten sposób zwiększysz realizm w trakcie pilotowania samolotu czterosilnikowego, na przykład Airbus A380.

STEROWANIE RÓŻNYMI SAMOLOTAMI

Nareszcie możesz doświadczyć emocji, jakie towarzyszą podczas pilotowania samolotów różnego rodzaju. Jest to możliwe za sprawą wybieraków mechanicznych umożliwiających wyłączenie zapadek i odwracaczy ciągu.

Informacje techniczne

Akcesoria w zestawie 2 złącza do montażu, 4 wymienne moduły przycisków głowicy joysticka, kabel USB - typ C, naklejka, pręt mocujący. Instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Platforma PC
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Zasilanie USB 5V
Dźwignia przepustnicy Tak
Pedały steru Tak

Pozostałe

Gwarancja 24
Kolor Czarny
abid 806795

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Thrustmaster Ze...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Thrustmaster Zestaw TCA Captain Pack Airbus Edition