Ulubione

Thrustmaster Joystick TCA Yoke Boeing Ed Xbox X5/PC

Numer katalogowy Nr kat AGTMRUC00002001,

Kod producenta Kod 4460209

Interfejs USB
Liczba przycisków 30
Platforma PC, Xbox One
Połączenie Przewodowe
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Joystick TCA Yoke Boeing Ed Xbox X5/PC

Thrustmaster TCA Yoke Pack Boeing Edition, Pendular Yoke i Throttle Quadrant System, oficjalnie licencjonowane repliki Boeinga, 100% metalowa rama, funkcja autopilota, Xbox i PC.

CZUJ SIĘ JAK MARZENIE

TCA Yoke Pack Boeing Edition to system lotniczy oficjalnie licencjonowany zarówno przez Boeinga, jak i Xbox, dla Xbox One i Xbox Series X|S. Jest również kompatybilny z komputerem PC. TCA Boeing Edition, nowa flagowa gama lotnictwa cywilnego firmy Thrustmaster, to linia produktów umożliwiających wprowadzenie najnowocześniejszych nowych funkcji z myślą o ściśle określonym celu: odtworzenie różnych elementów sterujących, kinematyki lotu i wrażeń doświadczanych przez prawdziwych pilotów Boeinga za sterami samolot pasażerski 787.

ZAWIESZONY MECHANIZM PENDUL_R

Zawieszony mechanizm PENDUL_R firmy Thrustmaster w nowy, ekscytujący sposób odtwarza wrażenia korzystania z wahadłowego jarzma montowanego do podłogi jak w przypadku prawdziwych samolotów pasażerskich Boeinga. TCA Yoke Boeing Edition oferuje długi skok 8,3 cala / 21 cm.

2 DODATKOWE OSIE

TCA Yoke Boeing Edition ma u podstawy 2 dodatkowe osie, co pozwala na wiele samodzielnych manewrów w tym możliwość bezpośredniego startu bez konieczności używania kwadrantu przepustnicy.

100% METALOWA RAMA

Wewnętrzna struktura jarzma jest w 100% metalowa, co zapewnia doskonałą wytrzymałość i zrównoważony rozkład masy elementów sterujących, co zapewnia wyjątkową stabilność.

REGULOWANE SPRĘŻYNY

TCA Yoke Boeing Edition pozwala graczom dostosować liczbę wewnętrznych sprężyn (można używać od 2 do 4 sprężyn jednocześnie). Pozwala to użytkownikom ustawić poziom oporu zgodnie z własnymi preferencjami, zapewniając naprawdę wyjątkową kontrolę.

WYMIENNE DŹWIGNIE

Wszystkie dźwignie kwadrantu przepustnicy (4 w zestawie) można zamienić, co pozwala na lot oburęczny dzięki możliwości ustawienia dźwigni hamulca prędkości i klap w wybranej przez użytkownika pozycji.

ZREALIZOWANIE POCZUCIA LINIOWEGO OPORU BOEING

TCA Quadrant Boeing Edition, zainspirowany prawdziwymi wrażeniami z prawdziwego kwadrantu przepustnicy Boeing Dreamliner, odtwarza rzeczywistą siłę oporu odczuwaną przez pilotów podczas przesuwania dźwigni ciągu w górę lub w dół.

AUTOPILOT BOEINGA

TCA Quadrant Boeing Edition zawiera kultową funkcję autopilota Boeinga, która zapewnia realistyczne sterowanie wysokością, prędkością i kursem samolotu. Projekt i działanie tego pokrętła zostały również zainspirowane prawdziwym kwadrantem przepustnicy Boeing Dreamliner.

TECHNOLOGIA MAGNETYCZNA

TCA Yoke Pack Boeing Edition zawiera opatentowaną technologię magnetyczną HEART, zapewniającą chirurgiczną precyzję (rozdzielczość 16-bitowa) na każdej z głównych osi kontrolerów lotu (jarzmo i kwadrant przepustnicy).

Informacje techniczne

Liczba przycisków 30
Platforma PC , Xbox One
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Zasilanie USB 5V
Dźwignia przepustnicy Tak
Pedały steru Tak

Pozostałe

Gwarancja 24
Kolor Czarny
abid 806797

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Thrustmaster Jo...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Thrustmaster Joystick TCA Yoke Boeing Ed Xbox X5/PC