Ulubione
PLN

Thrustmaster Baza kierownicy TS-PC Racer EU/UK

Numer katalogowy Nr kat AGTMRUKB0000110,

Kod producenta Kod 2960864

netto 1432 , 20 netto
1761 , 61

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Baza kierownicy TS-PC Racer EU/UK

Thrustmaster T-GT II SERVOBASE, PS5, PS4, PC, sprzężenie zwrotne siły w czasie rzeczywistym, bezszczotkowy silnik o mocy 40 W, system dwóch pasów, technologia magnetyczna, wymienne koło

Oficjalnie licencjonowane dla PlayStation 5 i Gran Turismo

Dopracowana i dopracowana do perfekcji dzięki ponad 23 000 godzin intensywnych prac badawczo-rozwojowych, T-GT II SERVOBASE została zaprojektowana tak, aby wznieść niesamowitą wydajność Force Feedback swojego poprzednika (T-GT) na jeszcze wyższy poziom. Dzięki T-GT II SERVOBASE gracze na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC mogą cieszyć się zupełnie nowym poziomem precyzji i wytrzymałości. T-GT II SERVOBASE, oficjalnie licencjonowany zarówno dla PlayStation 5, jak i Gran Turismo, zapewnia kluczowe zalety i realistyczne wrażenia w GT Sport dzięki przełomowym technologiom, w tym T-LIN, T-DCC, a zwłaszcza T-DFB (percepcja 3D efektów Force Feedback ).

T-AEC-Q: Trwałość

Aby zapewnić maksymalny poziom trwałości i jakości w czasie, T-GT II SERVOBASE posiada zupełnie nową konstrukcję elektroniczną z płytkami drukowanymi z certyfikatem AEC-Q, pochodzącymi z rzeczywistego przemysłu motoryzacyjnego. Celem tej przeróbki komponentów wewnętrznych wykorzystywanych w SERVOBASE T-GT II firmy Thrustmaster jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wyczynowych kierowców wyścigowych na świecie, którzy używają swojego sprzętu do symulacji wyścigów jako prawdziwych narzędzi roboczych podczas wyjątkowo długich sesji treningowych i niezwykle intensywnych zawodów .

T-DCC: Precyzja

Zarządzanie znoszeniem jest koniecznością dla wszystkich kierowców, którzy muszą dokładnie kontrolować poślizg swojego samochodu na zmianę. Mając to na uwadze, T-GT II SERVOBASE wykorzystuje technologię pozwalającą na obliczanie krzywej dryfu w czasie rzeczywistym (T-DCC), dzięki czemu zachowuje responsywność zarówno koła, jak i samochodu w grze w każdych okolicznościach. Ta wbudowana funkcja T-DCC pozwala kierowcom skupić swoją uwagę na wykonywaniu bardzo precyzyjnych ruchów, aby zawsze móc wyprzedzić o jeden lub dwa kroki w prowadzeniu.

T-RTF: responsywność

System sprzężenia zwrotnego siły w czasie rzeczywistym (T-RTF) skraca czas obliczania sprzężenia zwrotnego siły, umożliwiając natychmiastową reakcję. Efekty Force Feedback są zarządzane przez wbudowany procesor w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że efekty te nie zależą od samej gry, aby uniknąć problemów z responsywnością a najlepsze jest to, że dotyczy to wszystkich gier, zarówno na konsolach, jak i na PC. W ten sposób opatentowana technologia T-RTF firmy Thrustmaster pozwala użytkownikom cieszyć się rozgrywką bez martwych stref i opóźnień.

T-LIN: Liniowość

Kierownica wyścigowa Thrustmaster T-GT II SERVOBASE zapewnia idealnie liniowy efekt Force Feedback: siła odczuwana przez użytkownika jest w 100% proporcjonalna do siły określonej w grze. Zachowanie samochodów i warunki na torze są wiernie odtworzone z zapierającym dech w piersiach poziomem szczegółowości. Pozwala to zawodnikom na bardziej efektywne przewidywanie i reagowanie na warunki na torze dzięki informacjom przekazywanym przez kierownicę wyścigową. Poprawia to zrozumienie jazdy przez użytkowników, pomagając im bić rekordy i wygrywać wyścigi.

T-40VE: Prędkość

40-watowy silnik kierownicy wyścigowej T-GT II SERVOBASE wyróżnia się idealnie liniowym sprzężeniem zwrotnym Force Feedback i niewiarygodną prędkością (dynamiczny moment obrotowy) od długich zakrętów przeciągnięcia po super responsywne zakręty S. Ten silnik o dużej mocy zapewnia prędkość wymaganą do generowania niezwykle dynamicznych i potężnych efektów. Dzięki swojej prędkości silnik przesyła również szybsze i silniejsze reakcje do kierowców w czasie rzeczywistym, co jest wzmocnione przez zastrzeżoną technologię T-LIN firmy Thrustmaster.

T-DFB: Głębokość

Lata współpracy z Polyphony Digital zaowocowały stworzeniem dogłębnych wrażeń w kolumnie kierownicy. Połączenie wyrafinowanego Force Feedback silników bezszczotkowych z technologią Depth Feedback tworzy realistyczne trójwymiarowe postrzeganie otoczenia. Jako uzupełnienie standardowego sprzężenia zwrotnego siły, system ten poprawia wrażenia z jazdy dzięki nowym efektom, takim jak przyczepność opon (przyczepność lub poślizg) w podsterowności i nadsterowności, przenoszenie masy, tekstury i nierówności drogi, zawieszenie i inne parametry charakterystyczne dla każdego pojazdu i okrążenie.

Informacje techniczne

Platforma PC , PlayStation 5
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Zasilanie USB 5V

Pozostałe

Gwarancja 24
Kolor Czarny
abid 806799

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Thrustmaster Ba...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Thrustmaster Baza kierownicy TS-PC Racer EU/UK