Ulubione

UbiSoft Far Cry 6 Anton & Diego Lions of Yara Figurine

Numer katalogowy Nr kat AGUBIUFHB001616,

Kod producenta Kod 3307216162520

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Far Cry 6 Anton & Diego Lions of Yara Figurine

Kluczowe cechy

Wierne odtworzenie kultowego duetu antagonistów Far Cry 6, Antóna i Diego Castillo, ożywionego głosami hollywoodzkich gwiazd Giancarlo Esposito (The Mandalorian, Breaking Bad) i Anthony'ego Gonzaleza (Coco). Wysoce realistyczna figurka wzbogacona drobnymi detalami i teksturą. Zawiera unikalny kod, który odblokowuje ozdobę broni, Lew z Yary

  • Wysokość: 26 cm
  • Materiał: pcv

Opis postaci

Antón jest przywódcą Yary i bezwzględnym dyktatorem. Doszedł do władzy dzięki obietnicy przywrócenia swego niegdyś zamożnego wyspiarskiego narodu z powrotem do jego dawnej świetności i planuje ukształtować swoją wizję raju wszelkimi niezbędnymi środkami. Ze swoim 13-letnim synem Diego posłusznie u boku Antón trzyma przyszłość Yary mocno w swoich rękach.

Opis figurki

Ubicollectibles z dumą prezentuje nową figurkę inspirowaną bezpośrednio postaciami i historią FAR CRY 6. Ta wysokiej jakości figurka przedstawia Antóna Castillo, prezesa i przywódcę Yara, oraz jego nastoletniego syna Diego. Siedząc w ogromnym fotelu ojca, młody spadkobierca Yary ostrożnie trzyma broń Antona pistolet M1911 kaliber .45 z herbem rodziny.

Zdeterminowany, by jego syn Diego poszedł w jego ślady, Antón spogląda w przyszłość, w której jego syn podtrzymuje rodzinne dziedzictwo. Jednak pomimo tego, że Diego został wychowany przez dyktatora, wciąż jest nastolatkiem rozdartym między pragnieniem bycia sobą a obowiązkiem stania się tym, czego oczekuje od niego ojciec.

2021 Ubisoft Rozrywka. Wszelkie prawa zastrzeżone. Far Cry, Ubisoft i logo Ubisoft są zarejestrowanymi lub niezarejestrowanymi znakami towarowymi Ubisoft Entertainment w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Na podstawie oryginalnego Far Cry firmy Crytek w reżyserii Cevata Yerli.

Informacje techniczne

Postać Antón i Diego Castillo

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 796663

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

UbiSoft Far Cry...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: UbiSoft Far Cry 6 Anton & Diego Lions of Yara Figurine