Ulubione
Strefa Cooler Master

Sprzęt komputerowy od Cooler Master

Cooler Master to jeden z najlepszych producentów wentylatorów oraz radiatorów na rynku. Od pewnego czasu w swojej ofercie posiadają również obudowy komputerowe, zasilacze oraz wszelkie akcesoria komputerowe skierowane w szczególności w stronę graczy. Znana na całym świecie oferta marki cieszy się sporą popularnością wśród fanów sprzętu komputerowego. Produkty Cooler Master to przede wszystkim doskonała jakość, aspirująca do produktów premium. Wśród portfolio firmy możemy znaleźć nie tylko praktyczne rozwiązania, ale i świetny design.

Obudowy komputerowe od Cooler Master

Zasilacze komputerowe od Cooler Master

Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 1
Moc zasilacza 500 W
PFC Aktywny
Wentylator 12 cm
203 , 44
Certyfikat 80+ 80 PLUS Bronze
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 2
Moc zasilacza 550 W
PFC Aktywny
Wentylator 12 cm
283 , 07
Certyfikat 80+ 80 PLUS Platinum
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 4
Moc zasilacza 750 W
PFC Aktywny
Wentylator 13.5 cm
1288 , 53
Certyfikat 80+ 80 PLUS Platinum
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 6
Moc zasilacza 850 W
PFC Aktywny
Wentylator 13.5 cm
1343 , 08

Chłodzenie procesora komputerowego oraz akcesoria od Cooler Master

Chłodzenie obudowy komputerowej od Cooler Master

Akcesoria komputerowe od Cooler Master

Najwyższa jakość wykonania i nowoczesny design


Cooler Master to jedna z tych firm, przy której zostajemy na dłużej. Nowoczesne rozwiązania i technologiczne innowacje sprawiają, że produkty przedsiębiorstwa z siedzibą w Tajwanie coraz częściej pojawiają się na listach zakupowych graczy. Szeroka oferta, którą dysponuje Cooler Master pozwala na dopasowanie produktów do swoich potrzeb. Niezależnie od zasobności portfela, każdy może liczyć na sprzęt, który jest zgodny z aktualnymi trendami. Doskonałą jakość potwierdzają recenzenci oraz rekomendacje ludzi z branży, a szczęśliwi posiadacze produktów Cooler Master potwierdzają bezkompromisową jakość wykonania oraz światowej klasy podzespoły użyte w trakcie produkcji. Warto zwrócić uwagę na stosunek cena-jakość, który w przypadku Cooler Master’a jest na najwyższym poziomie. Częste oferty promocyjne skutecznie zachęcają do zakupu oraz zapoznania się z produktami marki.


Historia Cooler Master


Cooler Master to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Założone przez Rogera Lin’a w 1992 roku przedsiębiorstwo, specjalizuje się w produkcji obudów komputerowych, wentylatorów, radiatorów oraz zasilaczy i akcesoriów komputerowych. Oprócz głównej siedziby w Tajwanie, firma posiada oddziały m.in. w Stanach Zjednoczonych, Holandii, Niemczech, Brazylii czy w krajach Azji i Oceanii. Warto wspomnieć, że już po 6 latach działalności, Cooler Master uzyskał certyfikat ISO-9001, który określa system zarządzania jakością na najwyższym, możliwym poziomie.

Firma nie lekceważy potrzeb graczy komputerowych. Fantastycznie wykonane peryferia, w tym klawiatury i myszki skutecznie przyciągają kolejnych klientów w stronę marki. Dominującą działalnością firmy są z pewnością obudowy komputerowe. To one zdobywają liczne nagrody w światowych rankingach oraz często są bestsellerami w sklepach IT. Nie jest to zaskoczeniem, gdyż po rewolucyjnym wprowadzeniu hasła marki – „Make it Yours”, firma współpracuje ze światowej sławy modderami. Weterani branży PC, tacy jak Peter Brands czy Mathieu Heredia skutecznie wprowadzają innowacje do produktów Cooler Master. Przykładem tego może być model myszy Cooler Master MM710, która jest obecnie uznawana za jedną z najlżejszych myszek komputerowych dla graczy.


Dlaczego warto kupić produkty Cooler Master?


Firma oferuje produkty na każdą kieszeń oraz posiada ogromne doświadczenie w produkcji sprzętu komputerowego, a urządzenia Cooler Master cieszą się świetnymi opiniami wśród użytkowników. W ofercie marki znajdziesz technologiczne nowinki oraz praktyczne rozwiązania, które wpasują się w Twój styl korzystania ze sprzętu komputerowego.

powrót