Kategorie
Epson Skaner płaski WorkForce DS-60000N A3 FB/ADF-200str/LAN/40ppm

Epson Skaner płaski WorkForce DS-60000N A3 FB/ADF-200str/LAN/40ppm ...

Numer katalogowy: USEPSF6000A Kod producenta:

0
Epson Skaner płaski WorkForce DS-60000N A3 FB/ADF-200str/LAN/40ppm

Epson Skaner płaski WorkForce DS-60000N A3 FB/ADF-200str/LAN/40ppm

Skanery

Epson Skaner płaski WorkForce DS-60000N A3 FB/ADF-200str/LAN/40ppm

Numer katalogowy: USEPSF6000A

Kod producenta: B11B204231BT

Niedostępny

Ten sieciowy skaner A3 zaspokoi potrzeby firm poszukujących rozwiązania do szybkiego, niezawodnego i wszechstronnego skanowania i konwertowania dokumentów w celu ich elektronicznej archiwizacji i dystrybucji.Dzięki możliwości skanowania nawet 40 stron na minutę, to wydajne i niezawodne urządzenie świetnie...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Ten sieciowy skaner A3 zaspokoi potrzeby firm poszukujących rozwiązania do szybkiego, niezawodnego i wszechstronnego skanowania i konwertowania dokumentów w celu ich elektronicznej archiwizacji i dystrybucji.

Dzięki możliwości skanowania nawet 40 stron na minutę, to wydajne i niezawodne urządzenie świetnie sprawdzi się w średnich i dużych przedsiębiorstwach pragnących usprawnić procesy przepływu dokumentów. Szybką i bezproblemową pracę skanera zapewnia automatyczny podajnik na 200 arkuszy A3, funkcja skanowania obydwu stron podczas jednego przejścia oraz wykrywanie podwójnego pobrania arkuszy. Wydajność pracy dodatkowo zwiększają funkcje bezpośredniego skanowania*1 aplikacji Document Capture Pro.

Wbudowany panel interfejsu sieciowego umożliwia pracę skanera w sieci i udostępnienie jego funkcji wielu użytkownikom. W połączeniu z rozwiązaniami oprogramowania Document Capture Pro, panel interfejsu sieciowego umożliwia użytkownikom skanowanie za pomocą przycisku oraz konfigurowanie funkcji skanowania bezpośrednio do wiadomości e-mail lub do aplikacji Microsoft SharePoint. Dzięki tym funkcjom można w prosty sposób wykonywać skomplikowane zadania.

Oprogramowanie Document Capture Pro ułatwia integrację skanera z istniejącym systemem zarządzania dokumentami, przyspieszając pracę i zapewniając użytkownikom możliwość zapisywania, konwertowania i dystrybucji zeskanowanych dokumentów w niemal każdym systemie przechowywania dokumentów i zarządzania nimi.

Oprogramowanie Document Capture Pro Server usprawni pracę firm wymagających zaawansowanych funkcji skanowania jednym przyciskiem oraz innych funkcji programu Document Capture Pro na udostępnionych urządzeniach bez potrzeby instalowania oprogramowania na poszczególnych komputerach.

Technologia Epson ReadyScan LED ogranicza czas nagrzewania i zapewnia niższy pobór mocy.

Szybkie skanowanie: Szybkość skanowania 40 str./min / 80 obr./min
Pojemny automat. podajnik: Automatyczny podajnik na 200 arkuszy A3
Bezproblemowa praca: Wykrywanie podwójnych arkuszy
Praca w sieci: Panel interfejsu sieciowego
Funkcje „Push-Scan”: Skanowanie po naciśnięciu jednego przycisku

Pozostałe

Gwarancja

12

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Epson Skaner płaski WorkForce DS-60000N A3 FB/ADF-200str/LAN/40ppm