Ulubione
PLN

QNAP Serwer TS-464U-RP-8G 4x0HDD Intel Cel N5105/N5095 8G

Numer katalogowy Nr kat NBQNPNR04464800,

Kod producenta Kod TS-464U-RP-8G

Skorzystaj z rat 0% >>

netto 6583 , 36 netto
8097 , 53

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Pamięć podręczna SSD i technologia automatycznego pozycjonowania danych zapewniają zoptymalizowaną wydajność pamięci masowej
Model TS-464U-RP obsługuje pamięć podręczną SSD, poprawiającą przepływ wielu losowych operacji wejścia/wyjścia, takich jak wirtualizacja. Technologia Qtier umożliwia korzystanie w serwerze TS-464U-RP z automatycznego pozycjonowania danych, które nieustannie optymalizuje wykorzystanie pamięci masowej na dyskach SSD i SATA o dużej pojemności. Technologia Qtier 2.0 zapewnia wiedzę o procesach wejścia/wyjścia, która wzbogaca pozycjonowaną pamięć masową SSD o podobną do pamięci podręcznej zastrzeżoną przestrzeń w celu obsługi zwiększonej liczby operacji wejścia/wyjścia w czasie rzeczywistym, maksymalnie zwiększając korzyści z dysku SSD.

Bezpośrednie wyjście 4K HDMI do wyświetlania multimediów i zawartości maszyny wirtualnej
Urządzenie TS-464U-RP jest wyposażone w układ graficzny Intel UHD Graphics z obsługą dwukanałowego dekodowania sprzętowego i transkodowania w czasie rzeczywistym*. Wyjście HDMI 1.4b obsługuje wyjście 4K (3840 x 2160p) przy 60Hz, co jest nieocenioną zaletą między innymi w produkcji/edycji wideo lub projektowaniu przemysłowym, wymagających wysokiej rozdzielczości obrazu i wiernego odwzorowania kolorów przy intensywnym korzystaniu z przechowywania, przesyłania i wyświetlania materiałów multimedialnych. Podłączenie urządzenia TS-464U-RP do wyświetlacza HDMI umożliwia bezpośrednie oglądanie treści multimedialnych zapisanych na serwerze NAS lub używanie TS-464U-RP jako wszechstronnej stacji roboczej, bezpośrednio wyprowadzając maszyny wirtualne z Virtualization Station lub Ubuntu Linux Station.

*Uwaga: Model TS-464U-RP umożliwia sprzętowe dekodowanie, kodowanie i transkodowanie. Na jakość wideo mogą jednak wpływać takie czynniki jak stosowane oprogramowanie do odtwarzania, formaty plików, stopień wykorzystania systemu oraz dostępne pasmo.

Zintegrowany mechanizm AI Intel OpenVINO zapewnia szybszą identyfikację obrazu.
Dzięki zintegrowanym zasobom obliczeniowym Intel OpenVINO opartym na sztucznej inteligencji, TS-464U-RP zwiększa wydajność rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję, bez wpływu na inne aplikacje lub usługi. Mechanizm QNAP AI Core działa głównie z aplikacją QuMagie.

QTS 5 szybkość, niezawodność i łatwość użytkowania!
Model TS-464U-RP jest standardowo wyposażony w system operacyjny QTS 5, a zaktualizowane jądro systemu, zoptymalizowany interfejs użytkownika i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa zapewniają całkiem nowy poziom użytkowania.

Inteligentniejszy. Sprawniejszy. Polubisz go.
Poruszając się po systemie QTS 5 z pewnością zauważysz, jak duży nacisk został w nim położony na detale poprawiające jakość użytkowania. Docenisz płynniejsze działanie serwera NAS, wygodny interfejs graficzny i szybsze znajdowanie ulubionych aplikacji.

Zacznij od przewodnika
Podczas pierwszej instalacji przewodnik przeprowadzi użytkownika przez proces konfiguracji. Z instrukcjami krok po kroku instalacja przebiega szybko i prosto.

Płynny i szybki interfejs użytkownika
Klikanie przycisków, przełączanie się między aplikacjami, rozwijanie i zwijanie okien wszystkie czynności wykonuje się znacznie płynniej. Dodatkowo, pasek wyszukiwania w głównym menu pomaga znajdować szukane aplikacje.

Rozwiązanie do kompleksowego tworzenia kopii zapasowych danych i przywracania po awarii
Urządzenie TS-464U-RP obsługuje różne aplikacje, które uwzględniają wszystkie potrzeby w zakresie tworzenia kopii zapasowych. Praktykuj bezpieczne nawyki IT, regularnie tworząc kopie zapasowe plików i zawartości urządzeń, umożliwiając ich łatwe przywrócenie w razie potrzeby.

Migawki wielu wersji zmniejszają zagrożenie związane z oprogramowaniem ransomware
Urządzenie TS-464U-RP obsługuje migawki oparte na blokach, które rejestrują stan systemu w dowolnym momencie. Pomaga to chronić dane, które można przywrócić w dowolnym momencie, co znacznie pomaga w łagodzeniu zagrożenia ze strony oprogramowania ransomware.

Wielofunkcyjne rozwiązanie hostingu dla wirtualnych maszyn i kontenerów
Uruchamiając wiele maszyn wirtualnych i kontenerów na urządzeniu TS-464U-RP możesz wdrażać środowiska i aplikacje dla wielu dzierżawców, aby zwiększyć wydajność zarządzania i obniżyć koszty sprzętu. W połączeniu z aplikacją Sieć i przełącznik wirtualny, system usprawnia interoperacyjność maszyn wirtualnych, kontenerów, serwera QNAP NAS i innych urządzeń fizycznych w sieci, umożliwiając użytkownikowi elastyczne przydzielanie zasobów fizycznych i wirtualnych zasobów sieci, upraszczając wdrażanie sieci.

Kompleksowe ustawienia zabezpieczeń i uprawnień
Urządzenie TS-464U-RP zawiera elastyczne ustawienia uprawnień i środki bezpieczeństwa. Oprócz blokowania adresów IP, weryfikacji dwuetapowej, połączenia HTTPS oferuje aplikacje, które pomagają zapewnić optymalną ochronę NAS przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie i hakerzy.

Informacje techniczne

Procesor Intel Celeron N5095 4-rdzeniowy/4-wątkowy procesor z maksymalną częstotliwością rdzeni do 2.9 GHz
Wbudowana pamięć RAM 8 GB
Liczba zainstalowanych dysków tw. 0
Maks. liczba dysków 4
Zasilanie Zasilacz: 250W (x2), 100-240V
Interfejs dysku SATA II - 3 Gb/s , SATA III - 6 Gb/s
RAID Tak
Poziomy RAID 0 , 1 , 10 (1+0) , 5 , 50 (5+0) , 6 , 60 (6+0)
Architektura sieci GigabitEthernet
Interfejs sieciowy 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s
Obudowa Rack 1U
Rodzaj pamięci On-board DDR4
Wentylator 4 cm
Wbudowana pamięć flash 4 GB
Gniazda rozszerzeń 1 x PCIe 3.0 x 2
Liczba wentylatorów 2
Maks. wielkość pamięci 8 GB
Gniazda we/wy 1 x HDMI , 2 x RJ-45 LAN , 2 x USB 2.0 , 2 x USB 3.1
Typ dysku HDD , SSD
Format szerokości 2,5'' (SFF) , 3,5'' (LFF)

Fizyczne

Wymiary 43.3 × 430 × 479 mm
Waga 8.12 kg

Pozostałe

Gwarancja 36
abid 850515

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

QNAP Serwer TS-...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: QNAP Serwer TS-464U-RP-8G 4x0HDD Intel Cel N5105/N5095 8G