Ulubione

QNAP Serwer TS-433-4G 4x0HDD NAS ARM Cortex-A55 2,0 GHz

Numer katalogowy Nr kat NBQNPNT04TS4330,

Kod producenta Kod TS-433-4G

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Uruchom swoją prywatną cjmurę i przy użyciu urządzenia TS-433 korzystaj z łatwego dostępu do plików, udostępniania i synchronizacji. Wyposażone w port 2,5GbE urządzenie TS-433, które zostało tak zaprojektowane, aby usprawnić współpracę i zwiększyć wydajność pracy zdalnej, zapewnia również bogatą ofertę aplikacji multimedialnych i stanowi kompletny portal domowej rozrywki.

Scentralizowane zarządzanie multimediami
Centralne przechowywanie zdjęć, muzyki i filmów; łatwe przeglądanie, organizowanie i udostępnianie plików multimedialnych.

Wykrywanie obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję
Dzięki wbudowanemu procesorowi NPU (ang. Neural network Processing Unit) urządzenie TS-433 zwiększa wydajność rozpoznawania twarzy i obiektów.

Domowe centrum rozrywki
Model obsługuje technologię ARM NEON, która przyspiesza przetwarzanie wideo, zwiększając jakość rozrywki.

Bezpieczny zdalny dostęp
myQNAPcloud umożliwia łatwy dostęp, zarządzanie i udostępnianie plików NAS przez Internet.

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem przy użyciu migawek
Funkcja zaawansowanej ochrony przy użyciu migawek pozwala chronić pliki i dane przed przypadkowym usunięciem i atakami złośliwego oprogramowania.

Wszechstronne zarządzanie zabezpieczeniami
Usługa pełni rolę bezpiecznej chmury prywatnej i obsługuje ochronę konta użytkownika, blokowanie adresów IP, weryfikację dwuetapową, szyfrowanie dostępu i wiele innych funkcji.

Minimalistyczny wygląd
Kompaktowy i elegancki TS-433 stawia na estetyczną, prostą konstrukcję, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w otoczenie domowe lub biurowe. Konstrukcja obejmuje również dyski twarde, które można zainstalować bez konieczności używania śrubokręta.

Efektywne chłodzenie
Urządzenie TS-433 jest niewielkich rozmiarów, a dzięki efektywnemu wentylatorowi zapewnia chłodzenie, wydajność i ciszę.

NAS z 64-bitowym, czterordzeniowym procesorem Cortex-A55 o taktowaniu 2,0 GHz do codziennego użytku i na potrzeby współpracy
Wyposażony w czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A55 o taktowaniu 2 GHz, wbudowaną pamięć RAM 4 GB, jeden port Gigabit LAN, jeden port 2,5 Gigabit LAN oraz obsługę czterech dysków twardych SATA 6 Gb/s, model TS-433 zapewnia niezawodną wydajność odczytu/zapisu dla różnych zastosowań serwera NAS w domu i w firmie. Model TS-433 zapewnia funkcję szyfrowania z przyspieszeniem sprzętowym AES-NI 256 zarówno dla pełnych woluminów NAS, jak i folderów współdzielonych, zwiększając wydajność systemu i zabezpieczając poufne dane.

Zbuduj szybkie środowisko sieciowe 2,5GbE
Firma QNAP oferuje wszechstronne, niedrogie urządzenia do przechowywania danych oraz urządzenia sieciowe, które zapewniają możliwość łączności. Możesz łatwo i elastycznie modernizować miejsce pracy lub sieć domową, aby obsłużyć aplikacje wymagające dużej przepustowości.

PU zwiększa wydajność urządzenia opartą na sztucznej inteligencji. 6-krotnie szybsze rozpoznawanie twarzy.
Dzięki wbudowanemu procesorowi NPU (ang. Neural network Processing Unit) urządzenie TS-433 zwiększa wydajność QNAP AI Core (mechanizmu działającego w oparciu o sztuczną inteligencję) na potrzeby szybkiego rozpoznawania twarzy i obiektów.

Najlepsza pamięć masowa dla plików multimedialnych wysokiej rozdzielczości
Pliki RAW wysokiej rozdzielczości szybko zużywają pamięć masową telefonu. Niezależnie od tego, czy jesteś fotografem, youtuberem, czy profesjonalnym edytorem zdjęć/filmów, skorzystaj z modelu TS-433 z dyskami twardymi o dużej pojemności, aby złagodzić obawy związane z miejscem na magazynowanie i sprawnie organizować pliki w najlepszym centrum pamięci masowej.

Wskazówki, jak wydajniej wykorzystać dzień pracy
Dzięki szerokiej gamie niezwykłych aplikacji można łatwo uzyskać dostęp do plików z różnych urządzeń, błyskawicznie synchronizować pliki z plikami w urządzeniach znajomych lub współpracowników, szybko wyszukiwać określone pliki i automatycznie organizować dokumenty i pliki multimedialne. Można także mapować udostępniane foldery urządzenia TS-433 w formie dysków sieciowych na komputerach, dzięki czemu dostęp do plików NAS jest łatwy i intuicyjny. Model TS-433 pomaga zaoszczędzić czas, zapewniając jednocześnie większą wydajność i produktywność.

Informacje techniczne

Procesor 4-rdzeniowy procesor ARM Cortex-A55 2.0 GHz
Wbudowana pamięć RAM 4 GB
Liczba zainstalowanych dysków tw. 0
Maks. liczba dysków 4
Zasilanie Zasilacz 90W (12 VDC), 100-240 VAC
Interfejs dysku SATA II - 3 Gb/s , SATA III - 6 Gb/s
RAID Tak
Poziomy RAID 0 , 1 , 10 (1+0) , 5 , 50 (5+0) , 6 , 60 (6+0)
Architektura sieci GigabitEthernet
Interfejs sieciowy 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s
Obudowa Tower
Rodzaj pamięci On-board DDR4
Wentylator 12 cm
Wbudowana pamięć flash 4 GB
Liczba wentylatorów 1
Maks. wielkość pamięci 4 GB
Gniazda we/wy 1 x USB 3.0 , 2 x RJ-45 LAN , 2 x USB 2.0
Typ dysku HDD
Format szerokości 3,5'' (LFF)

Fizyczne

Wymiary 169 × 160 × 219 mm
Waga 2.07 kg

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 839820

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

QNAP Serwer TS-...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: QNAP Serwer TS-433-4G 4x0HDD NAS ARM Cortex-A55 2,0 GHz