Ulubione

TP-LINK TL-SG3210 switch 8xGE 2xSFP

Numer katalogowy Nr kat NUTPLSZ8P00,

Kod producenta Kod TL-SG3210

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

TL-SG3210 switch L2 8x1GbE 2xSFP 1xConsole Desktop

Przełącznik zarządzalny L2+ JetStream, 8 portów gigabitowych, 2 sloty SFP

Gigabitowe porty: 8 gigabitowych portów RJ45 i 2 gigabitowe sloty SFP przekładają się na stabilne połączenia o dużych prędkościach.

Działanie zintegrowane z platformą Omada SDN: Bezobsługowa konfiguracja ZTP*, centralne zarządzanie w chmurze i inteligentne monitorowanie.

Centralne zarządzanie: Dostęp z poziomu chmury i aplikacja Omada to wygoda zarządzania.

Routing statyczny: Sterowanie ruchem wewnętrznym daje możliwość efektywniejszego wykorzystania zasobów sieciowych.

Niezawodne zabezpieczenia: Wiązanie adresów IP, MAC i portów, ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X, uwierzytelnianie poprzez serwer Radius i wiele więcej.

Optymalizacja transmisji głosu i wideo: QoS L2/L3/L4 i IGMP Snooping.

Samodzielne zarządzanie: Witryna, CLI (port konsolowy, Telnet, SSH), SNMP, RMON i Dual Image dają duże możliwości zarządzania.

Możliwość montażu w szafie rack/na blacie

WYDAJNOŚĆ

  • Przepustowość: 20Gbps
  • Tabela adresów MAC: 8k
  • Bufor pakietów: 512KB
  • Szybkość przekazywania pakietów: 1.49Mpps
  • Jumbo Frame: 10240 Bytes

Informacje techniczne

Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja Interfejs graficzny GUI Interfejs linii poleceń CLI przez port konsolowy i telnet SNMP v1/v2c/v3 - Trap/Inform - RMON (grupy 1,2,3,9) Szablon SDM Klient DHCP/BOOTP LLDP/LLDP-MED 802.1ab Automatyczna instalacja DHCP Dual Image, Dual Configuration Monitorowanie zużycia procesora Diagnostyka kabli EEE Odzyskiwanie haseł SNTP Logi systemu
Pozostałe parametry IPv6 Dual IPv4/IPv6 Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping ACL IPv6 Interfejs IPv6 Statyczny routing IPv6 Funkcja neighbor discovery (ND) wykorzystywana przez węzły IPv6 Path maximum transmission unit (MTU) discovery ICMP v6 TCP v6/UDP v6 Zastosowania protokołu IPv6: - Klient DHCPv6 - Ping6 - Tracert6 - Telnet (v6) - SNMP IPv6 - SSH IPv6 - SSL IPv6 - Http/Https - TFTP IPv6 Środowisko pracy
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0~45 (32~113);
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40~70 (-40~158);
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji
Rozmiar tablicy adresów MAC 8000
Pobór mocy 6.84 W
Zasilanie 100-240 V AC~50/60 Hz
Prędkość przekazywania 14.89 Mbit/s
Liczba portów COMBO Brak
Przepustowość 20 Gb/s
VLAN
  • Maks. 4K grup VLAN
  • Tagowanie 802.1Q VLAN
  • Adres MAC VLAN: 12 wpisów
  • Protokół VLAN
  • GVRP
  • VLAN VPN (QinQ)
               - QinQ oparty na portach
               - Selective QinQ
  • Głosowa sieć VLAN
Liczba portów SFP 2
QoS
  • 8 kolejek priorytetowania
  • Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
  • Tryb harmonogramu priorytetowania:
- SP (Strict Priority) - WRR (Weighted Round Robin) - SP+WRR
  • Kontrola przepustowości
- Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
  • Płynniejsze działanie
  • Działania dla przepływów
- Mirror (do obsługiwanego interfejsu) - Redirect (do obsługiwanego interfejsu) - Limit prędkości - QoS Remark
Liczba grup VLAN 4000
Bezpieczeństwo Wiązanie adresów IP, MAC i portów - DHCP Snooping - Inspekcja ARP - Ochrona źródłowego adresu IPv4 Wiązanie adresów IPv6, MAC i portów - DHCPv6 Snooping - Wykrywanie ND - Ochrona źródłowego adresu IPv6 Ochrona przed atakami DoS Ochrona portów poprzez ich statyczną/dynamiczną/stałą konfigurację - Do 64 adresów MAC na port Storm Control Broadcast/Multicast/Unicast - tryb kontroli (kb/s/wskaźnik) Kontrola dostępu w oparciu o IP/port/MAC Uwierzytelnianie 802.1X - Uwierzytelnianie w oparciu o port - Uwierzytelnianie w oparciu o adres MAC - Przydzielanie VLAN - MAB - Sieć VLAN dla gości - Uwierzytelnianie i autoryzowanie poprzez Radius AAA (w tym TACACS+) Izolacja portów Bezpieczne zarządzanie webowe poprzez HTTPS z szyfrowaniem SSLv3/TLS 1.2 Bezpieczne zarządzanie CLI z szyfrowaniem SSHv1/SSHv2
Funkcje L2 Agregacja łączy - Statyczna agregacja łączy - LACP 802.3ad - Do 8 grup agregacji i do 8 portów na grupę Protokół drzewa rozpinającego (STP) - STP 802.1D - RSTP 802.1w - MSTP 802.1s - Zabezpieczenia STP: ochrona TC, filtrowanie poprzez pakiety BPDU, ochrona BPDU, ochrona Root Wykrywanie pętli zwrotnych - Oparte na portach - Oparte na VLAN Kontrola przepływu - Kontrola przepływu 802.3x - Zapobieganie blokowaniu HOL Mirroring - Port Mirroring - Mirroring procesora - Przesył One-to-One - Przesył Many-to-One - Port wejścia/wyjścia / obydwa porty L2 Multicast Obsługa 511 grup IGMP (IPv4, IPv6) IGMP Snooping - IGMP v1/v2/v3 Snooping - Fast Leave - IGMP Snooping Querier - Uwierzytelnianie IGMP Uwierzytelnianie IGMP MVR MLD Snooping - MLD v1/v2 Snooping - Fast Leave - MLD Snooping Querier - Konfiguracja grupy statycznej - Ograniczone przekazywanie IP Multicast Filtrowanie transmisji Multicast: 256 profili i 16 wpisów na profil
Funkcje L3 16 interfejsów IPv4/IPv6 Routing statyczny - 48 tras statycznych Statyczne wpisy ARP 316 wpisów ARP Proxy ARP Gratuitous ARP Serwer DHCP DHCP Relay DHCP L2 Relay
Rozmiar ramki Jumbo 9 KB
Specyfikacja techniczna Specyfikacja

FUNKCJE HARDWARE’U

Interface: 8 x 10/100/1000Mbps porty RJ45; (Auto Negocjacja/Auto MDI/MDIX); 2 x 1000Mbps sloty SFP; 1 port dla konsoli
Network Media: 10BASE-T: kategoria kabla UTP 3, 4, 5 (maksimum 100m);
100BASE-TX/1000Base-T: kategoria kabla 5, 5e, 6 lub powyższego kabla (maksimum 100m); 1000BASE-X: MMF, SMF
Wymiary ( SZ x G x W ): (294x180x44 mm)
Zasilanie: 100~240VAC, 50/60Hz

WYDAJNOŚĆ
Przepustowość: 20Gbps
Tabela adresów MAC: 8k
Bufor pakietów: 512KB
Szybkość przekazywania pakietów: 1.49Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes

Funkcje

Funkcje warstwy drugiej
Link Aggregation Control Protocol (LACP)
4K VLAN
GVRP (GARP VLAN Registration Protocol)
Izolacja portów
STP/RSTP/MSTP
IGMP Snooping
Klasa przełącznika Zarządzalny
Warstwa przełączania L2 , L2+ , L3
Architektura sieci GigabitEthernet
Obsługa ramek Jumbo Tak
Zasilacz Wewnętrzny
Tryb przekazywania Store-and-forward
Prezentacja 3D
3d_presentation //3d.ab.pl/001/ytE34FkxHmCSYp7KBuJ5H3/ov3601/3/view

Techniczne

Port konsoli Tak
Liczba portów 10/100 Mbps Brak
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 8
Liczba portów 10Gb Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) Brak
Liczba portów PoE+ Brak
Liczba portów SFP+ Brak
Liczba portów QSFP+ Brak

Fizyczne

Typ obudowy Desktop
Wymiary SZ x G x W : 294x180x44 mm

Pozostałe

Gwarancja 60
Akcesoria w zestawie
  • Przełącznik TL-SG3210
  • Przewód zasilający
  • Instrukcja instalacji
  • Zestaw montażowy
  • Gumowe nóżki
Zastosowanie Dom i małe biuro
Pozostałe funkcje Zaawansowane
  • Obsługa kontrolerów sprzętowych Omada (OC200/OC300), kontrolera programowego, kontrolera opartego na chmurze
  • Automatyczne wykrywanie urządzeń
  • Konfiguracje grupowe
  • Grupowe aktualizacje oprogramowania
  • Inteligentne monitorowanie stanu sieci
  • Ostrzeżenia o nietypowych zdarzeniach
  • Ujednolicony proces konfiguracji
  • Harmonogram restartu
  • Bezobsługowa konfiguracja ZTP*
abid 204677
Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps Brak

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

TP-LINK TL-SG32...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: TP-LINK TL-SG3210 switch 8xGE 2xSFP