Ulubione
0

Netgear Switch M5300 Managed 24xGE 4/2xSFP/SFP+ Stack - GSM7328S

Numer katalogowy Nr kat NUNTGSZ24P5,

Kod producenta Kod GSM7328S-200EUS

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Przełącznik zarządzalny ProSafe 24 x Gigabit GSM7328S
4 x 10Gb/s w tym dwa porty do porty możliwe do wykorzystania przy połączeniu w stos. 4 poty współdzielone 10/100/1000 Mb/s. Możliwość połączenia w stos do 192 portów Gigabit

Atrakcyjny cenowo stackowalny przełącznik gigabit dostarcza maksymalną przepustowość oraz elastyczność tam gdzie jej potrzebujesz do wysokowydajnych zagęszczonych grup roboczych na brzegu sieci lub w szkielecie sieci w celu podłączenia serwera. GSM7328S to zarządzalny przełącznik wyposażony w 24 porty z automatycznym wykrywaniem prędkości oraz 4 portami SFP umożliwiającymi połączenie przełącznika za pomocą kabla światłowodowego. Przełącznik posiada dwa porty SFP+ dla podłączenia plików Gbps. Dodatkowo na tylnym panelu znajdują się dwa otwory na dwa interfejsy 10 gigabitów lub dwa interfejsy służące do łączenia przełącznika w stos. Nieblokująca się architektura umożliwia jednoczesne połączenie gigabit na wszystkich portach. Pełen zbiór funkcji warstwy 3 zapewnia routing pomiędzy VLAN oraz segmentację sieci tam gdzie jej potrzebujesz bez dodatkowego kosztu. Przełącznik umożliwia połączenie w stos z siedmioma innymi przełącznikami za pomocą magistrali 48 Gbps. Dzięki temu uzyskujemy jeden logiczny przełącznik.

Nadmiarowe funkcje bezpieczeństwa takie jak 802.1X, autentykacje w oparciu o port, ACL zapewniają, że tylko autoryzowani użytkownicy mają dostęp do sieci. Dzięki SSL mamy możliwość zabezpieczonego połączenia w celu administracji przełącznikiem. W przypadku połączenia za pomocą linii poleceń mamy do dyspozycji SSH, a w przypadku wykorzystania aplikacji zewnętrznej SNMP V3. W sieciach gdzie wymagane jest przełączanie w warstwie 3, wydajność, elastyczność oraz stackowanie przełącznik ten jest idealnym rozwiązaniem.

Wydajny

W środowisku gdzie wykorzystywane są aplikacje VoIP oraz wideo zarządzanie ruchem QoS ma znaczenie krytyczne. Dwa wbudowane porty SFP+ oraz dwa opcjonalne porty na moduły 10 gigabitów lub 48 gigabitów zapewniają bezkompromisową wydajność wymaganą przy połączeniach serwerowych lub połączeniu przełącznika w stos.

Łatwy w użyciu

Intuicyjne GUI redukuje czas poświęcony przez administratorów na diagnozowanie problemów lub konfigurację, a linia poleceń umożliwia dogłębne zdiagnozowanie problemu. Narzędzie EZ-CONFIG ułatwia wstępną konfigurację wykonywaną zaraz po wyjęciu z pudełka.

Elastyczne stackowanie

Możliwość łączenia w stos pozwala na budowanie jednego logicznego urządzenia reprezentowanego za pomocą jednego adresu IP. Stackowanie może być wykonane za pomocą interfejsu AX742 lub interfejsów światłowodowych o przepustowości 10 Gbps.

Dostępny

Przełącznik dostarczany jest z modularnym zasilaczem, dzięki temu w przypadku awarii wymieniany jest tylko sam zasilacz. Dodatkowo przełącznik wyposażony jest w RPS przez co zachowana zostaje ciągłość pracy.

Informacje techniczne

Specyfikacja techniczna

Interfejsy fizyczne

  • 24 lub 48 RJ45 10/100/1000 porty z Auto-Uplink™

  • 4 współdzielone porty SFP

  • 2 wbudowane interfejsy 10 Gigabit SFP+

  • 2 opcjonalne interfejsy 10 Gigabit

  • RS-232

  • Port USB‡

Usługi warstwy 2